Adresa

Palackého 720/5, Praha
Poliklinika Palackého

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
14 názorů

I
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Palackého kontrolní vyšetření

Musím se přidat ke kladným hodnocením pana doktora. Jeho přístup k pacientům by měl být vzorem pro všechny lékaře. Chodila němu na vyšetření již moje matka a díky jeho péči s dožila i po těžké operaci srdce 89 let. Děkuji mu a přeji ještě řadu let aktivního života. Sestřičce je také velmi příjemná a kvalifikovaná. Ordinace, kam přes své problémy nechodím nerada.


A
Ověřeny pacient

Sklvely pan doktor, jak clovek , tak i jako lekar, ma prehled nejenom pres kardiologii, ale pres jine obory v medicine, neni mu zatezko vse vysvetlit, velmi se snazi coz je i dulezite na psychiku. Nekouka na penize a neni mu take zatezko nechat udelat potrebna vysetreni kolem stanovene, nebo i pochybne diagnoze. Ma potrebna zarizeni, pristroje a je velmi mily, uplne normalni clovek, takoveho dnes najdete malokde.


H
Ověřeny pacient

Pana doktora si velice vážím. Doporučila mě k němu jedna paní doktorka před 2 lety po kolapsu. Byla jsem léčena jiným doktorem, ale ten nebyl bohužel schopen můj zdravotní stav stabilizovat, což se panu doktorovi podařilo během krátké doby. Také vždy přívětivé a klidné přijetí od sestřičky je příkladné. Jsem šťastná, že jsem se k němu dostala. Děkuji mu z celého srdce.


Ověřeny pacient

Pana doktora jsem vyhledala na základě pochvalných komentářů na tomto portále a nyní se přidávám s chvalozpěvy. Nebyla jsem si zcela jistá rozhodnutím lékaře, který nebyl z oboru a naordinoval mi lék. Proto jsem chtěla konzultovat se specialistou. Pan doktor nejen, že se mě ujal a medikaci upravil, ale navzdory mému poměrně nízkému věku(co se kardio problémů týče) nic nezanedbává, pravidelně mne posílá na vyšetření a krevní testy a výborně se o mě stará. Navíc je to moc milý a příjemný pán. Musím říct, že je to jeden z nejlepších lékařů (ne li nejlepší) co do přístupu i odbornosti, kterého jsem poznala. Vřele doporučuji.


Skvělý přístup, vše vysvětlí, poradí, příjemné vystupování, skvělý lékař.


zkušený, pečlivý, orientovaný v nových metodách. Velmi starostlivý k starým pacientům. Vstřícná sestra.


Ověřeny pacient

Pan doktor Havlůj je nejen nejlepší ze všech specialistů kemkterým chodím, ale opravdu se zajímá o můj zdravotní stav, má velice lidský poměr k pacientům a to nejdůležitější - smysl pro humor. Opravdu vyniká ve své branži mezi doktory, kteří si myslejí, že snědli veškerou moudrost světa a proto mohou být arogantní.


Velmi dobrý. S panem doktrorem mám velmi dobrou zkušenost. Citlivý přístup k pacientovi, trpělivost, vysvětlení problému srozumitrlnpou formou pro lajka.


Je k lidem vstřícný, pružný v rozhodování a jeho rozhodnutí je rychlé a funkční.


Velký přehled, bezprostřední přístup k pacientovy, pacienti tím mají k němu důvěru. Jsem jeho pacient 20 let, pomohl vždy perfektním odhadem důvodů mých problémů. Potkal jsem i jiné kardiology, tento je zdaleka nejlepší (podle mého názoru). Prof.Ing.RNDr. Petr Procházka, DrSc., Kladenská 28, Praha 6


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti