Zubní ordinace
Krále Jiřího 12, Karlovy Vary

Pan zubař i sestřička jsou velmi milí a jsou opravdu lidé na svém místě.
Vstřícní , ochotní a plní pochopení děkuji za pomoc s odstraněním osmičky a bezva přístup. Mohu jen doporučit :o) Z.V.

Ž

U pana doktora jsem byla pouze jednou, a to před pár lety kvůli operaci dásně (vylézaly mi téměř už kořeny u předních). Operaci provedl rychle a určitě pečlivě, dosud nemám žádné problémy. Ještě s umrtvenou pusou mě upozorňoval, abych doma chladila jedním nanukem za druhým proti bolesti. Jakmile to přišlo k sobě, pochopila jsem... Nevím, jak je to s ním teď, ale já ho ze své zkušenosti mohu jen a jen doporučit! :)

K panu Josefu Cabalkovi chdíme s manželkou a bratrem celé léta. Jsme velice spokojeni jak s ním, tak se sestřičkou. Jejich péče je příkladná.

péči pana doktora neznám,protože se mi věnuje jeho asistentka.jeho jsem v ordinaci ještě neviděla :D a péči mladé slečny musím chválit velmi kladně!léčí mě s těžkou paradentozou,vždy mi vše vysvětlí,ukáže,když sem tam byla poprvé a zákrok mě bolel,utěšovala..její péče a vztah k pacientům je suprová.

Pan doktor poskytuje báječnou péči!

Náš rodinný zubař již po tři generace, vstřícný, ochotný, no prostě nejlepší. Se sestřičkou tvoří skvělý tým. Pacourkovi

Vynikající lékař a člověk. Chodíme k němu několik let celá rodina a jsme velice spokojeni.

Dvořáková Věra, je prostě super a sestřička také.

Skvělý lékař i sestřička, chodíme k němu 3 generace a všem nám stále zachraňuje naše zuby.

K panu Cabalkovi chodíme již léta a mohu říci, že jeho péče je příkladná. To platí i o sestřičce.