Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
E
Ověřeny pacient

Skvěla paní doktorka!! Při každém našem setkání byla velice milá, profesionální a ochotně mi odpověděla na všechny dotazy. Co víc si přát:) snad jen více takových doktorů!
Jednoznačně paní doktorku Wernerovou doporučuji.


D
Ověřeny pacient

Suhlasim s komentarmi predomnou. Zasluzenych 5 hviezdiciek...


Ověřeny pacient

U paní doktorky Wernerové jsem byla na vyšetření před operací šedého zákalu na klinice Neovize.Asi nemám štěstí na lékaře,ale s takovou velmi příjemnou, hodnou,milou a profesionální lékařkou,která vše perfektně vysvětlila jsem se za celý život/je mi 63 let/nesetkala.Před rokem tu byl s tím samým problémem operován můj manžel,který si výsledek operace nemůže vynachválit.Když popisoval chování všech zaměstnanců Neovize,nechtěla jsem tomu věřit,nyní jsem se sama přesvědčila.Na operaci půjdu úplně klidná,protože vím,že budu v dobrých rukou profesionálů.Děkuji.
Vlasta Bořková,Dašice.


Pani doktorka má vždy skvelý prístup, je super :D


K

s paní doktorkou jsem byla vždy moc spokojená, všechny problémy se snažila zavčas řešit a hledat nejlepší řešení, pamatuji si ji ještě z ordinace v Brně na Orlí, nějakou dobu tam místo ní byla jiná doktorka a stou jsem už moc spokojená nebyla a ani nevím, jestli už se tam paní doktorka vrátila nebo ne (mám pocit že byla na mateřské, ale nejsem si jistá), asi dva roky jsem se tam radši neukázala...ráda bych k ní opět chodila....


J

Moc hodná paní doktorka. Vše umí krásně vysvětlit. Moc mi pomohla a vždy ochotně řeší mé problémy.


P

Paní doktorku Wernerovou vřele doporučuji. Vyšetřovala mne před a po operaci šedého zákalu na klinice Neovize. Byla vždy velmi příjemná a vše perfektně vysvětlila.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti