Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Mam odjakziva problemy s lekaři , prostě vždycky chytnu nekoho nesympatickeho .Ale na horgyn chodim opravdu moc rada , cele tehotenství jsem byla spokojena , vsechny prohlidky bezbolestne,na otazky mi byla vždy dána odpoveď, jsem za paní doktorku moc ráda .

K paní doktorce jsem přešla, když můj gynekolog nerozpoznal velkou cystu na vaječníku, a já ten den ještě skončila na operaci. K paní doktorce chodím asi 18 let. Vážím si lidského přístupu, vstřícnosti, mohu se poradit a moje potíže prokonzultovat. Paní doktorka je příjemná a pečlivá. Celé prostředí čekárna i ordinace, sestřička, vše působí velmi klidně. Neměnila bych.

Výborná a neskutečně hodná, milá a citlivá paní doktorka. Je velice pečlivá a nemusíte se bát, že by něco opomněla nebo byla při vyšetření necitlivá. Pravý opak MUDr. Čoupkové. Paní doktorku Vlachynskou vřele doporučuji.

Dobrý den, nevíte zda paní doktorka přijímá nové pacienty a jestli se platí za sklíčka a registraci? děkuji moc

Skvělá zkušená lékařka, citlivá, lidská. Ráda k ní jdu. Nechápu jak si zachovává vlídnost, při takovém návalu pacientek a mnohdy i ve stresu. Naprosto profesionální, když jsem u ní, mám pocit že jsem její jediná pacientka. Vše podtrženo zkušenostmi a vlídností. Jen tak dále!!!

Paní doktorka Vlachynská je v odborném i lidském smyslu naprostá jednička. Vstřícná, trpělivá, laskavá.

Chci ještě poznamenat, že MUDr. Jitka Vlachynská je nejen výborná gynekoložka
a lidsky kvalitní člověk ale je také čestná a rovná. Mám před sebou výkaz
poskytnuté péče od mé pojišťovny a všechno sedí na rozdíl od jedné tzv.renomované brněnské nemocnice. Ještě jednou děkuji.

K paní doktorce Čoupkové i Vlachynské chodím už mnoho let, stejně jako matka i sestra, jsme všechny moc spokojené. Obě paní doktorky jsou pečlivé, vyslechnou v případě problému, vysvětlí, poradí.
Sestřička je skvělá, někdy se divím, že se pořád dokáže usmívat a být tak příjemná a hodná.
Čekací doba je dlouhá, ale na prohlídky se nemusí chodit tak často, takže jednou za čas čekání v příjemné klimatizované čekárně zvládnu.
Paní doktorku doporučuji!

Paní doktorka je výborná. Velmi přátelská a pečlivá. Chodím k ní několik let nikdy bych ji nevyměnila jsem s ní velice spokojená. Přeji jí hodně úspěchů a zdravíčka.
Pacientka Jindřiška Spurná

Paní doktorka je člověk na své místě. A to, že jsem sama z oboru, mluví za vše. Opravdu po zkušenostech s jinou doktorkou, která nebyla ani za nehet Dr. Vlachynské, můžu říct, že tato paní doktorka si zaslouží hodnocení jaké právě od ostatních tady dostala.