B. Němcové 496/2, Děčín

Umístění: Ordinace Jiný

S touto lékařkou jako pečovatelka spolupracuji dlouho a je velmi milá, empatická a vždy se snaží pomoci nebo alespoň vyjít vstříc. Ano, dovolat se do ordinace je nadlidský úkol, ALE je to ordinace! Ne telefonní ústředna! Ve chvíli, kdy bude sestřička jen zvedat telefony, budou se pro změnu v čekárně kupit pacienti. Tudíž chápu, že osobně příchozí pacienti mají přednost. A pokud je někdy jakýkoliv lékař neochotný, bez úsměvu či podrážděný, je to v 99% případů přístupem pacienta, akce vyvolává reakci. A pokud si někdo myslí, že je to tak strašně jednoduchá práce, nechť vystuduje, otevře si ordinaci a zkusí si to na vlastní kůži :) Já paní doktorce za její péči a přístup k seniorům velmi děkuji :)

Umístění: Ordinace Jiný

Hrozné jednání když vás málem seřve a div nevyhodí z ordinace když chcete nějakou pomoc ohledně bolesti ,dovolat se tam je nadlidský výkon.A perlička nakonec když vám sdělí že není kompetentní aby vás léčila (problém s bolestí zad od páteře z důvodu dlouhodobého marodění) a že si máte odborníka najít sami.Budem shánět jiného lékaře jelikož tady je to šílené jednání s pacienty

Umístění: Ordinace Jiný

Nejhorší lékařka jakou jsem kdy poznala. Absolutně žádný zájem o pacienta. Vše ji obtěžuje, zvyšuje hlas a nechápe, že např. starší a nemocný člověk ne všemu úplně rozumí. Pokud ji zavoláte o radu ohledně stavu pacienta, tak s Vámi mluví jen sestra a z povzdálí slyšíte paní doktorku jak křičí a nadává, že ji obtěžujete. Pacientům nenapíše vhodné vyšetření, léky, nekooperuje s dalšími lékaři pacienta. Roky se díky tomu potýkáme se stejným problémem. Jeden týden léky vysadí, další zase předepíše a takto pořád dokola. Neosobní, empatii a slušnému zacházení s pacienty ji evidentně na fakultě nenaučili. Jediné plus je nová příjemná sestřička. Příjemné zlepšení po té předchozí, pokaždé zmatené se stejným chováním jako paní doktorka.

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka je velmi milá, nikdy jsem s ní neměla sebemenší problém. Je empatická a důsledná, nic nezlehčuje. Rozhodně ji doporučuji.

Umístění: Ordinace

Paní dr. Slavíkovou nedoporučuji.
Odmítala pro moji těžce nemocnou matku psát léky, které má ve své kompetenci. Otce poslala pro injekce na trombózu do nemocnice, odmítla předepsat náplasti na bolest (můj PL oboje běžně předepisuje), pokud jsem za ní přišla, aby vyřešila nějaký matčin akutní problém, vždy doporučila zavolat 155. Nikdy ji nenavštívila.
Každou moji návštěvu s prosbou o pomoc končila slovy "Vy jste šikovní, vy si to zařídíte."
Zařídili.
Měla jsem štěstí, že maminka nakonec zemřela doma a její ohledání nemusela dělat tato paní doktorka.
J. Kopecká

Paní doktorka možná své práci rozumí, ale problém je v přístupu k pacientovi, kterého bere jen jako zboží (pokud po ní nic nechcete je milá a vstřícná, vždyť jde jen o pár minut). Jinak donedávna měla příjemné a profesionální sestřičky, ale začaly se u ní střídat jako na běžícím pásu. Čím to asi bude.

Od MUDr. Slavíkové jsem odešla pro její opakovaný nevstřícný a komisní přístup a nevhodné chování. Předpokládám, že ke svému ošetřujícímu lékaři má mít jeho klient důvěru a ne se bát k němu přijít. Zvyšováním hlasu, boucháním papíry o stůl a sdělením, že jí vaše problémy nezajímají a že jí zdržujete, protože oni již mají za půl hodiny končit a jak k tomu přijde ona i její sestra, aby kvůli vám byly v práci přes čas. A direktivně mi oznámila, že příště si budu chodit pro recepty v 7hodin ráno, protože již nechodím do práce. Předesílám, že jsem do čekárny přišla více jak hodinu před koncem ordinačních hodin a pouze pro recept na lék, který pravidelně užívám. Než jsem se však dostala na řadu, bohužel již bylo půl hodiny do konce ordinačních hodin.
Jsem z přístupu paní doktorky Slavíkové velmi zklamaná.

Paní doktorka je velmi milá. Vyslechne pacienta je na vysoké odborné úrovni.Chodím k ní od začátku a z radostí jsem k paní doktorce přihlásila i dceru ,která již ukončila registraci na dětském oddělení.Od února má novou adresu ordinace ,to jen pro ty co nebyli už dlouho nemocný. Škoda,že paní doktorka není ještě zubařka .Humlová Soňa

paní dokotorka je velice milá a ochotná, problém nezlehčuje. Přešla jsem k ní od jiného lékaře, kde jsem byla nespokojená a taky mě přístup paní doktorky i sestry nadchnul. Doporučuji všem, kdo váhá se změnou lékaře nebo je u toho svého nespokojený. Zde najde laskavý přístup a pochopení.

Velmi příjemná a vstřícná doktorka, pečlivá a důsledná, na velmi vysoké odborné úrovni. Taktéž obdobně se dá hodnotit i sestra.
Štefela J.