Úrazová nemocnice Brno
Ponávka 6, Brno-střed, Brno

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

U paní doktorky Maršové jsem byla hospitalizovaná na chirurgickém oddělení v Úrazové nemocnici v Brně a jsem paní doktorce moc vděčná za prvotřídní péči, které se mi od ní dostalo.
Paní doktorka udělala maximum,co bylo v jejích silách,aby mi pomohla a její milé, vstřícné vystupování, dobrá nálada, povzbudivá slova a upřímný úsměv mi pokaždé rozjasnily a zpříjemnily celý den.Vždy jsem se těšila, až paní doktorku zase uvidím.
Nikdy předtím jsem nepoznala tak pečlivou, obětavou,charizmatickou a milou lékařku,pro kterou je její práce opravdovým posláním,jako je paní doktorka Maršová.
Tímto bych chtěla paní doktorce za vše,co pro mě udělala moc a moc poděkovat a všem paní doktorku vřele doporučuji.
Rovnež všichni spolupacienti z oddělení si paní doktorku vždy velice chválili a i na ostatních lékařích a podřízených šlo vidět, že si paní doktorky váží a mají ji rádi.

K.Kopřivová