Jitka Malárová, zubař Zlín

MUDr. Jitka Malárová

Zubař

6 názorů

Uložit


Adresa

Vodní 105, Zlín
Privátní stomatologická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
6 názorů

M

tuto zubařku využívám již cca 15let a nemohu si jí vynachválit! Vzhledem k tomu, že trpím častými záněty v zubech (kdo to zná, ví jak moc to bolí), vždy mi výjde vstříc a udělá si na mě čas i o víkendu ve svém osobním volnu. Navíc si nedokážu představit, že pokud bych byla u někoho jiného, tak objednací lhůta je cca 3 měsíce. V životě bych nešla k jiném zubaři!


Po velmi špatných zkušenostech sem přešel ke stávající zubařce. Tato se velmi zhrozila na stavem mých zubů, tak je začala léčit. Z prvopočátku se zdálo vše dobré. Poté přišla ukrutná bolest. Léčila mi kanálky, léčila zub, léčila snad vše... Na prosby aby mi daný zub vytrhla reflektovala, že jej chce zachránit....
Po asi měsíc a půl trvající léčbě, přišla korunka. Seděla prefektně, vypadala skvěle. Vypadla! Asi 3x ji opět přilepila, ale neobrousila venkovní strany, takže se mi ulomil kousek zubu vedle...
Další zub také jen léčila a léčila. Přišla korunka a asi po třech dnesch nastala bolest... Pohotovost nepomohla a v pondělí na ranní pohotovost, a zub ven...

Jediné pozitivum ode mne je snad to, že zuby umí trhat opravdu excelentně =) Obrovské negativum Nepřiměřené až katastrofální ceny ukonů a vymyšlené zbytečné úkony zvyšující cenu.


B

Nedoporučuji, protože nasadit velmi drahý porcelánový můstek na špatně přeléčený zub, ve kterém byl zalomen kořenový nástroj, je podle mě velmi neprofesionální. Kdyby si paní doktorka zhotovila před fixací tohoto můstku rentgenový snímek, určitě by na to přišla, vždyť bolavý zub není jen tak. Proto mi tento můstek za několik tisíc korun leží v šuplíku a není ho kam nasadit, jelikož na pohotovosti ještě týž den večer mi ten zub museli vytrhnout i s tím novým můstkem. Opravdu nedošlo ke spontánnímu vymizení bolesti, jak chybně předpokládala paní doktorka. Tak toto je můj příběh.


A

Od této lékařky jsem odešla velmi ráda, jelikož mi nechala otevřený nedoléčený zub, (nejdříve proto, že se léčil, pak byli prázdniny,pak školení...)o který jsem přišla, navíc, silná kuřačka to samé patí i u sestry, odcházela jsem od nich jako z hospody.


J

PLUS:
Odborně velmi zdatná, užívá moderní postupy a materiály, výsledky práce kvalitní.

MINUS:
Přístup k pacientům často nevyrovnaný, t.j. od vysoké vstřícnosti až po prvky jisté arogance.Poznámka pro moderátora: pokud má tento server sloužit k účelu, pro který se presentuje, tedy k dosažení vyšší slušnosti ve vztazích lékařů k pacientům (a naopak), pak laskavě prosím, aby nebyl příspěvek znovu vymazán. Jinak by se celá Vaše snaha zpochybnila.
Děkuji.
J

POZITIVA: Odborně velmi zdatná, používá progresivní technologie, pracuje velmi kvalitně
NEGATIVA: občas velmi nervózní, což ústí v netaktní až agresivní jednání vůči pacientům


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti