Rokycanova 1756, Sokolov
Poliklinika Sokolov (mapa)

Slovenská 545, Sokolov
Nemocnice Sokolov (mapa)

Neznám lepší dětskou doktorku než je paní doktorka Majkusová..děkuji vám ze srdce za vaší perfektní péči...

nejlepší doktorka která nám zachránila malého

I my jsme s paní doktorkou velice spokojeni :)

Velice milá, ochotná a erudovaná lékařka. Bez obav jí můžete svěřit svoje miminka.

Paní doktorka je velice důsledná mladá k dětem má vřelý přístup nic nezanedbá má skvělý přístup k dětem ,dokáže si je získat ,paní doktorka má dvě malé děti a tak ví co a jak, a dokáže se vžít do situace rodičů a to je pro mně a moje 3 děti to nejdůležitější, a dovoluji si říct že na Sokolovsku je to jeden z nejschopnějších pediatrů.
Všem bych Paní doktorku vřele doporučila.
Janečkovi

Když odešla paní doktorka Boumová byla jsem z toho rozladěná a chtěla dát děti k jinému lékaři blíž k našemu domovu ,máme to trochu z ruky (začali jsme tam chodit pře 10ti lety s prvním synem a pak se stěhovali) ale lékařku nechtěli měnit protože byla skvělá a paní doktorka Majkusová hned na první dojem zabodovala naprosto úžasná u nás rodičů a i u dětí myslím že skvělejší jsem nenašla a o paní sestřičce to samé je strašně moc milá ať se děje co se děje a je vidět že v této ordinaci vládne vlídnost a hlavně láska k dětem

Velice pekny pristup k miminku i rodicum, a to jak lekarka, tak i sestra.

Paní doktorka Majkusová je velice ochotná a milá. Její odborné znalosti a přístup k dětem je neuvěřitelný. Kolikrát ani nemáme pocit, že jsme u lékaře. Paní doktorko - děkujeme!!!

Paní doktorka Boumová byla skvělou dětskou lékařkou která nasadila velmi vysokou laťku a paní doktorka Majkusová jí velmi snadno přeskočila ,a já jsem ráda že jsem se rozhodla zůstat a neodejít od tak skvělého lékaře pro své děti a je vidět že paní doktorka je to mamina od dětí tak ví o co a jak. Držím palečky ať jí to vydrží co nejdéle.

Super lékařka, jsem ráda, že za MUDr. Boumovou nastoupil někdo tak skvělý a prima. Těším se, že se budeme potkávat dalších 18 let kdy porostou mé dcery.