Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí
Nemocnice Sokolov

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Š
Umístění: jiné místo Jiný

Troufnu si říct,že patří mezi nejlepší pediatry. Velmi pomohla mé dceři a mně též. Nikdy péči nezanedbá a dokáže zavčas odhadnout vážnost situace. Už od narození jsme ji potřebovali častěji než jiní rodiče a velmi jí za její přístup děkuji. Jiný lékař by nebyl tak obětavý. Pomohla mi i v těch opravou těžkých chvílích,kdy šlo dceři o život. Se svojí sestrou tvoří skvělý tým. Děkuji za vše!

Neznám lepší dětskou doktorku než je paní doktorka Majkusová..děkuji vám ze srdce za vaší perfektní péči...

nejlepší doktorka která nám zachránila malého

I my jsme s paní doktorkou velice spokojeni :)

Velice milá, ochotná a erudovaná lékařka. Bez obav jí můžete svěřit svoje miminka.

Paní doktorka je velice důsledná mladá k dětem má vřelý přístup nic nezanedbá má skvělý přístup k dětem ,dokáže si je získat ,paní doktorka má dvě malé děti a tak ví co a jak, a dokáže se vžít do situace rodičů a to je pro mně a moje 3 děti to nejdůležitější, a dovoluji si říct že na Sokolovsku je to jeden z nejschopnějších pediatrů.
Všem bych Paní doktorku vřele doporučila.
Janečkovi

Když odešla paní doktorka Boumová byla jsem z toho rozladěná a chtěla dát děti k jinému lékaři blíž k našemu domovu ,máme to trochu z ruky (začali jsme tam chodit pře 10ti lety s prvním synem a pak se stěhovali) ale lékařku nechtěli měnit protože byla skvělá a paní doktorka Majkusová hned na první dojem zabodovala naprosto úžasná u nás rodičů a i u dětí myslím že skvělejší jsem nenašla a o paní sestřičce to samé je strašně moc milá ať se děje co se děje a je vidět že v této ordinaci vládne vlídnost a hlavně láska k dětem

Velice pekny pristup k miminku i rodicum, a to jak lekarka, tak i sestra.

Paní doktorka Majkusová je velice ochotná a milá. Její odborné znalosti a přístup k dětem je neuvěřitelný. Kolikrát ani nemáme pocit, že jsme u lékaře. Paní doktorko - děkujeme!!!

Paní doktorka Boumová byla skvělou dětskou lékařkou která nasadila velmi vysokou laťku a paní doktorka Majkusová jí velmi snadno přeskočila ,a já jsem ráda že jsem se rozhodla zůstat a neodejít od tak skvělého lékaře pro své děti a je vidět že paní doktorka je to mamina od dětí tak ví o co a jak. Držím palečky ať jí to vydrží co nejdéle.