Adresy (2)

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

14 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: jiné místo Jiný

Pediatrička snů, člověk na svém místě. Profesionální, trpělivá, milá, stejně jako sestřička. Je radost k takové doktorce a sestřičce chodit. Obě velmi empatické, milé, rodičům zvednou sebevědomí, vždy ohromně pozitivní. Upřímně nechápu a obdivuji, jak po celém dopoledni plném pacientů, po celém týdnu, měsíci... dokáží každého dalšího vítat v ordinaci s úsměvem, radostí, nadšením, kterým mi vždy dodají pozitivní náladu. Nevím, kde tu energii a empatii berou, ale jsou obě úžasné! Napříč dětskými lékaři (dětské ambulance, specializovaná pracoviště) jsem se s tak skvělým dětským lékařem setkala jen výjimečně.

Š
Umístění: jiné místo Jiný

Troufnu si říct,že patří mezi nejlepší pediatry. Velmi pomohla mé dceři a mně též. Nikdy péči nezanedbá a dokáže zavčas odhadnout vážnost situace. Už od narození jsme ji potřebovali častěji než jiní rodiče a velmi jí za její přístup děkuji. Jiný lékař by nebyl tak obětavý. Pomohla mi i v těch opravou těžkých chvílích,kdy šlo dceři o život. Se svojí sestrou tvoří skvělý tým. Děkuji za vše!

N
Ověřený profil

Neznám lepší dětskou doktorku než je paní doktorka Majkusová..děkuji vám ze srdce za vaší perfektní péči...


B

nejlepší doktorka která nám zachránila malého


I my jsme s paní doktorkou velice spokojeni :)


Velice milá, ochotná a erudovaná lékařka. Bez obav jí můžete svěřit svoje miminka.


Paní doktorka je velice důsledná mladá k dětem má vřelý přístup nic nezanedbá má skvělý přístup k dětem ,dokáže si je získat ,paní doktorka má dvě malé děti a tak ví co a jak, a dokáže se vžít do situace rodičů a to je pro mně a moje 3 děti to nejdůležitější, a dovoluji si říct že na Sokolovsku je to jeden z nejschopnějších pediatrů.
Všem bych Paní doktorku vřele doporučila.
Janečkovi


M
Ověřený profil

Když odešla paní doktorka Boumová byla jsem z toho rozladěná a chtěla dát děti k jinému lékaři blíž k našemu domovu ,máme to trochu z ruky (začali jsme tam chodit pře 10ti lety s prvním synem a pak se stěhovali) ale lékařku nechtěli měnit protože byla skvělá a paní doktorka Majkusová hned na první dojem zabodovala naprosto úžasná u nás rodičů a i u dětí myslím že skvělejší jsem nenašla a o paní sestřičce to samé je strašně moc milá ať se děje co se děje a je vidět že v této ordinaci vládne vlídnost a hlavně láska k dětem


S

Velice pekny pristup k miminku i rodicum, a to jak lekarka, tak i sestra.


L

Paní doktorka Majkusová je velice ochotná a milá. Její odborné znalosti a přístup k dětem je neuvěřitelný. Kolikrát ani nemáme pocit, že jsme u lékaře. Paní doktorko - děkujeme!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti