Ord. praktického lékaře pro dospělé
Teplická 22, Děčín

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Syndrom neklidných nohou

Paní doktorka, i když je někdy od pohledu sama unavená a potřebovala by pauzu nebo vlídné slovo, je profesionálně pečlivá a lidská. Potřebuji ji velmi zřídka, ale když, nikdy není problém například s krevními testy nebo dalším vyšetřením, nikdy jsem se nemusela tzv. doprošovat, jak je často mezi lékaři zvykem. K ní do dveří vchází skuteční lidé a ne kusy. P. S. Zkuste si někdy spočítat, kolik během vyšetření vyřídí telefonů (a mnoho z nich je zbytečné zdržování sebestředných klientů a klientek, kteří sedí doma a sledují se. Ale to je jen takový povzdech)... Při mé minulé návštěvě mohla klidně říct "obraťte se na neurologa, naschle", ale ve skutečnosti zvedla telefon a okamžitě mě sama objednala a vyjednala termín bez půlroční čekací doby. Je skvělá.

Léčím se u paní doktorky již dlouhá léta a jsem maximálně spokojená jak s léčbou tak s lidským přístupem k pacientovi. To samé platí o sestřičce.Díky.

spokojená

jsem spokojen

nemám co dodat

Vede si podrobnou agendu na každého pacienta a nestalo se,že by jí něco uniklo.Já
si nemohu stěžovat na nedostatek zdraví a přesto se mi nedaří uniknout její péči.
Kdykoliv je připravena pomoci a proto naprosto nechápu,jak může mít tak nepříznivé
hodnocení.Jen doufám,že je to zášť pacientů,kteří se chodili do ordinace ohřát a poklábosit se známými.

paní doktorka je i přes návaly práce velice lidská,vstřícná a dokáže se vcítit i do role pacienta, což je u dnešních lékařů velice vzácné.Po odborné stránce je velice pečlivá a důsledná a snaží se vždy o úzkou spolupráci s ostatními odbornými lékaři.Hezky se chová i ke starým lidem.To samé hodnocní platí i pro její sestřičku- prostě spokojenost.

Souhlasím!

Rekla bych to same, skvela, vstricna, lidska.

Paní doktorka je pro mně ta nej...stejně jako sestřička...já je snad nikdy nezažila naštvaný...