Žerotínovo nám. 4/6, Brno
Centrum dětských odborných zdravotnických služeb Brno, p.o.

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní očních lékařů v okolí

Umístění: Centrum dětských odborných zdravotnických služeb Brno, p.o. Kontrola dcery (4 roky)

Poprvé jsme byly ve 3,5 letech (na 3leté prohlídce se praktické lékaře zdálo, že možná trochu hůř vidí; s manželem jsme oba krátkozrací, tak nás radši poslala na oční).
Oční lékařka i sestra na dceru spěchaly a když dostatečně nespolupracovala na čtení obrázků, přišly s tím, že jí musí rozkapat oči. Ani mi nedaly šanci jí to pořádně vysvětlit, připadala jsem si, že je příšerně zdržujeme. Pak se hrozně divily, že se jim dcera nechce dívat tam, kam říkají… Nakonec se mě zeptaly, jestli mám pocit, že špatně vidí, řekla jsem, že ne. Tak řekly, že se máme přijít znova ukázat za půl roku.
Dnes dcera (téměř 4) že začátku spolupracovala, ale pak ji to začlo nudit a u malých obrázků už se dívala bokem. Vůbec se nesnažily ji zaujmout, jenom popoháněly a opravovaly ("tohle přece není čtverec, podívej se pořádně"…). Když se na tabuli objevila čísla, dcera byla hrozně nadšená a chtěla je číst, řekly jí ale, že na to má ještě dost času a ani to nevyzkoušely.
Pak mi doktorka bez jakéhokoli dalšího vyšetřování řekla, že jí budu muset zakrývat oči, každý den jedno, a že mi napíše web, kde je všechno vysvětleno. Dostala jsem recept na lepítka na oči a šly jsme. Odkazovaný web byl ale o tupozrakosti a její léčbě zakrytím zdravého oka - nikde žádné informace o tom, proč zakrývat oči obě a čím tedy vlastně dcera trpí (ani ze zprávy se nedá nic vyčíst). Možná paní doktorka rozumí očím, dětem ale vůbec :-(

Pani doktorka je arogantni.Netrpeliva a po detech chce hned,aby ji rekly co je na obrazcich..pokud ji reknete,ze se dite boji a musi se rozkoukat...rekne vam,ze se mu akorat nechce.Pristup chladny...vubec se nesnazi s ditetem navazat nejaky kontakt..chcd jen,aby poznalo obrazky.Je opravdu neprijemna a sestra je jeste horsi,vubec nechapu..proc takovi lidi pracuji s detmi!!!!Vrele nedoporucuji!!!Jsem absolutne znechucena!

Byla jsem u pani doktorky se synem, kvuli silhani. Jeji nazor byl ten, ze syn nesilha, ze se mi to jen zda. Chovani ke mne prezirave a arogantni, k diteti chladne. Jiny ocni lekar nas poslal se silhanim na operaci, ze uz se to ani neda resit klapkou....

Objednací doby, to je děs. vcelku jsme spokojeni, jen mě velmi zarazilo, že byla paní doktorka překvapená, že syn ve dvou letech neumí pojmenovat kostku, židli, dům... A taky pokud pracuje s dětmi a používá přístroje pro dospělé, které děti vyděsí, s pláčem pak už nic nenadělá, tak to vzdá a přeměří dioptrie, až dítě vyzraje, tj. za další dva roky :-( Malej měl rok a půl a byl to boj. Teď už máme 4 a spolupracuje, takže spokojeni jsme až teď.

Chodím k paní doktorce již mnoho let- už jako dítě jsem začala...a ted jako dospělá se k ní velice ráda vracím. Je vždy milá, usměvavá, chápavá, něžná, vstřícná, a navíc hned mi skvěle poradí, předepíše ty správné léky..
Chodím k ní i s dcerou, a té se paní doktorka taky moc líbí.
Kotulanová

Je výborná! Nemám potřebu měnit očního doktora, i když už dávno nejsem dítě :o)

Paní doktor byla vynikající, skvělý přístup k pacientovi, při vyšetřování zraku ohleduplná, jemná, mohu-li říci něžná. Navštěvoval jsem ji mnoho let na doporučení mých přátel, že je skvělá. Měl jsem k ní absolutní důvěru, což je základní vztah lékař - pacient. Mohu li se vyjádřit k hodnocení z 1 listopadu 2010 tak na vině je matka rozmazleného, nevychovaného dítěte. Hodnotím- li vztah paní doktor k mé osobě jako excelentní, potom k dítěti musí být nejméně o jeden řád lepší. Paní doktor je vynikající odborník a já ji za péčí, kterou mě věnovala, děkuji, je to dáma, na kterou se nezapomíná.
Dr. Pavel Misustov.i

Velice pohodová doktorka chodím k ní již 12 let a za celou tu dobu jsem s ní velice spokojená! A co taky paní psala přede mno že není spokojená a výsledkami os ní tak to má blbé kdo by taky byl když se dozví že její dítě má dioptrie ale za to lékař nemůže tak si na něm laskavě nevylívejte zlost!!!

S paní doktorkou spokojeni nejsme, neumí se chovat k dětem, obtěžuje ji jejich "živost" a nemá pochopení. To se mi jako matce nelíbí, pokud je to jednou lékařka, která pracuje s dětmi, musí se k nim umět chovat a být tolerantní. Co se týče vyšetřování, nejsem spokojena s výsledky a informacemi, neosobní přístup, mám vždy pocit, že jsme jen "další kus" , či bod...
Sestřička velice milá, ale očního lékaře měníme...

Velmi ochotná lékařka, dokáže si poradit i s malými dětmi, které nejsou zvyklé na lékaře. Podle možností vyhoví i při objednání na dřívější termín. Chodí k ní všechny naše tři děti a jsme spokojeni.