Antala Staška 1670/80, Praha 4, Praha 4, Praha

Přijímám: dospělí
Hotovost, Kreditní karta

Lze platit kartou.
V případě pozdního příchodu prosím klepejte.
Spokojenost a komfort klientů při ošetření je pro mne prioritou. Spole...

• Zubní kámen
  • Zápach z úst
  • Krvácení z dásní

Ukončené školy

• Soukromá vyšší odborná škola zdravotnická pro dentální hygienistky, s.r.o.

• dentální hygiena

Fotografie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

1 390 Kč

3 500 Kč

4 000 Kč

Dentální hygiena Jitka s.r.o.- Poliklinika Budějovická

Umístění: Dentální hygiena Jitka s.r.o.- Poliklinika Budějovická Dentální hygiena s Air-flow 60 min

Doporučuji! naprosto úžasný přístup. Skvělá péče a ještě lepší výsledky po čištění. Zuby se i méně kazí.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Dentální hygiena Jitka s.r.o.- Poliklinika Budějovická Dentální hygiena děti do 14 let

Syn, 12 let, dříve měl docela strach ze zubního ošetření. Po návštěvě paní hygienistky byl nadšený, nyní po půl roce jde na návštěvu znova, i s mladším bráškou.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní Jitka je pravá zoubková víla! Je milá, jemná, šikovná a laskavá. Všechno podrobně vysvětluje. Všem doporučuji její služby.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Moc šikovná paní hygienistka se skvělým, milým přístupem. Zoubky vypadají jako nové :) Děkuji a doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byl jsem po prvé na dentální hygiene a kvůli p. Jitke jsem si to hned oblíbil, profesionální přístup, milá osoba, úžasný výsledek. Při odchodu jsem se ptal jako často můžu jít do roka na den. hygienu. Doporučuji na mil. %

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní Jitka je úžasná. Její milý a laskavý přístup, zoubky krásně čisté. Těším se na další návštěvu.

Umístění: Dentální hygiena Jitka s.r.o.- Poliklinika Budějovická Dentální hygiena, vč. Air-Flow

Chodím k ní roky a je fakt nejlepší pokud jde o poměr cena/kvalita. Také se k ní dá bez problémů objednat. Jednoznačně doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní Jitku rozhodně doporučuji všemi deseti. Dnes jsem u ní absolvovala svou první dentální hygienu - vše bylo na jedničku. Precizní práce, každý postup vysvětlen a navíc moc milá hygienistka. Děkuji a za půl roku se budu zase těšit :-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní Jitka je super specialista, milá, vše vysvětlí, ošetření jak pohlazení od maminky :-) Doporučuji a mimo jiné i velice pěkná a dobře zařízená ordinace. Ještě jednou děkuji.

Super přístup od prvotního kontaktu.Každý krok procedury p.Dohnalová hlásila dopředu.Bezbolestne a rychlé ošetření. Budu doporučovat a využiji opakovaně.

Lze platit kartou.
V případě pozdního příchodu prosím klepejte.
Spokojenost a komfort klientů při ošetření je pro mne prioritou. Spole...

• Zubní kámen
  • Zápach z úst
  • Krvácení z dásní

Ukončené školy

• Soukromá vyšší odborná škola zdravotnická pro dentální hygienistky, s.r.o.

• dentální hygiena

Fotografie