Antala Staška 1670/80, Praha 4, Praha 4, Praha

Přijímám: dospělí
Hotovost

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

1 090 Kč

1 500 Kč

1 000 Kč

DHJITKA.XDENT.CZ :NOVÉ STRÁNKY PRO ONLINE REZERVACE SE ŠIRŠÍM VÝBĚREM SLUŽEB
V případě pozdního příchodu prosím klepejte.
Spokojenost a...

Ukončené školy

• Soukromá vyšší odborná škola zdravotnická pro dentální hygienistky, s.r.o.

Ceny ZnamyLekar.cz

• dentální hygiena

Fotografie

Účty sociálních médií

415 názor pacienta

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Dentální hygiena Jitka s.r.o.- Poliklinika Budějovická Kompletní dentální hygiena

Velmi příjemný personál,skvěle odvedená práce, jsem spokojen.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Mooc milá paní hygienistka, určitě se budu vracet.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Dobře vybavená ordinace, profesionální, leč milé jednání. Dodržení objednací doby. Naprostá spokojenost.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Skvělé a brzy se objevime zase. Podrobné vysvětlení všech kroků, empatie

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Skvělá a moc milá paní hygienistka, vždy čistí velmi šetrně a opatrně, moc doporučuji:)) Nemohu si na nic stěžovat.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Výborné prostředí, vstřícnost, profesionalita. Splnění očekávání na velmi dobrou.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi úžasná, milá a vstřícná.
Za mě perfektní .
Vřele doporučuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Dentální hygiena Jitka s.r.o.- Poliklinika Budějovická odstranění zubního kamene

Jsem velmi spokojen s kvalitou služby, s jejím provedením i komunikací. Velmi doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Oceňuji empatii, trpělivost, vlídnost a ohleduplnost k pacientovi. Vřele doporučuji a děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Milá a precizní paní hygienistka, vše vysvětlí a poradí.