Antala Staška 1670/80, Praha 4, Praha 4, Praha

Hotovost, Kreditní karta

Air-Flow • 650 Kč

Bělení zubů • od 3 100 kč

Dentální hygiena, vč. Air-Flow • 1 100 Kč +9 Více

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: V případě, že se rozhodnete navštívit mou ordinaci a ke sjednání termínku využíváte kalendář, označte prosím možnost: Již jsem na...

• Zubní kámen
  • Zápach z úst
  • Krvácení z dásní

Ukončené školy

• Soukromá vyšší odborná škola zdravotnická pro dentální hygienistky, s.r.o.

• dentální hygiena

Fotografie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Air-Flow

650 Kč

Bělení zubů

od 3 100 kč

Dentální hygiena Jitka s.r.o.- Poliklinika Budějovická

Dentální hygiena, vč. Air-Flow

1 100 Kč

Vyšetření krvácivosti dásní

Výběr vhodných pomůcek

Zubní šperky

Dentální hygiena Jitka s.r.o.- Poliklinika Budějovická

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Jitka s.r.o.- Poliklinika Budějovická Dentální hygiena, vč. Air-Flow

Pani dentistku mohu jedině doporučit. Je moc příjemná a šikovná. A hlavně po návštěvě je výsledek okamžitě vidět.

S dentalní hygienou jsem byla moc spokojená, paní hygienistka Jitka Dohnalová má moc příjemné vystupování, vše podrobně vysvětlí.
I při méně nepříjemných úkonech je jemná a opatrná.
Určitě doporučuji.

Super profesionální a lidský přístup vřele doporučuji mile jsem byl překvapený jak se dá vše OK už se těším na další návštěvu.

Jitka je velmi milá, pečlivá a citlivá. Vše pokaždé vysvětluje a opravdu se člověku věnuje. Chodím k ni pravidelně už 3 roky a jinam už bych nešla. Předchozí zkušenosti u jiných hygienistek byly v porovnání otřesné.

Výborná péče, skvělý a citlivý přístup k pacientovi, přijdu zas, moc chválím, předám kontakt známým.

Nejlepší dentální hygienistka v Praze. Moc milá, pečlivá, na návštěvu se vždy těším a odcházím s úsměvem. Už bych jinam nešla.

Za mě moc milá dáma, vždy s dobrou náladou. Vše vysvětlí předem, navrhne úkony, které jsou pro vás vhodné. Krásně vyčistí chrup, vše s maximální citlivostí. Případně doporučí kam se s problémem (pokud nějaký je) obrátit nebo co by bylo dobré pořešit dále. Chodím k ní já i manžel, oba jsme moc spokojení. Děkujeme.

Jsem naprosto spokojena s vlídným přístupem dentální hygienistky pí Dohnalové. Je vynikající a jsem maximálně spokojena s péčí, kterou mi věnuje.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Jitka s.r.o.- Poliklinika Budějovická Air-Flow

Opět bezva zkušenost. Profesionální a přitom vstřícný přístup, zuby krášně čisté. Jednoznačně doporučuji!

Naprostá spokojenost, na paní doktorku jsem kdysi narazila na Slevomatu a dnes to byla moje třetí nebo čtvrtá návštěva a určitě ne poslední. Paní doktorka je strašně milá, vše vysvětlí dopředu a ošetření je od ní bezbolestné, což když mi sundavuje zubní kámen moje zubařka ač také skvělá říct nemohu. Příští návštěvu plánuji i s 11 letou dcerou, protože věřím, že v této ordinaci bude vše v pohodě i u naší citlivky

• Zubní kámen
  • Zápach z úst
  • Krvácení z dásní

Ukončené školy

• Soukromá vyšší odborná škola zdravotnická pro dentální hygienistky, s.r.o.

• dentální hygiena

Fotografie