Antala Staška 1670/80, Praha 4, Praha 4, Praha

Hotovost, Kreditní karta

Dentální hygiena, vč. Air-Flow • 1 100 Kč

Air-Flow • 650 Kč

Bělení zubů • od 3 100 kč +9 Více

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: V případě, že se rozhodnete navštívit mou ordinaci a ke sjednání termínku využíváte kalendář, označte prosím možnost: Již jsem na...

• Zubní kámen
  • Zápach z úst
  • Krvácení z dásní

Ukončené školy

• Soukromá vyšší odborná škola zdravotnická pro dentální hygienistky, s.r.o.

• dentální hygiena

Fotografie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

1 100 Kč

Ostatní služby

650 Kč

od 3 100 kč

600 Kč

Dentální hygiena Jitka s.r.o.- Poliklinika Budějovická

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Jitka s.r.o.- Poliklinika Budějovická odstranění zubního kamene

Už při vstupu do ordinace jsem tušila, že moje návštěva proběhne v pohodě. Paní hygienistka Jitka Dohnalová je příjemná, pracuje velmi jemně a problémy vysvětlí srozumitelně. Na další ošetření přijdu moc ráda.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Jitka s.r.o.- Poliklinika Budějovická Dentální hygiena, vč. Air-Flow

Opět skvělá zkušenost, pro změnu v 8. měsíci těhotenství a vše proběhlo hladce a příjemně. Paní Dohnalová pracuje jemně a precizně, rozhodně ji vřele doporučuji!

Paní byla skvělá, dceři všechno podrobně vysvětlila co se bude dít + názorné ukázky jak daný přístroj funguje. Vůbec se ji nebála.Milá, empatická, vstřícná.Velká spokojenost.

Jak jsem již psala. Musela bych se opakovat. Jsem nadmíru spokojená s ošetřením zubů a s profesionálním přístupem slečny Jitky. Vše vždy vysvětlí, na vše upozorní, ošetření vůbec nebolí. Dala jsem na její rady a zuby mám v pořádku. Už se těším na další návštěvu

Skvělý přístup paní Jitky, byla moc milá, hodná, všechno popisovala, vysvětlovala. Dnešní ošetření - dentální hygiena, Air Flow nebylo vůbec bolestivé.
Velké poděkování.

Naprostá spokojenost, paní hygienistka je velmi příjemná a pečlivá a vše podrobně vysvětlí, chodím pravidelně, doporučuji!

Citlivě a pečlivě provedené čištění, rychlost, dochvilnost, dobrá komunikace, potvrzující sms před návštěvou včetně praktických informací. Přijatelná cena. Mohu jen doporučit.

Chodím pravidelně a vždy velká spokojenost. Velmi milý přístup a zuby vždy perfektně vyčištěné.

Moje první návštěva dentální hygieny, ale jsem maximálně spokojen. Velmi milý a ochotný přístup k pacientovi

Dnes jsem byla poprvé a jsem velmi spokojená. Paní Jitka je moc milá a příjemná.Vše pečlivě vysvětlila. Moc doporučuji.

• Zubní kámen
  • Zápach z úst
  • Krvácení z dásní

Ukončené školy

• Soukromá vyšší odborná škola zdravotnická pro dentální hygienistky, s.r.o.

• dentální hygiena

Fotografie