Antala Staška 1670/80, Praha 4, Praha 4, Praha

Přijímám: dospělí
Hotovost

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Nejčastěji hledané služby

1 090 Kč

1 500 Kč

1 000 Kč

DHJITKA.XDENT.CZ :NOVÉ STRÁNKY PRO ONLINE REZERVACE SE ŠIRŠÍM VÝBĚREM SLUŽEB
V případě pozdního příchodu prosím klepejte.
Spokojenost a...

Ukončené školy

• Soukromá vyšší odborná škola zdravotnická pro dentální hygienistky, s.r.o.

Ceny ZnamyLekar.cz

• dentální hygiena

Fotografie

Účty sociálních médií

Umístění: Dentální hygiena Jitka s.r.o.- Poliklinika Budějovická Kompletní dentální hygiena

Doporučuji všema deseti. Paní je velmi šikovná a citlivá. Na řadu jsem přišla přesně. Vše mi vysvětlila. Určitě se chci vracet.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vše ok, paní velice milá, vše vysvětlila. Rychlé objednání a komunikace.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Příjemné jednání, podrobné vysvětlení a doporučení, co je třeba zlepšit, dělat jinak

Vždy super služba. Paní Dohnalová je velice milá, ochotná a šetrná.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Opakovaně navštěvuji paní Jitku Dohnalovou a vždy jsem velmi spokojen!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Díky informacím v SMS najdete ordinaci rychle. Návštěva samotná byla velmi příjemná, ošetření citlivé. Vše vám je krásně vysvětleno. Žádný spěch. Platba pouze v hotovosti, ale u polikliniky je kousek bankomat. Za mě skvělá zkušenost. Děkuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pani Jitka je neuveritelne mila, precizni a pritom rychla a ohleduplna. Navstivili jsme ji dnes se synem a oba jsme byli velmi spokojeni. Mohu jen doporucit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Dneska poprve, a maximalni spokojenost! Krasne zubky, dekuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní Dohnalová je velice příjemná, pečlivá, vše vysvětlí, na vše upozorní, dokonce vzdy pochválí moji spolupráci :-), chodím k ní moc ráda a její prací a přístupem ke klientovi jsem velice spokojena, doporučuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Příjemná návštěva s precizním vyšetřením a podrobným vysvětlením. Umístění na metru, platba pouze v hotovosti.