Antala Staška 1670/80, Praha 4, Praha 4 , Praha

Dentální hygiena, vč. Air-Flow • 1 000 Kč +9 Více

Fluoridace

Instruktáž domácí dentální hygieny

Odstranění pigmentací

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: V případě, že se rozhodnete navštívit mou ordinaci a ke sjednání termínku využíváte kalendář, označte prosím možnost: Již jsem na...

• zubní kámen
  • zápach z úst
  • krvácení z dásní

Ukončené školy

• Soukromá vyšší odborná škola zdravotnická pro dentální hygienistky, s.r.o.

Fotografie

Air-Flow

650 Kč

Bělení zubů

od 3 100 kč

Klinika dentální hygieny- Poliklinika Budějovická

Dentální hygiena, vč. Air-Flow

1 000 Kč

Vyšetření krvácivosti dásní

Výběr vhodných pomůcek

Zubní šperky

Klinika dentální hygieny- Poliklinika Budějovická

U paní Jitky jsem byla už podruhé a opět jsem byla velice spokojena.
Péče je profesionální, bezbolestná a paní Jitka vždy informuje, co bude dělat a ptá se, zda je vše v pořádku.
Citlivý, jemný přístup, s výsledkem skvěle vyčištěných zubů.
Paní Jitka je navíc velice milá, usměvavá a sympatická dáma.
Stoprocentně doporučuji a těším se na příští návštěvu!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Klinika dentální hygieny- Poliklinika Budějovická Dentální hygiena, vč. Air-Flow

Tady nejde napsat jiné hodnocení než pětihvězdičkové. Skvělá profesionální práce, ale i perfektní a milý přístup, trpělivost, lidskost, pochopení. Takže taková hloubková dentální hygiena a pozitivní psychoterapie v jednom :-) Moc děkuji, chodíme už celá rodina a jsme nadšení. Konečně jsou výsledky skvělé a člověk se na návštěvu nebojí, ale těší!

J.Dohnalová je milá, pečlivá a profesionální. Před návštěvou se mi hodila připomínka SMSkou vč. přesného popisu, kde najdu ordinaci. Na místě mi vždy vysvětlovala, co jde dělat a proč a ptala se mě, zda o to mám/nemám zájem. Za mě 5 5, doporučuji :-)

Velmi mila a pecliva doktorka, perfektni pece, profesionalita a zaroven pratelsky pristup, doporucuji!

Umístění: Klinika dentální hygieny- Poliklinika Budějovická Dentální hygiena

Paní Jitka Dohnalová je hlavně výborná dentistka ,profesionál ,nemusíte k ní chodit se strachem.Je hrozně šikovná ,milá.Vše vysvětlí.Neznám lepší a ráda opět přijdu.

skvela a kvalitni prace, profesionalni pristup, stoprocentni pece, moderni ordinace, dobra dostupnost

C

Byla jsem s dentální hygienou moc spokojená. Paní Jitka byla skvělá, jak po profesní, tak i po lidské stránce. Vše detailně vysvětlí, s ochotou zodpoví každý dotaz. Příště půjdu určitě opět sem.

Dentální hygienu u paní Jitky Dohnalové mohu všem doporučit.Je profesionál na svém místě a nechybí lidský přístup.Za mně není co vytknout :-)

Paní Dohnalová je naprosto úžasný člověk, vstřícná, laskavá. Vysvětlí vše, co bude dělat, je jemná. Odstranění zubního kamene bezbolestné, nabídnuty a provedeny další procedury. Její péči o ústní dutinu mohu jen doporučit :)

Paní Dohnalová byla velmi milá, ale zároveň profesionální, vše vysvětlila a odpověděla na dotazy. Vřele doporučuji

• zubní kámen
  • zápach z úst
  • krvácení z dásní

Ukončené školy

• Soukromá vyšší odborná škola zdravotnická pro dentální hygienistky, s.r.o.

• dentální hygiena

Fotografie