Antala Staška 1670/80, Praha 4, Praha 4, Praha
Klinika dentální hygieny- Poliklinika Budějovická (mapa)

Další dostupný termín:

Dentální hygiena, vč. Air-Flow • 1 000 Kč +9 Více

Air-Flow • 650 Kč

Zubní šperky

Vyšetření krvácivosti dásní

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: V případě, že se rozhodnete navštívit mou ordinaci a ke sjednání termínku využíváte kalendář, označte prosím možnost: Již jsem na...

• zubní kámen
  • zápach z úst
  • krvácení z dásní

Ukončené školy

• Soukromá vyšší odborná škola zdravotnická pro dentální hygienistky, s.r.o.

Fotografie

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Klinika dentální hygieny- Poliklinika Budějovická Dentalni hygiena v tehotenstvi

Pani hygienistka je uzasna profesionalka a moc mily clovek. Vse vysvetlila - co bude delat a proc. V prubehu se zajimala, zda je vse v poradku, zda nic neboli. Pro me byla tato navsteva skvely relax a zuby mam jako nove. Moc dekuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Klinika dentální hygieny- Poliklinika Budějovická Tipni si

Mila pani,prijemne prostredie(aircondition),profesionalny pristup. A este musim napisat niekolko znakov,aby to vobec mohlo prejst??!! Sa spamatajte!!

Umístění: Klinika dentální hygieny- Poliklinika Budějovická Dentální hygiena

Úžasný, lidský přístup, hezké a čisté prostředí, včetně kvalitního vybavení. Paní Dohnalové vděčím za odstranění fobie z dentální hygieny, ošetření u ní nebolí a když se najde nepříjemné místečko, velmi jemně a s klidem ho ošetří. Jsem velmi ráda, že jsem se rozhodla pro ní a upřímně se těším na příště. Moc děkuji!

Umístění: Klinika dentální hygieny- Poliklinika Budějovická odstranění zubního kamene

Velmi příjemná hygienistka. Naprosto pohodové ošetření, bezbolestné. Paní Dohnalová je velmi opatrná a šikovná. Doporučuji.

Umístění: Klinika dentální hygieny- Poliklinika Budějovická

Velmi příjemná a hodná hygienistka. Vše vysvětlí, než se dá do práce. Bezbolestné. Určitě jsem nebyla naposledy a mohu jen doporučit.

Umístění: Klinika dentální hygieny- Poliklinika Budějovická Dentální hygiena

Dentální hygienu u Jitky Dohnalové jsem navštívila již podruhé a opět jsem byla velmi spokojena. Precizní práce, velmi doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Klinika dentální hygieny- Poliklinika Budějovická Dentální hygiena

Mohu jen opakovat, co už je tu napsané v jiných hodnoceních. Paní hygienistka je moc milá a šikovná. Ošetření proběhlo ve sjednaný čas a ani mě to nebolelo. Určitě plánuji v budoucnu další návštěvu :)

Umístění: Klinika dentální hygieny- Poliklinika Budějovická Dentální hygiena

Paní Jitka je absolutní zlatíčko. A navíc je moc šikovná a ví, co dělá. Mohu jí jedině doporučit. Jsem moc spokojená.

Umístění: Klinika dentální hygieny- Poliklinika Budějovická Dentální hygiena

Nejlepší hygiena kterou jsem navštívila, velmi pečlivá a poctivá práce. Příjemná hygienistka. Jsem moc spokojena :-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Klinika dentální hygieny- Poliklinika Budějovická Zubní hygiena

Paní Jitka je velmi profesionální, milá a šikovná. Doporučuji její návštěvu????
Ze zubní hygieny mám vždy strach, ale paní Jitka vše důkladně vysvětlí a pomůže s jakýmkoli dotazem ohledně zoubků.

Bělení zubů

od 3 100 kč

od 3 100 kč

Odstranění zubního kamene

600 Kč

600 Kč

Klinika dentální hygieny- Poliklinika Budějovická

Dentální hygiena, vč. Air-Flow

1 000 Kč

Odstranění zubního plaku

Instruktáž domácí dentální hygieny

Umístění: Klinika dentální hygieny- Poliklinika Budějovická

Umístění: Klinika dentální hygieny- Poliklinika Budějovická Dentální hygiena

Paní Jitka je velmi profesionální, milá a šikovná. Doporučuji její návštěvu????

• zubní kámen
  • zápach z úst
  • krvácení z dásní

Ukončené školy

• Soukromá vyšší odborná škola zdravotnická pro dentální hygienistky, s.r.o.

• dentální hygiena

Fotografie