Antala Staška 1670/80, Praha 4, Praha 4, Praha

Hotovost, Kreditní karta

Air-Flow • 650 Kč

Bělení zubů • od 3 100 kč

Dentální hygiena, vč. Air-Flow • 1 100 Kč +9 Více

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: V případě, že se rozhodnete navštívit mou ordinaci a ke sjednání termínku využíváte kalendář, označte prosím možnost: Již jsem na...

• Zubní kámen
  • Zápach z úst
  • Krvácení z dásní

Ukončené školy

• Soukromá vyšší odborná škola zdravotnická pro dentální hygienistky, s.r.o.

• dentální hygiena

Fotografie

Air-Flow

650 Kč

Bělení zubů

od 3 100 kč

Dentální hygiena Jitka s.r.o.- Poliklinika Budějovická

Dentální hygiena, vč. Air-Flow

1 100 Kč

Vyšetření krvácivosti dásní

Výběr vhodných pomůcek

Zubní šperky

Dentální hygiena Jitka s.r.o.- Poliklinika Budějovická

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Jitka s.r.o.- Poliklinika Budějovická Dentální hygiena, vč. Air-Flow

Úžasně milá, pečlivá a ochotná mladá paní, vracím se k ní pravidelně a všem mohu 100% doporučit!!!!

Všem kteří si vybírají ordinaci dentální hygieny mohu vřele doporučit paní doktorku Dohnalovou.Velmi příjemná,vše co vám bude dělat předem podrobně vysvětlí,velmi jemná při zákroku..naprostá spokojenost,víc takových lékařů...

Vše naprosto super, byla jsem poprvé, ale určitě ne naposeldy :) Paní Jitka je velice příjemná a dokáže člověka hezky uklidnit, poradit mu,
a doporučit.

Ošetření proběhlo k mé velké spokojenosti. Bylo to prakticky bezbolestné, vše mi bylo odrobně vysvětleno. Komunikace příjemná a jasná.

Na zubní hygieně jsem byla poprvé a paní hygienistka předvedla nadstandardní výkon. Empatie, kvalita práce a profesionalita paní Dohnalovou vystihují. Snaží se pomoci a poradit. Opravdu doporučuji všem. Osobně počítám s pravidelnými návštěvami.

Naprosto skvělá hygienistka! Opravdu jsem byla nadmíru spokojena s celým zákrokem. Paní Dohnalová každý krok popisuje, je velmi empatická a čiší z ní krásná energie. Určitě k ní přijdu příště.

Skvělý lidský přístup, paní Jitky a profesionalita, pečlivost její práce a ochota poradit a pomoci.

Byla jsem velmi spokojena s mou navstevou dentalni hygienistky. Pani Dohnalova mi vse vysvetlila a pracovala i setrne. Vysledek je take vyborny.

Dnes jsem navštívila ordinaci na doporučení,byla jsem maximálně spokojená. Skvělý profesionální i lidsky přístup. Určitě doporučil dál a do ordinace se opět vrátím.

Výtečný a milý přístup, vše vysvětlí, kvalitní práce. Jednoduché objednání. Značka: Ideální zubní hygiena

• Zubní kámen
  • Zápach z úst
  • Krvácení z dásní

Ukončené školy

• Soukromá vyšší odborná škola zdravotnická pro dentální hygienistky, s.r.o.

• dentální hygiena

Fotografie