Antala Staška 1670/80, Praha 4, Praha 4, Praha

Hotovost, Kreditní karta

Dentální hygiena děti do 14 let • 800 Kč

Dentální hygiena s Air-flow 60 min • 1 200 Kč

Dentální hygiena, vč. Air-Flow • 1 200 Kč +4 Více

Lze platit kartou. V případě pozdního příchodu prosím klepejte. Spokojenost a komfort klientů při ošetření je pro mne prioritou. Společnými silami...

• Zubní kámen
  • Zápach z úst
  • Krvácení z dásní

Ukončené školy

• Soukromá vyšší odborná škola zdravotnická pro dentální hygienistky, s.r.o.

• dentální hygiena

Fotografie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

1 200 Kč

1 200 Kč

3 500 Kč

4 000 Kč

Názory

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Jitka s.r.o.- Poliklinika Budějovická Dentální hygiena, vč. Air-Flow

Není co vytknout. Skvělá služba dentalni hygieny za adekvátní peníze. Paní Dohnalová je velice milá a šikovná. Určitě navštívím i příště.

Skvělá komunikace, příjemná návštěva, bezbolestný zákrok se skvělým výsledkem. Návštěvu můžu zcela doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Jitka s.r.o.- Poliklinika Budějovická Dentální hygiena s Air-flow 60 min

Paní Jitka byla neskutečně hodná, vstřícná a empatická. Každý krok podrobně vysvětlila a byla opravdu velmi jemná. Zuby mám krásně vyčištěné a nic nebolelo, opravdu příjemný zážitek :-) Už jsem konečně našla svojí hygienistku, kterou budu pravidelně navštěvovat.

Skvělá zkušenost,rychlé a účinné ošetření,paní hygienistka mi vše podrobně předem i v průběhu vysvětlila,doplnila i informace o další doporučenou,péči o zuby, příště určitě půjdu opět k JD.

Je velice svedomitá, hodná, milá, vše vysvětlí. Dělá svoji práci velice dobře, jsem spokojená, byla jsem tam jednou a už se objednala na další. Chválím moc.

U paní Jitky jsem poněkolikáté a pokaždé je dentální hygiena super. Je milá, pečlivá, vstřícná, airflow nešetří, kompletní hygiena trvá hodinu a je vždy je výsledek skvělý. Teď jsem k ní podruhé objednala i 16 letou dceru. Chodím na dentální hygienu už více než dvanáct let (např.), vyzkoušela jsem několik dentistů, ale paní Jitku už nehodlám měnit. Není důvod, nikoho lepšího jsem nenašla :-)

Paní Dohnalová je strašně milá, pečlivá a ochotná. Během výkonu se ptá, jestli vše v pořádku a říká, co bude dělat. Určitě doporučuji a budu navštěvovat dál.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Jitka s.r.o.- Poliklinika Budějovická odstranění zubního kamene

Paní hygienistka je velice milá, nabídla mi další postupy o kterých jsem nevěděl. Velice pečlivá. Jsem moc spokojen.

Moc dekuji za skvelou peci, pani Dohnalova vzdy vse do detailu vysvetli, je velmi prijemna, nemam co bych vytkla.

Dokonalost, asi moje nejlepší návštěva u dentální hygienistky. Už jsem pár hygienistů vystřídala, ale u žádného jsem se nesetkala s takovou precizností a lidským přístupem.

• Zubní kámen
  • Zápach z úst
  • Krvácení z dásní

Ukončené školy

• Soukromá vyšší odborná škola zdravotnická pro dentální hygienistky, s.r.o.

• dentální hygiena

Fotografie