COVID-19: Dbejte o své zdraví.

ZnamyLekar

U tohoto specialisty můžete se objednat na:

Návštěvu v ordinaci

Pokud potřebujete ošetření, ke kterému je nezbytná schůzka se specialistou, nečekejte - objednejte si návštěvu v ordinaci.

Antala Staška 1670/80, Praha 4, Praha 4, Praha

Přijímám: dospělí
Hotovost
608 33.....

Air-Flow • 650 Kč

Bělení zubů • od 3 100 kč

Dentální hygiena, vč. Air-Flow • 1 100 Kč +9 Více

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: V případě, že se rozhodnete navštívit mou ordinaci a ke sjednání termínku využíváte kalendář, označte prosím možnost: Již jsem na...

• zubní kámen
  • zápach z úst
  • krvácení z dásní

Ukončené školy

• Soukromá vyšší odborná škola zdravotnická pro dentální hygienistky, s.r.o.

• dentální hygiena

Fotografie

Air-Flow

650 Kč

Bělení zubů

od 3 100 kč

JUBATUS s.r.o.- Poliklinika Budějovická

Dentální hygiena, vč. Air-Flow

1 100 Kč

Vyšetření krvácivosti dásní

Výběr vhodných pomůcek

Zubní šperky

JUBATUS s.r.o.- Poliklinika Budějovická

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: JUBATUS s.r.o.- Poliklinika Budějovická Dentální hygiena, vč. Air-Flow

Dobrý den, chtěla bych poděkovat paní Jitce Dohnalové dentální hygienistce z Polikliniky Budějovická. Její přístup k pacientům a ošetření je na vysoké úrovni. Za sebe mohu jen doporučit. Budu její služby využívat i nadále.

Umístění: JUBATUS s.r.o.- Poliklinika Budějovická Air-Flow

Paní doktorka je na svém místě. Je empatická, milá a vše vysvětlí. Čištění zubního kamene i airflow je relativně bezbolestné. Těším se na další návštěvu a paní doktorku doporučuji.

C
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: JUBATUS s.r.o.- Poliklinika Budějovická odstranění zubního kamene

Opakovaná návštěva,
Velmi milá sestřička. Vše vysvětlovala.
Cena za ošetření velmi příjemná. Přehled i o tom která pojišťovna na dentální hygienu přispívá.

Návštěva předčila moje očekávání, mám zuby jako nové! Paní doktorka byla velmi milá, usměvavá a zároveň důkladná a pečlivá. Určitě moje příští návštěva bude opět tady.

Donedávna jsem se domnívala, že cokoliv souvisejícího se zuby nemůže být příjemný zážitek. Zde jsem se opět přesvědčila o opaku. Ráda se opět vrátím.

Maximální spokojenost,mohu jen doporučit.
Pokud hledáte opravdu profesionála v tomto oboru tak je to paní Dohnalová.

Příjemná návštěva s příjemným a veselým člověkem. Výkon nebyl bolestivý a s výsledkem jsem byla velmi spokojená. Pokud vybíráte "ke komu", tak za mě můžu jen doporučit. Ostatně nebyla to moje první ani poslední návštěva tady.

Paní hygienistka je velmi hodná, milá a pečlivá, vše podrobně vysvětlí, v průběhu přesně popíše, co dělá, upozorní vás, že může být něco nepříjemné, ptá se, zda je všechno v pořádku, takže vás nic nemile nepřekvapí.
Za mě naprosto perfektní, je to nejlepší dentální hygienistka, u které jsem za posledních několik let byla.

Paní hygienistka je velmi milá, vstřícná, popisuje vše, co dělá a člověk od ní odchází s krásným úsměvem. Na dentální hygieně jsem u ní byla několikrát a příště plánuji vzít i syna.

pani je andel, jemna, mila, usmevava, ordinace krasne cista, vse jednicja s hvezdickou, a mam s cim srovnavat a vzdy jsem byla spokojena, ale sem chci a budu chodit pravidelne, dekuji pani Jitko, jen tak dal

• zubní kámen
  • zápach z úst
  • krvácení z dásní

Ukončené školy

• Soukromá vyšší odborná škola zdravotnická pro dentální hygienistky, s.r.o.

• dentální hygiena

Fotografie