Antala Staška 1670/80, Praha 4, Praha 4, Praha
Klinika dentální hygieny- Poliklinika Budějovická (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí
Hotovost
608 33.....

Bělení zubů (od 3 100 kč)

Odstranění zubního kamene (600 Kč)

Dentální hygiena, vč. air-flow (1 000 Kč) +9 Více

Air-flow (650 Kč)

Zubní šperky

Vyšetření krvácivosti dásní

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: V případě, že se rozhodnete navštívit mou ordinaci a ke sjednání termínku využíváte kalendář, označte prosím možnost: Již jsem na...

• zubní kámen
  • zápach z úst
  • krvácení z dásní

Ukončené školy

• Soukromá vyšší odborná škola zdravotnická pro dentální hygienistky, s.r.o.

Fotografie

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Klinika dentální hygieny- Poliklinika Budějovická Dentální hygiena, vč. Air-Flow

Úžasná paní doktorka! Všem doporučuji. Neuvěřitelně milá, veselá, trpělivá a výsledek skvělý. Po dlouhé době jsem měla pocit, ze někdo dělá práci, která ho baví. Určitě se budu vracet.

Opravdu velmi milá a pečlivá paní :) Každý krok mi nejdříve vysvětlila, nebylo se vůbec čeho bát. Moc děkuji a určitě přijdu zase.

Dentální hygiena byla provedena pečlivě a zároveň jemně, všechno mi bylo průběžně vysvětlováno, při všech prováděných úkonech jsem se cítila dobře. Určitě doporučuji!

Velmi milá a příjemná paní doktorka, která vše vysvětlí a pečlivě provede. Dává brýle i masku při pískování, aby Vás neušpinila. Pacienty bere na čas.

Musím říct, že paní Jitka je skvělá! Moc milá a sympatická osoba. Všechny úkony vysvětlí, pořád se ptá, zda je vše v pořádku a tak. I přes moje špatné dásně její čištění nebylo tak nepříjemné, jak jsem se obávala. Dalším plusem je, že vysvětlí i jaké pomůcky doporučuje používat, ale nenutí Vás si hned u ní něco kupovat. Určitě se k ní za půl roku vrátím!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Klinika dentální hygieny- Poliklinika Budějovická odstranění zubního kamene

Pani doktorka byla uzasna. Byla jsem na hygiene poprve a protoze zubar pro me nikdy nebyl oblibenym lekarem, mela jsem velike obavy. Ty jsem po par minutach jiz nemela. Pani doktorka je velice mila, chapava. Vse mi ukazala a vysvetlila. Rada se k ni zase vratim.

Včera jsem paní doktorku navštívila poprvé a přiznávám,že jsem měla zprvu trochu obavy. Žádné komentáře,možnost objednání hned na druhý den a nízká cena mě trochu přiváděla do rozpaků. Ale řekla jsem si,že to zkusím a teď jsem moc ráda. Dostala jsem sms přímo od paní doktorky s připomenutím termínu a s podrobným popisem,kde jí v budově najdu (za co jsem ráda,protože jsem tam byla úplně poprvé). Byla jsem objednaná na 14:00 na hodinovou hygieny a opravdu jsem do ordinace vstoupila ve 14:00 a odcházela přesně po hodině,takže žádné zpoždění či zkrácení o 15 minut jak bývá jinde zvykem.Další klady následovali v zápětí. Objevila se sympatická a pod rouškou usmívající se paní doktorka. Všechno mi vysvětlila a během "procesu" mě stále informovala co bude dělat. Byla opravdu pozorná neustále se ptala jestli je vše v pořádku. Další malé plus,dostala jsem na výběr příchuť prášku na pískování. Při pískování mně přikryla pláštíkem a před obličej dala ubrousek a ochranné brýle což se mi kromě brýlí nikdy nestalo. Bylo to super jelikož jsem pak nebyla celá bílá.. :) Průběžně jsem byla informována co bych měla zlepšit a co si případně pořídit,ale žádné vnucování,abych si věci koupila přímo u ní v ordinaci nekonalo.Ale to nejdůležitější,vůbec to nebolelo a až to zní divně byla to nejpříjemnější hygiena na které jsem kdy byla.

Moc paní doktorce děkuji a určitě ji budu navštěvovat i nadále.. :)

Zubní šperky

Vyšetření krvácivosti dásní

Fluoridace

Klinika dentální hygieny- Poliklinika Budějovická

Dentální hygiena, vč. air-flow

1 000 Kč

Air-flow

650 Kč

650 Kč

Klinika dentální hygieny- Poliklinika Budějovická

Moc paní doktorce děkuji a určitě ji budu navštěvovat i nadále.. :)

• zubní kámen
  • zápach z úst
  • krvácení z dásní

Ukončené školy

• Soukromá vyšší odborná škola zdravotnická pro dentální hygienistky, s.r.o.

• dentální hygiena

Fotografie