Antala Staška 1670/80, Praha 4, Praha 4, Praha

Hotovost

Air-Flow • 650 Kč

Bělení zubů • od 3 100 kč

Dentální hygiena, vč. Air-Flow • 1 100 Kč +9 Více

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: V případě, že se rozhodnete navštívit mou ordinaci a ke sjednání termínku využíváte kalendář, označte prosím možnost: Již jsem na...

• Zubní kámen
  • Zápach z úst
  • Krvácení z dásní

Ukončené školy

• Soukromá vyšší odborná škola zdravotnická pro dentální hygienistky, s.r.o.

• dentální hygiena

Fotografie

Air-Flow

650 Kč

Bělení zubů

od 3 100 kč

JUBATUS s.r.o.- Poliklinika Budějovická

Dentální hygiena, vč. Air-Flow

1 100 Kč

Vyšetření krvácivosti dásní

Výběr vhodných pomůcek

Zubní šperky

JUBATUS s.r.o.- Poliklinika Budějovická

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: JUBATUS s.r.o.- Poliklinika Budějovická Dentální hygiena, vč. Air-Flow

Perfektne profi pristup velmi cisto, uzasna sluzba cela skusenost skratka na jednicku. Velmi fajn bol opis celeho postupu

Ochotná lékařka, vše vysvětlí, je empatická s milým přístupem. Chodím k ní již 2roky, 2x ročně a nemám výhrady.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: JUBATUS s.r.o.- Poliklinika Budějovická odstranění zubního kamene

Paní Dohnalová je velice příjemná a má úžasný přístup ke klientům. Šla jsem na dentální hygienu poprvé a se strachem z bolesti, ale její přístup mě zcela uklidnil a zjistila jsem, že není čeho se bát. Paní Dohnalová každý krok vysvětlila, byla velice citlivá a opatrná. Vše vyčistila, bezbolestně odstranila zubní kámen a ukázala mi správnou techniku čištění zubů. Jsem nadšená, příště se budu vracet již s úsměvem na tváři. Moc děkuji.

Panī Jitku jsem vybrala na základě zdejších recenzí a nelituji. Je hoodně milá, jemná, vše vysvětlí a vždy dopředu řekne, co bude dělat. Respektuje Vás jako člověka. Vůbec nic nebolelo. I dcera 11 let si ji chválila. Doporučuji!

Pani Dohnalova byla velice mila, vse podrobne vysvetlila. Jeji osetreni bylo bezbolestne, odchazela jsem velmi spokojena.

Lidsky velice sympaticka a mila, pri praci pecliva a ohleduplna. Rozhodne se ojednam i priste, mohu jen doporucit.

Perfektní přístup i provedení. Všechno podrobně vysvětleno a šetrně provedeno. Velice milý, lidský přístup. Budu navštěvovat pravidelně.

Skvělá zkušenost! Velmi dobrý přístup, šel jsem na řadu přesně na čas, vše bylo důkladně vysvětlováno, skvělá péče, pěkné prostředí. Rád zavítám znovu!

Velice milý, ochotný a trpělivý přístup. Celé ošetření a návštěva byla doslova radost :) Moc děkuji!

Už při vstupu do ordinace jsem tušila, že moje návštěva proběhne v pohodě. Paní hygienistka Jitka Dohnalová je příjemná, pracuje velmi jemně a problémy vysvětlí srozumitelně. Na další ošetření přijdu moc ráda.

• Zubní kámen
  • Zápach z úst
  • Krvácení z dásní

Ukončené školy

• Soukromá vyšší odborná škola zdravotnická pro dentální hygienistky, s.r.o.

• dentální hygiena

Fotografie