Ord. praktického lékaře pro dospělé
K. Čapka 1, Děčín

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

Paní Blažková je příkladem naprostého pohrdání pacienty. Ordinuje pouze po telefonickém objednání, nicméně telefony nebere. V ordinaci to vypadá tak, že sestra vše vypisuje a zároveň bere telefony, na což ovšem nemá čas, zatímco lékařka jenom sedí a nic nedělá. Byl jsem u závodního lékaře. kde lékařka dělá všechnu agendu a sestra vyřizuje telefony a předává je zdokumentované lékařce. Obslouží denně mnohem více pacientů. Mudr Blažkové voláte hodinu v kuse, vždy to pár minut zvoní a pak to sestra přeruší, je vidět když jste v ordinaci. Celou tu dobu není ani jednou obsazeno, to znamená že nevyřídí jediný hovor.

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

Paní doktorka Blažková je hodná a skvělá praktická lékařka. Její snaha o pacienty je maximální a já mohu za všechno moc poděkovat co pro mě dr. Blažková dodnes udělala. Jsem s ní naprosto spokojen. Budu se k ní vždy moc rád vracet. Paní doktorko Blažková já vám moc děkuji. Váš pacient a občan města Děčína pan Malinkovič Jiří.

Zdravím, i já se musím přidat k nespokojeným pacientům. U této "lékařky", píši v uvozovkách, protože vždy když jsem k ní přišla, tak mi pouze doporučovala vitamíny a co mám jíst. Nikdy to nic závažného nebylo - maximálně viróza, i když mé mandle vypadaly hrůzostrašně. Čekací doba byla u ní neúnosná a když jsem přišla po 3 hodinách na řadu, vyšla nepříjemná, nafoukaná sestra a sdělila mi, že teď si dávají půl hodiny pauzu.No to byla poslední kapka, okamžitě jsem přešla k paní doktorce vedle, kterou jsem už znala z častých zástupů pí. Blažkové.

Moje zkušenost je bohužel velmi negativní a jsem ráda,že jsem přešla k jinému prakt.lékaři.Paní doktorka mi velmi zanedbala zánět ledviny,jelikož jsem byla velmi mladá,jaksi si paní doktorka myslela,že jen "filmuji",několikrát jsme tam byli s mamkou doslova "škemrat o pomoc" když jsem měla několik dní vysoké horečky a krev v moči.Bohužel to skončilo selháním ledviny,ze kterého jsem se hrabala opravdu dlouho,naštěstí byla v nemocnici tomuto věnována pozornost,takže po delší době jsem se vyléčila.Za mě nedoporučuji

Po létech jsem se vrátila z ciziny a hledala jsem lékaře. Když mi bylo opravdu zle a chodila jsem ode dveří ke dveřím, našla jsem u doktorky Jitky Blažkové péči, o které se mi ani nezdálo. Díky, paní doktorko!

Nejsem žádný "kulich" dr.Blažkové- jen řadová pacientka.Přesto taky někdy jdu "zadem"-jak píše kritik.
Když se vracím stejný den s výsledky, když jsem byla těhotná, když byla moje babička po chemoterapii nebo když šel táta s akutními neštovicemi - taky je po telef.domluvě vzali přednostně z chodby.Přesně tak, jak je to vyvěšeno v čekárně na nástěnce, což platí pro každého.
A ta dovolená - Vy ji nemíváte?

Velmi dobra odborna uroven a vynikajici kontakt s pacientem.

Nejsem sní taky spokojena.Kdybych měla kam tak bych přešla.Ale všude mají plno.Doplatila jsem u ní na své zdraví.Kdyby si nemyslela,že jsem simulant ,tak bych tak špatně nedopadla.Čeká se u ní dlouho.Bere lidi zadem.a často tam není.

Jednání zdlouhavá, čekání v čekárně nedůstojné hodně dlouhá doba.Hodiny dopoledne neordinuje jen chodí dileři chodbou. Jiný lékaří mají na toto vyhrazenou dobu a neslučijí s ordinačními hodinami.Jiný lékaři opracují s PC a tady ještě léta 20 století. Nikdy nevyšetří jen měří tlak, poslech plic a srdce jsem měl jen jednou.Neumí si organizovat pacienty v čekárně.Jezdím ještě k jiným lékařům a to se nedá se stavem zde srovnat. Hodně je zde vidět jak prosazuje léky jen od některých dilerů, to jen ten konkurenční boj mezi výrobci léků. Má za to odměny jasně je správné. Jen se podívejte co stojí jedno Vaše vyšetření u vaší pojišťovny - to jsou ceny . K vybíraným 30,-Kč ani nemluvím a to jsou peníze které jim zůstávají, to samozřejmě mají i ostatní lékaři. Za jeden den zaplatím 6x / tři lékaři a tři recepty/ . Ano to je naše zdravotnictví.

Velmi slušná, ochotná, snaživá, pravidelně sama od sebe posílá na všemožná vyšetření, která precizně vyhodnocuje. Co se mi nelíbí je, že druhými dveřmi v době mého čekání vcházejí do ordinace jiní (placení) pacienti. Proč nejsou objednáváni na mimoodrinační dobu?