Poruchy hybného vývoje,léčebná rehab.
Mazurská 484, Praha

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Skvělá paní doktorka, profesionální a milý přístup. Takových lékařů by mělo být víc.

Byl jsem velmi spokojen s profesionálním přístupem lékařky.
Díky zkušenostem a přístrojům které má, jsem se zbavil dlouhodobých zdravotních problémů.
A o tom to je.
Vřelé díky.
Příjdu zas.

Paní doktorka je skvělý profesionál. Úžasně to s dětmi i rodiči umí. Vše srozumitelně vysvětlí. Byla jsem přesvědčena o tom, že jsme v těch nejlepších rukou. Děkujeme

Profesionál, který to s dětmi umí.

příjemná, jde to

Výborná lékařka, mohu jen doporučit. Velice nám pomohla se synem jak z lékařského, tak i z lidského hlediska. Je to úžasný člověk!

Pečlivá a ochotná lékařka s příjemným a milým vystupováním. Vždy poradí. Mohu jen a jen doporučit :-) Ivka

K paní doktorce Luksíkové chodíme s dcerou už 4 roky a jsem s ní absolutně spokojená. Moc nám pomohla. Poradí se vším, je neustále v dobré náladě, dcera k ní moc ráda chodí! Jen nám asi příští rok odejde do důchodu! :o(

Výborná lékařka. Jedna z nejlepších, se kterou jsem se setkala. Milá, vstřícná až nad rámec svých povinností. Kdykoli poradí a s dětmi to umí přímo skvěle. Mohu jen doporučit!!!

super