Nevzdávejte se svého zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Mazurská 484, Praha
Poruchy hybného vývoje,léčebná rehab.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
28 názorů

Ověřeny pacient

Skvělá paní doktorka. Vždy mi velice pomohla. Pokaždé mě dostala z problémů. Ošetřila mě vojenským leserem a mně se kůže výborně zhojila. Nepotřebovala jsem, už nic jiného. Nezůstala žádná jizva. Vždy milá a ochotná poradit co dál. Ušetřila jsem peníze a čas.


Dobrý den!
Věřím, že MUDr. Luksíková je velmi dobrý lékař, ale bohužel po mém prvním telefonickém dojmu už nebudu mít šanci si to ověřit.
To, jak reagovala na můj laický dotaz ohledně poukazu na vyšetření
u fyzioterapeuta mě tak znechutilo, že už opravdu nemám sebemenší chuť kdykoliv v budoucnu využít služeb této velmi chválené lékařky.
Ano, všichni jsme "obětmi" systému ministerstva zdravotnictví, které na každý, byť i sebemenší úkon, žádá nesmyslné poukazy atd., ale to pořád neospravedlňuje chování paní doktorky.
V podstatě šlo o to, že po vyšetření ortopedem a jeho doporučení FT musí syn absolvovat další vyšetření u rehabilitačního lékaře, aby mu případně byla poskytnuta FT nebo vystaven poukaz, se kterým lze fyzioterapii absolvovat u fyzioterapeuta a ne u rehabilitačního lékaře. Vše na příkaz pojišťovny.
U MUDr. Luksíkové byl nejbližší termín 22. listopadu (dnes je 25. 10. 2011), a když se sestra dotázala, zda-li by bylo možné vystavit pouze poukaz, slyšel jsem do telefonu přes celou ordinaci, že MUDr. Luksíková tu není od toho, aby pořád psala nějaké papíry.
Vážená paní doktorko, moc dobře Vám rozumím, že se Vám tohle nelíbí, ale já jsem tento postup nevymyslel. Je jen na vás lékařích, co si necháte od pojišťoven líbit a jak moc ztížíte přístup pacientům k vaší odborné péči !! Nejvíc mě mrzí to, že v mém případě jde o dítě, kterému bohužel nevysvětlíte, proč musí čekat, když ho něco bolí!!
Přeji Vám, co nejvíce spokojených pacientů, co nejméně papírování a hodně dalších životních úspěchů!
Vratislav Šebek

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Výborná lékařka, umí poradit a i psychicky povzbudit. Tím spíše mě mrzí, že ke konci roku končí.


velmi ludska a skvela!! poradi, pochvali a ma stale usmev na tvari, kiez by takychto lekarov bolo co najviac!!!


Skvělá!


skvělá lékařka


K paní doktorce jsem chodila několik let kvůli skolioze a když jsem u ní byla naposledy dost mě to mrzelo:)
Poradí, vše "po lopatě" vysvětlí a pomůže jak tělu, tak duši.
Vždy dobře naladěná, lidská, profesionální a maximálně vstřícná.


Jana B.


Ověřeny pacient

Velice příjemná a ochotná paní doktorka. Ráda zodpoví Vaše dotazy a pomůže. Kamarádka měla malého chlapečka, který se ještě ve 4 měsících neuměl přetočit na bok natož na bříško, ale její dětská doktorka to nechtěla řešit a nechtěla jim dát doporučení k prohlídce u specialisty. Zeptala jsem se paní doktorky Luksíkové, byla moc ochotná a i když pod ní kamarádka vůbec nepatřila, syna ji vyšetřila, vše dopodrobna vysvětlila, uklidnila ji a doporučila dál. A souhlasím, vždy má dobrou náladu. Jednou jsem dokonce spletla den, kdy jsme měly s dcerkou přijít na kontrolu. Paní doktorka neměla vůbec ordinační den, když jsem to zjistila a začala se oblékat a chtěla odejít, paní doktorka vyšla ze dveří a dala se se mnou do řeči. Byla tam prý náhodou, protože potřebovala něco u sebe, nenechala mě odejít a rovnou nás vzala.


Paní doktorka je velmi milá a umí to skvěle s dětmi. Vše vysvětlí, poslouchá Vás a poradí. Jednoznačně doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti