Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Umístění: Interní ambulance - INTEKA KOSOVÁ s.r.o. Jiný

Pečlivá a zkušená lékařka, která se opravdu snaží najít správnou diagnózu a pomoct pacientovi s léčením.

Umístění: Interní ambulance - INTEKA KOSOVÁ s.r.o. Jiný

Opakované velmi neetické chování, nulová empatie k pacientovi. Při volání do ordinace mi zavěsila telefon. Jsem v šoku. Už nikdy více.

Umístění: Interní ambulance - INTEKA KOSOVÁ s.r.o. Jiný

Lékařku důrazně nedoporučuji, po sérii vyšetření mi nebyla ochotna sdělit příčinu mých potíží a dále se odmítla jimi zabývat. S takovým přístupem lékaře jsem se ještě nesetkala.

Umístění: Interní ambulance - INTEKA KOSOVÁ s.r.o.

K teto lekarce jsem chodila nekolik let, ale pred par lety jsem opustila jeji "peci" . Na posledni kontrole co jsem u ni byla, se ke me chovala velmi nepekne, nadrazene a v podstate mi vyznelo, ze pokud nebudu zobat prasky podle toho jak mi naridi, tak se se mnou nehodla ani bavit a uz tam nemam ani chodit. Odesla jsem s placem, ale jsem rada ze jsem to udelala. Muj kardiologicky problem brilantne vyresila jen moje obycejna prakticka lekarka, zabyvajici se i celostni medicinou.
Zde u dr. Kosove jsem mela vzdy dojem, jako bych byla jej vec, do ktere se nasype kazdy den nejaky prasek a tim to konci. Nejaka spoluprace lekar-pacient, komplexnejsi pohled na problem, to jsem zde nenasla.
K tomu takove tresinky, jako ze mate na papiru napsany termin kontroly, dojedete tam, vycekate pulhodiny v cekarne a dozvite se, ze jeste nejsou vsechny vysledky predchozich vysetreni, tak mate dojit za dalsi 2 tydny. To vse vyrizuje sestra mezi dvermi. Vazeni cesty pres cele mesto tam a zpet zbytecne a ani pul slova na vysvetlenou nebo omluvu.... Tady jsou lidi brani jako veci, jako skatule, lidskost tu uz nefrci.

Umístění: Interní ambulance - INTEKA KOSOVÁ s.r.o.

Lékařku absolutně nedoporučuji. Pacienta vyšetří jen tehdy, zda uzná za vhodné (přestěhovala jsem se z jiného města a hledala nového kardiologa), nejdřív se zeptala, s jakou diagnózou přicházím, a když zjistila, že pro ni nejsem perspektivní pacient (hold ti mladí, neumírající ji nehážou tolik peněz), tak mě ignorovala. Nějaká Hippokratova přísaha ji nic neříká. Naštěstí mám nového super kardiologa, který mě hned vzal pod svá křídla, že prý jdu za 5 minut 12, jinak bych mohla mít obrovské problémy.

Výborná a pečlivá lékařka s citlivým přístupem k pacientům. Má mou plnou důvěru. Jen škoda, že je tolik přetížená vzhledem k nedobrému zdravotnickému systému. Jako i ostatní lékaři, bohužel.

Veliké zklamání!Se závažným problémem (s poukazem na vyšetření) mě ani nepřijala,všechno řešila přes sestru,která mě mezi dveřmi tlumočila nesmyslný postup tzv.léčby.Sestra byla navíc netaktní,neprofesiální.
Nedoporučuji!!!

Velice nerad jsem někde pacientem, ale k této paní doktorce se vždy těším.
O nějaké servilitě se rozhodně nedá hovořit, je radost jak mi krásně vynadá když plácám nějaké blbiny :-)
PF

My s manželkou jsme s péčí paní doktorky stále velmi spokojeni.Pravda je,že toho má hodně, čekárna je stále plná lidí a paní doktorka se snaží všem pacientům,kteří ji potřebují, vyhovět jak může.

Zklamání: s délkou léčení klesá empatie.