Jiřina Kosová, kardiolog Brno

MUDr. Jiřina Kosová

Kardiolog, Internista Více

24 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
24 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
N
Ověřeny pacient
Umístění: Interní ambulance - INTEKA KOSOVÁ s.r.o.

K teto lekarce jsem chodila nekolik let, ale pred par lety jsem opustila jeji "peci" . Na posledni kontrole co jsem u ni byla, se ke me chovala velmi nepekne, nadrazene a v podstate mi vyznelo, ze pokud nebudu zobat prasky podle toho jak mi naridi, tak se se mnou nehodla ani bavit a uz tam nemam ani chodit. Odesla jsem s placem, ale jsem rada ze jsem to udelala. Muj kardiologicky problem brilantne vyresila jen moje obycejna prakticka lekarka, zabyvajici se i celostni medicinou.
Zde u dr. Kosove jsem mela vzdy dojem, jako bych byla jej vec, do ktere se nasype kazdy den nejaky prasek a tim to konci. Nejaka spoluprace lekar-pacient, komplexnejsi pohled na problem, to jsem zde nenasla.
K tomu takove tresinky, jako ze mate na papiru napsany termin kontroly, dojedete tam, vycekate pulhodiny v cekarne a dozvite se, ze jeste nejsou vsechny vysledky predchozich vysetreni, tak mate dojit za dalsi 2 tydny. To vse vyrizuje sestra mezi dvermi. Vazeni cesty pres cele mesto tam a zpet zbytecne a ani pul slova na vysvetlenou nebo omluvu.... Tady jsou lidi brani jako veci, jako skatule, lidskost tu uz nefrci.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A
Ověřeny pacient
Umístění: Interní ambulance - INTEKA KOSOVÁ s.r.o.

Lékařku absolutně nedoporučuji. Pacienta vyšetří jen tehdy, zda uzná za vhodné (přestěhovala jsem se z jiného města a hledala nového kardiologa), nejdřív se zeptala, s jakou diagnózou přicházím, a když zjistila, že pro ni nejsem perspektivní pacient (hold ti mladí, neumírající ji nehážou tolik peněz), tak mě ignorovala. Nějaká Hippokratova přísaha ji nic neříká. Naštěstí mám nového super kardiologa, který mě hned vzal pod svá křídla, že prý jdu za 5 minut 12, jinak bych mohla mít obrovské problémy.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Výborná a pečlivá lékařka s citlivým přístupem k pacientům. Má mou plnou důvěru. Jen škoda, že je tolik přetížená vzhledem k nedobrému zdravotnickému systému. Jako i ostatní lékaři, bohužel.


Ověřeny pacient

Veliké zklamání!Se závažným problémem (s poukazem na vyšetření) mě ani nepřijala,všechno řešila přes sestru,která mě mezi dveřmi tlumočila nesmyslný postup tzv.léčby.Sestra byla navíc netaktní,neprofesiální.
Nedoporučuji!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


F
Ověřeny pacient

Velice nerad jsem někde pacientem, ale k této paní doktorce se vždy těším.
O nějaké servilitě se rozhodně nedá hovořit, je radost jak mi krásně vynadá když plácám nějaké blbiny :-)
PF


T

My s manželkou jsme s péčí paní doktorky stále velmi spokojeni.Pravda je,že toho má hodně, čekárna je stále plná lidí a paní doktorka se snaží všem pacientům,kteří ji potřebují, vyhovět jak může.


F
Ověřeny pacient

Zklamání: s délkou léčení klesá empatie.


Ověřeny pacient

No, záleží na tom,co si kdo představí pod pojmem "servilní doktorka-psycholožka". Domnívám se,že psychologie k lékařskému povolání patří, i když obdivuji, že lékaři,jako je dr.Kosová, kteří mají tolik pacientů, mají na psychologii čas... Mně to tedy v žádném případě tak nepřipadá, ale každý má právo na svoj názor. Pravda je,že toho paní doktorka Kosová moc (asi je fakt dobrá, má opravdu mnoho pacientů, což svědčí o její kvalitě),ale servilní mi opravdu nepřipadá. Mně osobně zachránila život tím, že u mne včas rozpoznala srdeční onemocnění a předešla tak vzniku infarktu tím, že mně včas poslala ke katetrizačnímu vyšetření..Za což jsem jí velice vděčný. S tímto hodnocením tedy nemohu souhlasit, ale právo každého pacienta je vybrat si svobodně svého lékaře...


paní doktorka je skvělá,příjemná,chápavá a vynikající odborník.Vřele ji doporučuji.


paní doktorka je prostě nejlepší,má vždy pochopení pro pacienta, ráda vyslechne dobře poradí.Svému oboru prostě rozumí...


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti