Interní ambulance - INTEKA KOSOVÁ s.r.o.

(4 názory)
Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

Dbejte o své zdraví

Jak to funguje?

Interní ambulance - INTEKA KOSOVÁ s.r.o.

Dělnická 53

62400 , Brno , jihomoravský

Nejbližší zařízení

G
    Lékař: MUDr. Jiřina Kosová Jiný

Opakované velmi neetické chování, nulová empatie k pacientovi. Při volání do ordinace mi zavěsila telefon. Jsem v šoku. Už nikdy více.

Lékař: MUDr. Jiřina Kosová Jiný

Lékařku důrazně nedoporučuji, po sérii vyšetření mi nebyla ochotna sdělit příčinu mých potíží a dále se odmítla jimi zabývat. S takovým přístupem lékaře jsem se ještě nesetkala.

Lékař: MUDr. Jiřina Kosová

K teto lekarce jsem chodila nekolik let, ale pred par lety jsem opustila jeji "peci" . Na posledni kontrole co jsem u ni byla, se ke me chovala velmi nepekne, nadrazene a v podstate mi vyznelo, ze pokud nebudu zobat prasky podle toho jak mi naridi, tak se se mnou nehodla ani bavit a uz tam nemam ani chodit. Odesla jsem s placem, ale jsem rada ze jsem to udelala. Muj kardiologicky problem brilantne vyresila jen moje obycejna prakticka lekarka, zabyvajici se i celostni medicinou.
    Zde u dr. Kosove jsem mela vzdy dojem, jako bych byla jej vec, do ktere se nasype kazdy den nejaky prasek a tim to konci. Nejaka spoluprace lekar-pacient, komplexnejsi pohled na problem, to jsem zde nenasla.
    K tomu takove tresinky, jako ze mate na papiru napsany termin kontroly, dojedete tam, vycekate pulhodiny v cekarne a dozvite se, ze jeste nejsou vsechny vysledky predchozich vysetreni, tak mate dojit za dalsi 2 tydny. To vse vyrizuje sestra mezi dvermi. Vazeni cesty pres cele mesto tam a zpet zbytecne a ani pul slova na vysvetlenou nebo omluvu.... Tady jsou lidi brani jako veci, jako skatule, lidskost tu uz nefrci.

Lékař: MUDr. Jiřina Kosová

Lékařku absolutně nedoporučuji. Pacienta vyšetří jen tehdy, zda uzná za vhodné (přestěhovala jsem se z jiného města a hledala nového kardiologa), nejdřív se zeptala, s jakou diagnózou přicházím, a když zjistila, že pro ni nejsem perspektivní pacient (hold ti mladí, neumírající ji nehážou tolik peněz), tak mě ignorovala. Nějaká Hippokratova přísaha ji nic neříká. Naštěstí mám nového super kardiologa, který mě hned vzal pod svá křídla, že prý jdu za 5 minut 12, jinak bych mohla mít obrovské problémy.