Jiří Zemen, zubař Plzeň

Doc. MUDr. Jiří Zemen

Zubař

26 názorů

Uložit


Adresa

K Vodojemu 7, Plzeň
Zubní ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
26 názorů

M
Ověřeny pacient

Na pana doktora jsem slyšela samou chválu, určitě musím pochválit příjemné prostředí i jednání jeho či sestřičky, chválil ho též partner po komplikované extrakci osmičky naležato. Já však musím strhnout dvě hvězdičky za neempatii a co hůř pan doktor po letech praxe dospěl do takové fáze, kdy si myslí, že to jestli něco bolí pozná lépe než pacient. Po druhé umrtvovací injekci byl zákrok stále bolestivý. Domluvili jsme se, že se mám ozvat, když by něco bolelo...bohužel to jaksi ignoroval a pokračoval dál. Po hodině trápení, kdy zub byl stále na svém místě mne odeslal do FN, kde vše proběhlo rychle BEZBOLESTNĚ, pan doktor byl velmi pečlivý a informoval mne o každém kroku. Nejspíš pan Docent neměl svůj den, to se stane i těm nejlepším.


V
Ověřeny pacient

Absolvovala jsem u pana docenta extrakci osmiček i vyšetření v kloubní poradně a sobojím jsem byla maximálně spokojena. Pan docent i sestřička byli velmi příjemní, uklidnili mne a samotný zákrok proběhl v naprosté pohodě a skvělé atmosféře. Doporučuji!


Ověřeny pacient

Skvělý lékař. Velmi mě mrzí, že nepřijímá nové pacienty, ale nedivím se, že má plno!:) Takže k němu mohu chodit pouze na chirurgické zákroky typu extrakce osmičky. Tu mi provedl bravurně již 2x.


M
Ověřeny pacient

dobrý na jedničku, to je aspoň lékař, uř jsem ho doporučila, takový by na problematiku stačil jediný v republice, protože u ostatních to je na prd ty ostatní všechny by měli vyhodit, mě vráci taky vyhodí, když nejsem dobrá


Doporučuji, bohužel nepřijímá nové pacienty.

Marie Stará


Ověřeny pacient

Byla jsem u pana docenta Zemena na trhání osmiček, kam jsem byla odeslána mým také velice šikovným lékařem MUDr. Kučerou, který to pro jejich komplikovaný růst nechtěl provést sám. Po zážitcích mých kolegyň s trháním těchto zubů u různých arogantních či nezkušených lékařů jsem byla připravena na vše, ale nečekala jsem, že tento zážitek, pro mě bude dokonce příjemný. Přístup pana docenta i sestřičky byl velice profesionální a přátelský, prostředí ordinace je příjemné a rozhodně nehrozí žádné čekání. Za třičtvrtě hodinky jsem měla obě osmičky bezbolestně venku, vše mi bylo důkladně a ochotně vysvětleno. Moc děkuji, kéž by u nás byli jen takový lékaři.


K docentovi mě poslala moje zubařka k odstranění ležatého moudráku. Bála jsem se hrozně, ale báječné chování pana docenta i sestřičky mě zbavilo strachu. Chirurgický zákrok vůbec nebolel a byl to koncert rukou doktora a sestřičky. Kdyby takoví byli všichni zdravotníci! Jana M.


Kéž bychom se setkávali v každé lékařské ordinaci s takovým milým chováním a tak vysokou odborností!

Vděčná pacientka
Eva Adamová


Pan doktor mi trhal osmicku, byl mily, informoval me. priste jdu zas k nemu


Příjemné prostředí ordinace i čekárny, milé chování pana docenta i sestřičky, vysoká odbornost a empatický přístup k pacientovi.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti