Fakultní nemocnice Brno - Klinika dětské chirurgie, ortop. a traumatologie
Černopolní 9, Brno

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Precizní lékař a úžasný člověk. Pan doktor mě před téměř 25 lety jako desetiletého po těžkém úrazu hlavy několikrát operoval a dodnes na něho v superlativech vzpomínám. Tímto ještě jednou děkuji, pane doktore!

V roce 1995 mi Dr.Ventruba operoval páteř.Díky tomuto skvělému lékaři jsem dodnes absolutně bez potíží.Skvělý člověk a odborník na svém místě.

Jan Zemek

Pan doktor je naprostá jednička. Před deseti lety zachránil život mého 3,5 letého brášky, kdy mu vyoperaoval zhoubný nádor na mozku. Evropská špička se skvělým přístupem.

Pan doktor Ventruba je vynikající neurochirurg. Lidský přístup k dětem, ale i k rodičům. Pro mne je to ,,PAN DOKTOR,, . Děkuji Vám za šest let života mého syna Staníčka Semeráda. Děkuji...Semerádová

Tak i já se musím přidat k výbornému hodnocení pana primáře. Je to skvělý profesionál, ale také člověk, který s vámi nejedná jen jako s dalším pacientem, ale hlavně právě jako s člověkem. Operoval se svým týmem našeho syna a i když jsme se strašně báli, tak nám dodával hodně odvahy a za to mu moc děkujeme!

pan doktor mě operoval v roce 1989 mozkomíšní cistu"shunt"v hlavě.a doteď ho mám.jsem rád ,že to dělal on.V té době skvělý přístup k lidem a skvěle odvedená práce.děkuji

Taky jsem byla několikrát p. dr. Ventrubou operována. Je to vynikající lékař. Nemáte prosím někdo na něj email ? Potřebovala bych si s ním sjednat schůzku,kterou mi jiní lékaři v Brně s ním domluvit nechtějí. Kdyby jste někdo prosím na něj email měl,tak mi ho prosím pošlete na email " PIKARTOVA62@seznam.cz" Budu Vám moc vděčná.

Pan doktor Ventruba je vynikající specialista. Po porodu odstraňoval synovi kefalhematom, velmi se staral, je na dnešní dobu úžasně lidský, má snahu opravdu pomoci. Vynikající odborník a úžasný člověk. Moc mu děkuji a ostatním vřele doporučuji.

Vynikající neurochirurg, opravdu srdečný, lidský přístup. Mojí dcerku několikrát operoval. Všem velmi vřele DOPORUČUJI !!

Děkuji moc panu doktorovi Vetrubovi za to,že mi zachránil pred jedenácti lety život. Měla jsem nádor na mozku a bylo opravdu za pět dvanáct. Nebýt tohoto vynikajícího nerochirurga,tak už tu nejsem. Jsem mu moc vděčná a posílám veliké díky...Konečná Z.