Klinika dětské chirurgie, ortop. a traumatologie, FN Brno
Černopolni 9, Brno

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Klinika dětské chirurgie, ortop. a traumatologie, FN Brno Spálení jícnu

K MUDr. Tůmovi jezdíme se synem, který měl vážnou nehodu v 5 letech již 8 mým rokem na opakovanou dilataci jícnu.
Pan primář Tůma nám našeho syna zachránil a nikdy mu nemůžeme být dost vděční.
Je naprostá špička ve svém oboru, nebýt jeho, nechci domyslet co by mohlo následovat.

Děkujeme

Zemkovi, Vysočina

Opravdu skvělý chirurg. Operoval mi dceru, která potřebovala hned po narození operaci. Jsem mu moc vděčná, protože jen díky němu přežila a je teď naprosto zdravá.

MUDr.číslo 1

vynikající doktor zachranil mojeho syna.a ted je zdravi a vede normalni zivot.jsem mu zato,decny...moc dekuji.

Dobrý den,pro mě je toto nejlepší pan doktor a odborník a prostě chlap na svém místě!!!Je moc hodný,vstřícný,profesionální a hlavně milý!Jsem ráda,že existuje a přála bych si více takových odborníků v našem zdravotnictví!!!Jemu mého syna svěřím vždy!!!Ještě jednou díky!A zdravím na chirurgii

Velmi dobrý doktor

Pan doktor operoval našeho syna a jsem velice ráda ,že operace proběhla v pořádku a funguje vše jak má být.Vše vysvětlil jak co bude probíhat a můžu říct že jsme spokojeni.

Pan doktor je bezesporu odborník, ale při vyšetřování mé 7-leté dcery vedl monolog, jak bych měla dceru živit a pokud to nevím, měla bych to konzultovat se svojí dětskou lékařkou.Šokovalo mě to....
Kdyby mě pustil ke slovu, takl bych mu vysvětlila, že vím co je pravidelná strava,racionální pečivo, ovoce, zelenina, kysané mléčné výrobky a tekutiny- ty u nás opravdu nechybí.Tudíž jeho rada ,,úprava stravy- zdravá výživa '' nepadla na úrodnou půdu. My se tak totiž stravujeme normálně.
Naopak sestřička byla velice milá a díky jejímu chování se toto vyšetření stalo snesitelné.

Vynikající chirurg, skvělý lékař, co dodat...navždy budeme velkými dlužníky za syna, který díky němu bude vést normální život...

Pan doktor mi zachránil dceru. Mohu ho jen a jen doporučit. Má velice šikovné ruce. Dceru mi operoval v sedmi měsících laparoskopicky. Vždy poradí, vysvětlí. Neměla jsem s ním žádné problémy. Na tváři mu nechybí úsměv.