Ambulance odb. lékaře - psychiatra
Charbulova 92, Brno

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Pan doktor je velice arogantni.Chodila jsem k nemu ,nejsem verici a taky jsem mu to na pocatku sdelila.do Brna jsem se prave nastehovala a on byl nejbliz nez se trochu vic po Brne rozkoukam.Pry to nevadi. Nakonec mi zacal narizovat jaky mam mit uces a co nosit. Kdyz jsem mela rozpustene vlasy ,byla jsem pro nej jen pochybna zena jinymi slovy.hned mi hledal gumicku a musela jsem si je dat do culiku. Jinak na me neprestal kricet. Kdyz byly vedra nelibili se mu me saty,ktere mely vystrih.Kvuli nim podle neho muzu za utok v Turecku a pokud prijdou do nasi zeme Islamiste pak jsem prvni,kterou zabiji. Zacala jsem se bat chodit k nemu na kontroly.zacal rikat,ze nemuze byt se mnou sam v mistnosti,ze by porusil celibat. Nikdy jsem mu nedala zadnou zaminku k tomuto nazoru. Chtela jsem pomoct a spis se mi diky nemu pritizilo. Bojim se cloveka,za kterym jsem sla v domneni ,ze mi pomuze,ale bylo to naopak. Pan doktor by mel uz prestat provadet praxi psychiatra nebo znici kazdeho.diky nemu me sebevedomi ,ktere me jeste drzelo,vymizelo.mel by byt pouze farar !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Výborný člověk a lékař. Spadá do skupiny lékařů, kteří k vám přistupují celkově. Neordinuje pouze léky a hledá cesty, jak vám skutečně pomoci, včetně psychoterapie. Takových lidí je bohužel dnes již málo. Mohu vřele doporučit.

Ještě nikdy jsem se nesetkal s tak výrazným talentem pro pomoc lidem s psychiatrickými potížemi. Je velmi precizní a během krátké doby přijde k jádru pudla ať se Vám to hodí nebo ne, odhalí vás samotné a rozbije naivní pohled na vaši sebejistotu. Platí, že když zjistí problém, tak ho umí i pojmenovat a odstranit často s Boží pomocí (to není sektářství-to musel napsat nějakej magor co neví co sekta je). Až se dostanete do problémů pak to pochopíte, jaký mocný nástroj tento dobrý člověk je. Ten kdo napsal o tomto panu doktorovi tyto lži do novin, které nikdy neproběhli, vůbec neví, že kněz z principu vyššího mravního nikdy nelže. Proč? Znamenalo by to říct, nechci být pravdou a souhlasím se zlem a to on nikdy nebude...už to pochopte!
P.S.: Kdo to asi byl co to dal k soudu a co z toho měl, myslím, že šlo skutečně o jakési mediální znemožnění neuvěřitelně dobré konkurence mezi "primitivními" práškovými psychiatry nemyslíte? Z tohoto důvodu se domnívám, že to bude asi nějaký kolega z oboru. Prostě když je někdo nejlepší, musí se zašlapat, stará komunistická morálka aby všichni na tom byli stejně...

Nejlepší jakého jsem kdy poznala.Věnuje vám tolik času kolik potrebujete,klidně za vámi i dojede domů.Dokázal se mi věnovat i osm hodin v kuse.Člověk na pravém místě.Ovládá i psychoterapii, takže o proti jiným vás necpe jenom léky.Je trochu svérázný,jeho metody jsou trochu jiné,ale úžasný člověk.Zachránil mi život, moc děkuji.Nejlepší v Brně.Mám ho moc ráda,je jako můj druhý otec.

Velmi empatický a hodný člověk,moc mi pomohl a je to charakterní upřímná osoba.

Děkuji panu doktorovi, za vzornou péčí a zbavení pocitu létání.
Vděčný pacient J.K

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

píšu za svoji maminku, která se právě nenachází zrovna v nejlepším stavu. Ve svých 43 letech měla velmi problémový porod a od té doby je situace u nás doma poněkud problematická.
v
První problémy začaly již pár měsíců před porodem, kdy nemohla spát (údajně kvůli nedostatku minerálů). Tyto problémy se ale stále stupňovali až do chvíle, kdy spala ani ne pár hodin každou noc. Pak přišel porod, který i přes svoji náročnost dopadl naštěstí úspěšně. Bohužel tím ale spánkové problémy neskončily. Naopak se ale objevily další problémy jiného druhu jako například trombóza. Abych ještě blíže přiblížil zmíněné spánkové problémy, tak údajně největší z nich je prý jakási fobie z udušení při spánku. A dost možná souvisí s problémy s dýcháním při těhotenství.

Rád bych se tedy zeptal na pár dotazů. Dovolte mi začít tím nejzákladnějším. Co dělat? Doporučili by jste nějakého velmi kvalitního lékaře, který by mohl identifikovat problém a zároveň ho vyřešit? (místo není problém, protože toho rodiče zkusili opravdu hodně) Respektive na jaký typ lékaře se obrátit? Nevíte o někom s podobným problém?

drahý synu nemocné matky, chybí základní údaj - kolik je matce let, jak je na tom s pohyblivostí, pracovitostí, samostatností a jak daleko jste schopni dojet ke konsultaci, z vámi popsaného lze usuzovat na komplexnější situaci, než je psychiatricko-psychologická, jde o psychosomatický syndrom ve věku pokročilejší dospělosti, zatím beru vaši rodinu do modliteb a mešních intencí jako lékař, kněz a psychoterapeut

Mgr. Jiří Šob

Dobrý večer, potřebovala bych poradit ohledně mého tatínka. Má 62let, a trpí depresí. K žádnému lékaři jít nechce, drží se názoru, že mu nic není a že ho chceme dostat do blázince. Jenže jeho názory jsou všechny negativní, neumí se z ničeho radovat, nic ho netěší, všechno je jen a jen špatně. Říká třeba, že kdyby se nebál tak skočí z mostu nebo apod.
Vzhledem k tomu, že jeho do ordinace nedostaneme, hledám pomoc touto cestou . Existuje nějaká služba psychiatrů, že jezdí za pacientem domů? Jak mu můžeme pomoct? Bojím se, že tohle bude jen a jen horší.
Děkuji moc za každou radu a názor.

drahá dcero 62 letého otce, našel jsem váš dotaz i nabídku kolegyně kozákové, nikde však vaši reakci, tedy zkuste odpovědět odkud jste, jsem lékař, psycholog a kněz a dle potřeby výjezdy a terapie v domovech pacientů, pastorandů i penitentů konám...současně upozorňuji vážně, že to co popisujete není pouze psychiatrická záležitost, do probíhajícího postního období vyprošuji pro vás kající
postavení, tím nejvíce pomůžete svému otci, čekám dospělou odpověď, byť jste ještě mladá...na závěr:
nehledejte názory, ty nevedou k dobrému, ale hledejte pro svého otce a sebe záchranu ...o. klimakos, brno

Mgr. Jiří Šob