Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

9 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřený profil

S přístupem, chováním i léčením pana doktora jsem maximálně spokojená. Je to sympaťák a pohodář. Jen mi trošičku vadí, ordinační hodiny, které má pouze dopoledne..

Ověřený profil

Při první návštěvě na nás pan dr. i sestřička působili velice příjemně, proto jsme jejich služby opět vyhledali dnes ( po 2 letech).
Všichni se vyvarujte příchodu do ambulance kolem poledne, protože pana doktora ani sestru nezajímáte vy, ale odchod na oběd a hodiny na zdi. Jejich dnešní arogantní a opravdu velice neprofesionální chování nás natolik pobouřilo, že si budeme stěžovat přímo u pana ředitele. Na ordin. hodinách u ambulance nemají napsanou ani polední pauzu, tak člověk těžko může předpokládat, že jim přijde do ordinace nevhod. Stačilo poprosit o chvíli strpení a ne nás hned poslat domů, aniž by pořádně věděli s čím člověk přichází. Tito dva zaměstnanci by se nad sebou měli zamyslet a příště si nechat svou arogantnost a kyselé obličeje na doma, JSOU OSTUDOU VE ZDRAVOTNICTVÍ.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřený profil

Je velice ochotný, když může tak pomůže. Kolik už mi vyléčil zlomených prstů, vyvrknutých kotníků a tak podobně. Určitě bych neměnila, určitě všem DOPORUČUJU! A ještě ke všemu moc milá a sympatická sestřička. Pan Rohovský je doktor na pravém místě :)


Nikdy jsem u něj nebyla, až letos se švagrovou, které je 83 let a zlomila si ruku. Byla jsem moc mile překvapená jeho chováním a hlavně jednáním a přístupem sestřičky. To je úplný anděl. Dávám 1 s hvězdičkou. Jsou to moc sympatičtí lidé a to také pomáhá uzdravovat a hlavně starý člověk to ocení, že se s ním nejedná jako se zátěží. Pane doktore, moc Vám děkujeme.


Lékař který je velice ochotný, má dobré jednání s pacienty a vždy pomůže pokud je to v jeho silách.


H

Co jsem se k nemu jako male a dorustajici dite nachodila! Kolik vyvrknutych kotniku a sportovnich urazu ze skoly i z hriste mi uz osetril! Byl to uzasny lekar, vynikajici odbornik a velky sympatak. Niky jsem se ho nebala, vzdy vylecil, napravil a pousmal se. Zadny jiny lekar me nedoprovazel vic zivotem jako MuDr. Rohovsky a vsechny vzpominky co zustaly jsou jen pozitivni. :-)


J

Suprovej lékař, a hlavně pomůže!!


S

Vždy poradí a pacient je pro něj člověk , ne statistický údaj


D

Specialista, kliďas.


Došlo k chybě, zkuste to znovu