Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla Boromejského v Praze
Vlašská 336/36, Praha

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Umístění: Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla Boromejského v Praze Jiný

Pokud máte snímek s lehce vychýleným obratlem, ale příčinou vašeho diskomfortu je něco jiného, máte smůlu. Třeba takový sedací nerv. Problém je, že osvědčené a zde adorované postupy na bolesti spojené s páteří na sedací nerv nezabírají. A Bůh Vás chraň projevit před kapacitou jakoukoliv pochybnost!

Umístění: Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla Boromejského v Praze

Primář Papoušek nám ochotně pomohl když měla dcera blokádu krční páteře a kdykoliv se na něj obrátíme, tak ochotně a rychle najde termín. Doporučuji pana primáře nejen pro jeho lékařské kvality, ale i pro jeho laskavost a lidskost.

Pan primář mi velmi ochotně, rychle a s nejvyšší profesionalitou pomohl od akutní blokády páteře. Kéž by všichni lékaři přistupovali k pacientům tak, jako on.

K panu Primáři chodím už 16 po operaci páteře a nikdy bych neměnila.Je to nejen perfektní lékař ale také skvělý člověk.Mohu se na něj kdykoliv obrátit a vždy mi pomůže.Patří mu mé velké dík.

prim. Papouška doporučuju. zlatý ruce, zlatej člověk. on je ten typ lékaře, ke kterým se vzhlíží.

Odborník na svém místě!

Nejlepší,doporučuji !!!

Pan primář je vynikající.

Pan primář je vynikající odborník, pacienta vyslechne, poradí, pomůže. V dnešní době člověk na svém místě.