Ordinace specialisty - rehabilitace

Ordinace specialisty - rehabilatace
Žufanova 1113, Praha

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Umístění: Ordinace specialisty - rehabilatace Jiný

Opravdu Pan doktor. Byla jsem u něj asi šestkrát na rázové vlně, na toto ošetření je nejlepší a skutečný odborník. Pacientů má hodně, ale kde u doktora nečekáte… každý přeci potřebuje na vyšetření jinak dlouhou dobu, tak to nejde naplánovat. U tohoto to není na hodiny a když sebou někdy musím vzít i miminko, tak se nás snaží vzít přednostně, během pár minut. Vždy je velice milý, vstřícný a profesionální. Hezky si popovídáme o všem možném. Vždy se ujistí, zda může začít s ošetřením a vysvětluje co a jak je potřeba či bude provádět. Pokaždé odcházím s úsměvem, protože vím, že jsem perfektně ošetřena a zároveň jsem měla milou pětiminutovou debatu s inteligentním rozmanitým člověkem

Umístění: Ordinace specialisty - rehabilitace Jiný

MuDr. Nedělka st. Skvělý profesionální i lidský, až otcovský přístup. Poradí i nad rámec medicíny. Personál skvělý, pán na parafínu atd. velmi příjemný člověk. Sestra na příjmu u pana doktora také velmi příjemná paní. Nechápu záporné zkušenosti.

Umístění: Ordinace specialisty - rehabilitace Jiný

-neprofesionalni, nekdy az protivny pristup sestry
-nedostatek casu traveny pri cviceni. 15-20min
-nedostatek soukromi
-s p.Doktorem prijdete do styku vlastne jen na 5min pri vstupni prohlidce

Umístění: Ordinace specialisty - rehabilitace bolest bederní páteře

K p. doktorovi se musíte objednat a sestra v recepci rozhodne kdy potřebujete vyšetření. V čekárně se pak dozvíte, že pořadí pacientů určuje lékař. Známí p. doktora chodí rovnou a ostatní čekají a čekají.
Z objednání souhlasí pouze datum. Když se objednaní pacienti nahromadí, vyšetřuje je p. doktor "stereo" dva najednou. To není výmysl, sama jsem zažila na vlastní kůži. Pokud vám záleží na vašem zdraví, jděte kamkovi jinam. Michalová

Umístění: Ordinace specialisty - rehabilitace Bolest kyčle, podezření na roztroušenou sklerózu

Před Vánoci jsem se rozhodla navštívit pana doktora Nedělku, měla jsem problémy s kyčlí, dále jsem měla podezření na roztroušenou sklérozu. Pan doktor mě velmi pečlivě prohlédl, věděl navíc jak na mě psychologicky, dokázal mi dodat odvahu, uklidnit mě a vyloučit mé nesmyslné paranoidní představy. Pro jistotu jsem se rozhodla jít na magnetickou rezonanci a pan doktor i sestřička mi dokázali poradit, kam na ni jít. Můžu jen doporučit, setkala jsem se zde s opravdovou profesionalitou. Před panem doktorem i sestřičkou smekám. Opravdu snad nejpříjemnější lékařské prostředí, které jsem navštívila.

Nemohu hodnotit doktora a kvalita personálu je dobrá (s výjimkou jedné, zde již zmiňované konkrétní sestry na recepci, kterou ale nepotkáte vždy). Skutečným problémem je snaha přijímat co nejvíce pacientů (což je problém vedení, ne personálu). Na rehabilitaci tak na vás sestry místo standardní půlhodiny mají často jen 10-15 minut a ve zhruba polovině návštěv se vám sestra nemůže věnovat individuálně, ale musí předcvičovat 3-4 lidem najednou. Takže nemá čas s vámi více probrat vaše konkrétní problémy, ani dosáhnout nějakého postupu. Dokud tedy bude rehabilitace nabírat tolik pacientů, nemůžete čekat nějaké zvláštní zlepšení služeb. Bohužel, kdybych sám už neměl s rehabilitací zkušenosti, nedaly by mi tyto návštěvy skoro nic.

pan doktor mne léčí již několik let po úrazu páteře, je to opravdový profesionál i skvělý člověk, stejně jako sestřička a personál na rehabilitacích.

Hodnocení dávám velmi slabé a to díky personálu.S p.doktorem jsem tu čest neměla a ani už tam nepřijdu.3 týdny před objednáním jsem se domluvila po telefonu s nepříjemnou sestrou kdy a v kolik mám přijít,dokonce i telefon si na mě brala!Dorazím v ten den a ona mi tam řekne,že doktor je v zahraničí vrací se ten den co jsem byla objednaná,za další mě tam ani neměla napsanou!A to jsem musela kvůli tomu dřív vstávat,přehodit službu s kolegyní a jet na jinou část Prahy než bydlím.Takže rada pro všechny,raději si zavolejte jestli vůbec Vás někdo zapsal,ještě chtějte jméno sestry páč prý tam jsou čtyři.Nikdy mě tam neuvidí,raději půjdu jinam,musela bych je poslat znova do oněch míst!Přístup sester naprosto nepříjemný!

MUDr. Nedělka mne léčí několik let. Jeho přístup a v poslední době i jeho syna je bezkonkurenční. I když přijdete do ordinace s bolestí, je příjemné nejen čekání, ale i samotné ošetření. Přístup celého personálu mohu jen a jen chválit. Všem doporučuji.

Pan doktor super moc mě pomohl, doporučuji vondrová