Jiří Nedělka, fyzioterapeut Praha

MUDr. Jiří Nedělka

Fyzioterapeut

25 názorů

Uložit


Adresy (2)

Reinerova 8/700, Praha 17, Praha
Ordinace specialisty - rehabilitace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí
Žufanova 1113, Praha
Ordinace specialisty - rehabilatace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
25 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
D
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace specialisty - rehabilitace bolest bederní páteře

K p. doktorovi se musíte objednat a sestra v recepci rozhodne kdy potřebujete vyšetření. V čekárně se pak dozvíte, že pořadí pacientů určuje lékař. Známí p. doktora chodí rovnou a ostatní čekají a čekají.
Z objednání souhlasí pouze datum. Když se objednaní pacienti nahromadí, vyšetřuje je p. doktor "stereo" dva najednou. To není výmysl, sama jsem zažila na vlastní kůži. Pokud vám záleží na vašem zdraví, jděte kamkovi jinam. Michalová

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


B
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace specialisty - rehabilitace Bolest kyčle, podezření na roztroušenou sklerózu

Před Vánoci jsem se rozhodla navštívit pana doktora Nedělku, měla jsem problémy s kyčlí, dále jsem měla podezření na roztroušenou sklérozu. Pan doktor mě velmi pečlivě prohlédl, věděl navíc jak na mě psychologicky, dokázal mi dodat odvahu, uklidnit mě a vyloučit mé nesmyslné paranoidní představy. Pro jistotu jsem se rozhodla jít na magnetickou rezonanci a pan doktor i sestřička mi dokázali poradit, kam na ni jít. Můžu jen doporučit, setkala jsem se zde s opravdovou profesionalitou. Před panem doktorem i sestřičkou smekám. Opravdu snad nejpříjemnější lékařské prostředí, které jsem navštívila.


Ověřeny pacient

Nemohu hodnotit doktora a kvalita personálu je dobrá (s výjimkou jedné, zde již zmiňované konkrétní sestry na recepci, kterou ale nepotkáte vždy). Skutečným problémem je snaha přijímat co nejvíce pacientů (což je problém vedení, ne personálu). Na rehabilitaci tak na vás sestry místo standardní půlhodiny mají často jen 10-15 minut a ve zhruba polovině návštěv se vám sestra nemůže věnovat individuálně, ale musí předcvičovat 3-4 lidem najednou. Takže nemá čas s vámi více probrat vaše konkrétní problémy, ani dosáhnout nějakého postupu. Dokud tedy bude rehabilitace nabírat tolik pacientů, nemůžete čekat nějaké zvláštní zlepšení služeb. Bohužel, kdybych sám už neměl s rehabilitací zkušenosti, nedaly by mi tyto návštěvy skoro nic.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

pan doktor mne léčí již několik let po úrazu páteře, je to opravdový profesionál i skvělý člověk, stejně jako sestřička a personál na rehabilitacích.


P
Ověřeny pacient

Hodnocení dávám velmi slabé a to díky personálu.S p.doktorem jsem tu čest neměla a ani už tam nepřijdu.3 týdny před objednáním jsem se domluvila po telefonu s nepříjemnou sestrou kdy a v kolik mám přijít,dokonce i telefon si na mě brala!Dorazím v ten den a ona mi tam řekne,že doktor je v zahraničí vrací se ten den co jsem byla objednaná,za další mě tam ani neměla napsanou!A to jsem musela kvůli tomu dřív vstávat,přehodit službu s kolegyní a jet na jinou část Prahy než bydlím.Takže rada pro všechny,raději si zavolejte jestli vůbec Vás někdo zapsal,ještě chtějte jméno sestry páč prý tam jsou čtyři.Nikdy mě tam neuvidí,raději půjdu jinam,musela bych je poslat znova do oněch míst!Přístup sester naprosto nepříjemný!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

MUDr. Nedělka mne léčí několik let. Jeho přístup a v poslední době i jeho syna je bezkonkurenční. I když přijdete do ordinace s bolestí, je příjemné nejen čekání, ale i samotné ošetření. Přístup celého personálu mohu jen a jen chválit. Všem doporučuji.


Pan doktor super moc mě pomohl, doporučuji vondrová


Pány doktory mohu jen pochválit, vyléčili mi patní ostruhu a to jsem se s ní přes rok belhala po ozařování a rehabilitacích. Byla jsem pečlivě vyšetřena i včetně ultrazvuku paty mi byl konstatován zánět úponu na plosce nohy a po několika rázových vlnách a cvičení došlo ke zlepšení prakticky do normálu. Mají velmi dobrou pověst a já ji mohu potvrdit.


Souhlasím s předchozími kladnými příspěvky. Velmi profesionální přístup pana doktora i jeho zaměstnanců. Udivuje mne, že ho někdo může hodnotit záporně. Za mně jenom palec nahoru. J.Ptáčková


Výborné rehabilitační oddělení. Byl jsem k Dr.Nedělkovi odeslán svým praktickým lékařem, který si se mnou nevěděl příliš rady. Pan doktor mne pečlivě vyšetřil a navrhl mi rehabilitační program, po kterém téměř ustoupily bolesti kloubů, které trápily více než 2 roky.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti