Pavlovova 29/2624, Ostrava
Prakt. lékař pro dospělé a interní

Umístění: Prakt. lékař pro dospělé a interní

Také po letech dalších zkušeností mohu trvat na svém názoru - viz. Dlouholetá pacientka, 8.1.2009 - že MUDr. Jiří Kulhavý je velmi dobrý lékař se zájmem o pacienta a výborný diagnostik.

Lidský a profesionální přístup. Velmi děkuji, že mám tak opravdu výborného pana Doktora:-)
Vřele doporučuji, kdo chce mít jistotu dobrého léčení v případě nemoci

S Panem doktorem Kulhavým mám dobré zkušenosti.Jeho přístup je velmi profesionální a přátelský.Při jedné mé navštěvě u něj se zmínil o svem novém přístroji a scela nenuceně,aniž by to bylo potřeba mi nabídl vyzkoušení.Čistě náhodou mi tak zachránil ledvinu , jelikož se mu snímek nelíbil a poslal mě ke specialistovi,který mě do dvou týdnú operoval.

Vynikající lékař a skvĕlá sestra, jsou zarukou profesialního přístupu. I když v současné dobĕ žiji v Opavĕ, nenapadlo by mĕ zmĕnit lékaře. Pan doktor má lidský přístup a tím pádem, se mu pacient nemusí obavat s čímkoliv svĕřit. Dĕkuji za to, že je mým praktickým lékařem.
Dušek Robert

MUDr. Kulhavy mi v roce 1989 zachranil zivot, doslova. V 15 letech jsem byla jeho pacientkou v ostravske onkologii. Jeho lidsky pristup, empatie a spravna indikace lecebnych postupu mi vratily motivaci k zivotu. Konzervativni lecba jen dokonala nutne. V Ostrave nepusobim, ale kdybych mohla vybrala bych si MUDr. Kulhaveho i jako obvodniho lekare. Vzpominam na nej dodnes. Vratil mi radost, kterou uz 25 let sdilim se svymi blizkymi i klienty.
Děkuji! Martina Křepelková Sklenářová

Chodím panu doktorovi víc než osm let já i manžel.Než se syn odstěhoval do jiného města taky k němu chodil.Jsem ráda že mám takového lékaře.

S panem doktorem jsem nikdy nemel nejmensi problem. K pacientum se chova lidsky a kdo mu zavidi to ze nejezdi ve sto dvacitce, mel by se opravdu nechat lecit jinde, nejlepe na zavist.

Pan doktor je opravdu skvělý lékař s užasným přístupem a báječný člověk. S rodinou k němu chodíme už přes deset let a nedáme na něj dopustit, je opravdu skvělý. Sestřička u pana doktora je také skvělá, jsou zkrátka perfektní tým, kéž by bylo více takových ordinací. Pana doktora všem vřele doporučujeme.

Příjemný lidský přístup. Nejen, že léčí, ale doptává se i příčin. Profesionál. Pacient ho zajímá. Příjemná sestra.

Nemám s panem doktorem nejmenší problém. Chodím k němu více než deset let. Kdysi mě hodně podržel, když mě mlátil manžel. Bez zbytečných komentářů, byl věcný, co jiného taky v takové situaci dělat, když 90% obětí domácího násilí své případné trestní oznámení nakonec stáhne (já ho nakonec nestáhla). Nepřemlouval, jen konstatoval.
Že je arogantní? Nevím, mne takto hodnotí spousta lidí, dokonce i pseudofilozofka s titulem hrající si na lékařku, jistá PhDr. Mrkvicová (to bylo hodně arogantní, že?). Někoho prožité peklo srazí na kolena, někoho naopak přinutí se pořádně narovnat a zvednout hlavu. Takže jakožto údajně arogantnímu člověku mi údajná arogance pana doktora naprosto vyhovuje.

Nemyslím si však, že jeho přístup k léčbě je skutečně poznamenán jakoukoli arogancí. Když k němu přijdu, že mám zánět hlasivek, koukne do krku, řekne jo, máte pravdu, je to zánět hlasivek. Když k němu přijdu, že mám angínu, koukne do krku, řekne, jo, je to angína. Každý jiný egoistický arogantní zabedněnec by se s pacientem dohadoval už z principu, jen proto aby dal najevo, kdo že je tu pánem, takových znám.

K těm prsům - myslím si, že paní (slečna) docela dost přehání. Sama jsem jednou měla s panem doktorem vysmátou debatu na téma lékařského vyšetřování, kdybych byla slepicoidní hysterka, tak nevím nevím. A to mi pomalu potáhne na čtyřicet (auauau), navíc má prsa po vydatném kojení připomínají už řadu let spíše uši jezevčíka (takže prsama to nebylo :D ).
Pan doktor je opravdu fešák, jak už tady konstatovaly jiné dámy, a nemyslím si, že zrovna on by měl zapotřebí "harašit" na odkvétající pacientky. Dokonce ani na ty v rozpuku. Čert ví jak to bylo. Nepochopená narážka, těžko říct. Možná by stačilo jen nebrat se tolik vážně.

Já dávám hodnocení "velmi dobrý".