Prakt. lékař pro dospělé a interní
Pavlovova 29/2624, Ostrava

Doktor na správném místě velmi empatický, snaží se vždy pomocí jak nejlépe umí děkuji a vážím si toho.

Pan doktor je velmi sympatický a ochotný odborník, ale bohužel sestřička se nechová vždy pěkně, moc nás to mrzí protože na to nejsme zvyklí, a pak tam jdeme s určitou až nechutí :((

Pan doktor je skvělý, ale nynější sestra by se měla trošku zamyslet. Je arogantní neochotná a její přístup mi vůbec nevyhovoval. Odběry jen do 7:15, klepat se nesmí v ordinaci jsem čekala od 7:00, když jsem chtěla říct že jdu na odběry zavřela mi před nosem v 7:15 řekla že je již pozdě a že musím přijít jindy. Když jsem pak čekala před budovou přijeli si při krev cca kolem 7:45 takže mi klidně odběry vzít mohla. Většinou sestra vychází a ptá se jestli jde někdo na odběry no téhle sestře je to zřejmě velmi na obtíž asi by měla pak moc práce.

Umístění: Prakt. lékař pro dospělé a interní Jiný

Výborný diagnostik, velice příjemný a empatický lékař, zájem o pacienta, při stanovení léčby aktivní komunikace s pacientem a zohlednění osobních zkušeností

Umístění: Prakt. lékař pro dospělé a interní

Také po letech dalších zkušeností mohu trvat na svém názoru - viz. Dlouholetá pacientka, 8.1.2009 - že MUDr. Jiří Kulhavý je velmi dobrý lékař se zájmem o pacienta a výborný diagnostik.

Lidský a profesionální přístup. Velmi děkuji, že mám tak opravdu výborného pana Doktora:-)
Vřele doporučuji, kdo chce mít jistotu dobrého léčení v případě nemoci

S Panem doktorem Kulhavým mám dobré zkušenosti.Jeho přístup je velmi profesionální a přátelský.Při jedné mé navštěvě u něj se zmínil o svem novém přístroji a scela nenuceně,aniž by to bylo potřeba mi nabídl vyzkoušení.Čistě náhodou mi tak zachránil ledvinu , jelikož se mu snímek nelíbil a poslal mě ke specialistovi,který mě do dvou týdnú operoval.

Vynikající lékař a skvĕlá sestra, jsou zarukou profesialního přístupu. I když v současné dobĕ žiji v Opavĕ, nenapadlo by mĕ zmĕnit lékaře. Pan doktor má lidský přístup a tím pádem, se mu pacient nemusí obavat s čímkoliv svĕřit. Dĕkuji za to, že je mým praktickým lékařem.
Dušek Robert

MUDr. Kulhavy mi v roce 1989 zachranil zivot, doslova. V 15 letech jsem byla jeho pacientkou v ostravske onkologii. Jeho lidsky pristup, empatie a spravna indikace lecebnych postupu mi vratily motivaci k zivotu. Konzervativni lecba jen dokonala nutne. V Ostrave nepusobim, ale kdybych mohla vybrala bych si MUDr. Kulhaveho i jako obvodniho lekare. Vzpominam na nej dodnes. Vratil mi radost, kterou uz 25 let sdilim se svymi blizkymi i klienty.
Děkuji! Martina Křepelková Sklenářová

Chodím panu doktorovi víc než osm let já i manžel.Než se syn odstěhoval do jiného města taky k němu chodil.Jsem ráda že mám takového lékaře.