Jiří Kulhavý, praktický lékař Ostrava

MUDr. Jiří Kulhavý

Praktický lékař

Pavlovova 29/2624, Ostrava
Prakt. lékař pro dospělé a interní

Umístění: Prakt. lékař pro dospělé a interní Jiný

Výborný diagnostik, velice příjemný a empatický lékař, zájem o pacienta, při stanovení léčby aktivní komunikace s pacientem a zohlednění osobních zkušeností

Umístění: Prakt. lékař pro dospělé a interní

Také po letech dalších zkušeností mohu trvat na svém názoru - viz. Dlouholetá pacientka, 8.1.2009 - že MUDr. Jiří Kulhavý je velmi dobrý lékař se zájmem o pacienta a výborný diagnostik.

Lidský a profesionální přístup. Velmi děkuji, že mám tak opravdu výborného pana Doktora:-)
Vřele doporučuji, kdo chce mít jistotu dobrého léčení v případě nemoci

S Panem doktorem Kulhavým mám dobré zkušenosti.Jeho přístup je velmi profesionální a přátelský.Při jedné mé navštěvě u něj se zmínil o svem novém přístroji a scela nenuceně,aniž by to bylo potřeba mi nabídl vyzkoušení.Čistě náhodou mi tak zachránil ledvinu , jelikož se mu snímek nelíbil a poslal mě ke specialistovi,který mě do dvou týdnú operoval.

Vynikající lékař a skvĕlá sestra, jsou zarukou profesialního přístupu. I když v současné dobĕ žiji v Opavĕ, nenapadlo by mĕ zmĕnit lékaře. Pan doktor má lidský přístup a tím pádem, se mu pacient nemusí obavat s čímkoliv svĕřit. Dĕkuji za to, že je mým praktickým lékařem.
Dušek Robert

MUDr. Kulhavy mi v roce 1989 zachranil zivot, doslova. V 15 letech jsem byla jeho pacientkou v ostravske onkologii. Jeho lidsky pristup, empatie a spravna indikace lecebnych postupu mi vratily motivaci k zivotu. Konzervativni lecba jen dokonala nutne. V Ostrave nepusobim, ale kdybych mohla vybrala bych si MUDr. Kulhaveho i jako obvodniho lekare. Vzpominam na nej dodnes. Vratil mi radost, kterou uz 25 let sdilim se svymi blizkymi i klienty.
Děkuji! Martina Křepelková Sklenářová

Chodím panu doktorovi víc než osm let já i manžel.Než se syn odstěhoval do jiného města taky k němu chodil.Jsem ráda že mám takového lékaře.

S panem doktorem jsem nikdy nemel nejmensi problem. K pacientum se chova lidsky a kdo mu zavidi to ze nejezdi ve sto dvacitce, mel by se opravdu nechat lecit jinde, nejlepe na zavist.

Pan doktor je opravdu skvělý lékař s užasným přístupem a báječný člověk. S rodinou k němu chodíme už přes deset let a nedáme na něj dopustit, je opravdu skvělý. Sestřička u pana doktora je také skvělá, jsou zkrátka perfektní tým, kéž by bylo více takových ordinací. Pana doktora všem vřele doporučujeme.

Příjemný lidský přístup. Nejen, že léčí, ale doptává se i příčin. Profesionál. Pacient ho zajímá. Příjemná sestra.