Sokolská 2587/81, Ostrava

Umístění: Hornická poliklinika s.r.o. hluchota syna

Velmi arogantní lékař, který nepoznal u dítěte hluchotu na jedno ucho s výsměšným konstatováním, že jsem hysterická matka a syn mě poslouchat nechce.Jiná lékařka okamžitě poznala, o jaký problém jde. K tomuto lékaři již nikdy více!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Umístění: Hornická poliklinika s.r.o.

Bohužel nemůžu doporučit. Byl jsem u pana doktora se dvěma problémy vždy dlouhodobého charakteru, takže nechodím k lékaři hned jak mě někde píchne, vždycky mi řek, že jsem v pořádku. Ten první jsem bohužel diagnostikoval až sám, když už jsem si doslova vynutil u obvodní lékařky sono a ten druhý ihned vyřešil jiný ORL lékař.

Pan doktor má velice chladný přístup, přijde mi, že jej pacienti obtěžují. O jeho vědomostech jsem přesvědčená tak napůl, jednou pomohl, ale příušnice léčil dle mě neuspokojivě, vůbec ho nezajímalo, že je to vysoce nakažlivé a kdekdo se divil, že mě a později i přítele neodkazoval na infekční...

Co je naprosto strašné a dle mě neprofesionální je to, že po prohlédnutí pacienta, jej pošle zpět do čekárny. Po napsání verdiktu, receptu atd. vyjde do čekárny a před všemi ostatními předá instrukce.

Výborný lékař. Dneska jsem byla u něho na vyšetření a vůbec arogantní nebyl. Můžu jen doporučit!!Renáta

Ať může arogantně působit, arogantní není. Už jsem u něj byl několikrát jak se záněty, tak se zalehlým uchem. Pokaždé pomohl a choval se ke mně slušně. Určitě doporučuji.

U pana doktora mám pocit, že jej obtěžuji. Nemluvě o tom, že po vyšetření vás pošle z ordinace ven, kde čekáte, až vám napíše vyjádření, které vám pak i s postupem léčby, vysvětluje ve dveřích před všemi dalšími pacienty. :-(

Vždycky, když mě k němu pošle moje paní doktorka, zuřím. On na mě vždycky kouká, jako bych si vymýšlela a celkově tak nějak zvrchu...

Tento doktor se s ničím nemaže, nicméně pomohl mi pokaždé a mohu jej více než doporučit .

Je v pohodě,v pondělí k němu jdu snad nebude na dovolené,bo nemůžu najít informace ohledně otvírací doby.

Pana doktora navštěvuji již několik let a jsem s jeho péčí spokojena. Jeho přístup k pacientům je velice profesionální. Doporučuji!