Seifertova 524, Příbram

Edvarda Beneše 1128/13, Plzeň
Fakultní nemocnice Plzeň

Umístění: Ordinace Jiný

Mohu jedině doporučit. Pan doktor je vynikající stomatolog, ochotný, důkladný, šetrný, trpělivý. Oceňuji jeho vysokou odbornost, vybavení ordinace, profesionalitu a přístup k pacientovi. Současně chválím i obě sestřičky. Celkové velmi milé, příjemné a lidské jednání. Takže ještě jednou rozhodně všem doporučuji

Umístění: Ordinace Kazy

Velmi neprofesionální jednání, doktor nemá v tomto oboru co dělat. Má přestřelené ceny a není schopen ani odpovědět na pozdrav. Velmi nedoporučuji. Mám už náhradního zubaře a ten se s tímto amatérem bohužel nedá srovnávat!

Umístění: Ordinace

+Profesionální přístup, moderní metody
+Pečlivý
+Moderně vybavená ordinace.

-Chodí do ordinace pozdě, špatné plánování, při objednávce na 10:00 se dostanete často na řadu až v 11:00
-S pacienty skoro nekomunikuje, na nic se neptá a na konci předloží účet
-Nepřiměřeně drahý - tisícovku zaplatíte skoro jen za pozdrav, účet za opravu dvou běžných kazů se snadno může vyšplhat ke 4-5tisícům, u složitějších úkonů se nedoplatíte

Umístění: Ordinace zuby

Zubar asi dobry, ale ty ceny? Klidne by tedy byt mohly, ale nikdo vas na to neupozorni dopredu. Celý vykon s vami nikdo nemluvi, nikdo nerika, co s vama delaji, nenabídnou vice moznosti, napr.ukony proplacene pojišťovnou a nakonec vam jen reknou sumu a mejte se. Nejsem vubec spokojena s takovým přístupem. Mozna je ordinace moderni a personal schopny, ale lidský přístup za me chybí. Kazdy nema desetitisice na zubni peci.

Pan doktor Hrabák je rozhodně výborný stomatolog.Dle mého názoru by ale měl při opravě zubů nabídnout různé možnosti tj.od možnosti kdy vše hradí pojišťovna a co je nadstandard.Dosud je to tak, že oznámí cenu, většinou dost vysokou.

Nemůžu si stěžovat, super.

V červenci 2010 jsem byla panem doktorem Hrabákem ošetřena na pohotovosti v Příbrami. Nikdy jsem se nesetkala s tak úžasně šetrným přístupem. Přesto, že se jednalo o ošetření na pohotovosti a v čekárně bylo mnoho dalších pacientů, pan doktor si dal se mnou velkou práci, zubní kanálky mi důkladně a hlavně bezbolestně vyčistil a to tak, že ani po té, co odezněla anestezie jsem o žádném zákroku na zubu ani nevěděla. Ráda bych mu tímto ještě jednou poděkovala a popřála mu do dalších let mnoho spokojených pacientů.
Libuše Procházková

Nejlepší stomatolog

Ze zubního lékaře jsem měla po svých zkušenostech z dětství velký strach až snad fobii, dlouho jsem tyto lékaře nenavštěvovala ale pak už to bylo nutné. Narazila jsem na tohoto doktora a ten mě přesvědčil že i u zubaře může být legrace a není se čeho bát, jeho přístup k pacientům je úžasný a jeho zákroky bezbolestné. Tento doktor se o své pacienty stará výborně a i přes svůj poměrně nízký věk je velmi šikovný takže pokud máte velké obavy ze zubaře nebojte se pana doktora Hrabáka navštívit je milý, vtipný, opatrný a hlavně opravdu šikovný. Ordinace je moderně vybavená a příjemné prostředí.