MUDr. Jiří Hrabák

Zubař Více

Příbram, Plzeň 2 adresa

Seifertova 524, Příbram

Umístění: Ordinace Jiný

Mají hodně pacientů, takže pokud budete mít urgentní problém tak se několik dní ani nedovoláte. Objednací doba půl roku, zájem o pacienta nulový, nic Vám nevysvětlí a všichni v ordinaci včetně sester nepříjemní. Za ty peníze absolutně nedoporučuji.

Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor je absolutni spicka lepsiho neznam vsechno bezbolestne , rozumi tomu hodne , vi co dela hodne vysoka uroven ceny jsou normalni nikomu se mu zdat ze je trosku drassi ale stoji to za to opravdu to umi jsem velice spokojen , sestricky jsou take na vysoke urovni prijemny komunikativni takze luxus m minusy zadne neznam vsechno top vcetne ordinace .

Umístění: Ordinace Jiný

Mohu jedině doporučit. Pan doktor je vynikající stomatolog, ochotný, důkladný, šetrný, trpělivý. Oceňuji jeho vysokou odbornost, vybavení ordinace, profesionalitu a přístup k pacientovi. Současně chválím i obě sestřičky. Celkové velmi milé, příjemné a lidské jednání. Takže ještě jednou rozhodně všem doporučuji

Umístění: Ordinace Kazy

Velmi neprofesionální jednání, doktor nemá v tomto oboru co dělat. Má přestřelené ceny a není schopen ani odpovědět na pozdrav. Velmi nedoporučuji. Mám už náhradního zubaře a ten se s tímto amatérem bohužel nedá srovnávat!

Umístění: Ordinace

+Profesionální přístup, moderní metody
+Pečlivý
+Moderně vybavená ordinace.

-Chodí do ordinace pozdě, špatné plánování, při objednávce na 10:00 se dostanete často na řadu až v 11:00
-S pacienty skoro nekomunikuje, na nic se neptá a na konci předloží účet
-Nepřiměřeně drahý - tisícovku zaplatíte skoro jen za pozdrav, účet za opravu dvou běžných kazů se snadno může vyšplhat ke 4-5tisícům, u složitějších úkonů se nedoplatíte

Umístění: Ordinace zuby

Zubar asi dobry, ale ty ceny? Klidne by tedy byt mohly, ale nikdo vas na to neupozorni dopredu. Celý vykon s vami nikdo nemluvi, nikdo nerika, co s vama delaji, nenabídnou vice moznosti, napr.ukony proplacene pojišťovnou a nakonec vam jen reknou sumu a mejte se. Nejsem vubec spokojena s takovým přístupem. Mozna je ordinace moderni a personal schopny, ale lidský přístup za me chybí. Kazdy nema desetitisice na zubni peci.

Pan doktor Hrabák je rozhodně výborný stomatolog.Dle mého názoru by ale měl při opravě zubů nabídnout různé možnosti tj.od možnosti kdy vše hradí pojišťovna a co je nadstandard.Dosud je to tak, že oznámí cenu, většinou dost vysokou.

Nemůžu si stěžovat, super.

V červenci 2010 jsem byla panem doktorem Hrabákem ošetřena na pohotovosti v Příbrami. Nikdy jsem se nesetkala s tak úžasně šetrným přístupem. Přesto, že se jednalo o ošetření na pohotovosti a v čekárně bylo mnoho dalších pacientů, pan doktor si dal se mnou velkou práci, zubní kanálky mi důkladně a hlavně bezbolestně vyčistil a to tak, že ani po té, co odezněla anestezie jsem o žádném zákroku na zubu ani nevěděla. Ráda bych mu tímto ještě jednou poděkovala a popřála mu do dalších let mnoho spokojených pacientů.
Libuše Procházková

Nejlepší stomatolog