Umístění: Poliklinika Ostrov

Jsem v péči pana doktora už víc jak dvacet let a musím uznat, že má opravdu zlaté ruce. Škoda jen, že se u něj musí tolik doplácet. Ale zase na druhou stranu mám motivaci pečovat poctivě o své zuby ????

Paní doktorka Hojdarová vykonala před Vánocemi předoperační vyšetření a s tím související nutné výkony na mém otci, protože ho čeká poměrně složitá srdeční operace. Předpokládám, že paní doktorka věděla z průvodky, k jaké diagnoze ošetření dělá.
Přesto nebyla schopna urychlit vypracování lékařské zprávy natož dodržet dohodnutý termín jejího předání. V současné době je kdesi na dovolené a termín nástupu mého otce do nemocnice se tím oddaluje. Její jednání považuji za krajně nezodpovědné vůči těžce nemocnému pacientovi.
nespokojená dcera pacienta

Po 12 letech jsem u paní doktorky skončila, poté co naúčtovala mému příteli bez mrknutí oka jeden komponent ( 600 CZK) 2x. Navíc věděla, že jsme oba momentálně bez práce. Sestra, která u něho viděla údiv v očích jen pokrčila rameny. A to jsme tam chodili celá rodina a taky jsme celá rodina skončili. Nechci při každém ošetření přemýšlet o kolik mne v téhle ordinaci za ta léta obrali. Mám silné podezření, že u nich zaplatíte a pak ještě jednou co jde, zkásnou na pojišťovně. Péče slušná, pečlivá i když ne vždy, ale drahá. Ze začátku tomu, ale tak nebylo.Paní doktorka některé věci po mém bývalém ošetřujícím zubaři u mne zachránila. Stali se z nich hladovci po penězích. Když vy nedodržíte termín a neomluvíte se nebo máte zpoždění vyslechnete spoustu řečí, pokud se to opakuje, tak Vám to napočítají, ale sami jsou zoufale nedochvilní, 45 minut i hodina zpoždění nebo skluzu je skoro norma. Je jim jedno, že i Vy musíte zpět do zaměstnání, kde se dnes velké vysedávání např. u zubaře pokud to není akutní netoleruje. Momentálně jsem rok bez zubaře, o to pečlivěji se o chrup starám. Najít dobrého a solidního je problém. Dcera chodí v Praze na Karlák k ruskému původem, je max. spokojená a ordinuje i v sobotu, protože ne každý může v pracovní dny. Tak doufám, že mu to vydrží a nezblbne z peněz.

vyborny stomatolog

K panu doktorovi chodím již osmým rokem. Od té doby, co navštěvuji jeho praxi a začal jsem o svůj chrup pečovat tak, jak mě to naučil, nemám žádné větší problémy se svými zuby. Během vyšetření je velice precizní. Tzn. například, že ošetření zubu trvá o něco déle než u mého předchoziho lékaře, ale na druhé straně se už nemusí opakovat. (plomba nevypadne a já se můžu v klidu najíst)

Zásadně nedává účtenky.účtuje si za hotové odstranění zubního kamene.

Výborný zubní lékař.

Musel jsem změnit lékaře, protože za střední blombu )bílou) mi naúčtoval 1900Kč, zaplatíte ještě návleky za 5Kč a celou dobu posloucháte jaký je chudák. Ve skutečnosti opravdu brzy chudák bude.Jeho termíny objednání se co se týká doby zkracují. Když jsem začínal bylo to 3 měsíce teď už se k němu dostanete i za měsíc... Pečlivý snad je, ale kdo má hodinu poslouchat jak je to málo placené A při placení se usmívejte....

perfekcionista
drahý

jemný, pomalý,pečlivý. ale PŘEDRAŽENÝ - a musíte si vzít dovolenou,i když jste objednáni, čas nesleduje..