Umístění: Poliklinika Ravak Jiný

Vyhněte se mu obloukem. Jeho prevence je tristní. Moje zuby jsou na tom hrozivě, desítky tisíc za opravy. Už by dávno neměl mít licenci. Jako malý jsem se o zuby moc nestaral, ale když už mi tento ,, doktor" najde kaz, mohl by ho vyvrtat celý. Místo toho ho zakryje plombou a zub hnije vesele dál. Ze zubů mi skoro nic nezbylo. Silně nedoporučuji.

Umístění: Poliklinika Ravak resekce zubního kořene

z resekce u pana doktora mám děsné vzpomínky - nejen,že se choval neurvale - ale seříznul mi kus rtu a ještě do něj udělal díru - za což mu nestálo ani aby řekl - promiňte - prostě nic... ale po resekci mě už měsíc brní celá brada a ret - protože mi poškodil nerv a to samozřejmě také nehodlá řešit - za mě nikdy víc.

Pana Doležala je vhodné hodnotit ze dvou pohledů - jako chirurg je kapacita a to ho také baví. Jako stomatolog, ke kterému jsem chodila několik let velká bída - je vidět, že klasické prevence a vrtání ho nebaví, všechno rychle rychle, protože čekárnu má plnou lidí. Několikrát jsem mu říkala, že mě bolí horní zub, vždycky mi tam jen rejpnul a nic z toho. Nyní jsem přešla k jinému zubaři a byla jsem v šoku, protože poté, co mi udělal rentgen (který by mimochodem každý zubař pravidelně měl provádět, což p. Doležal nedělal) zjistil, že mám horní sedmičku schnilou a už nemá cenu ji léčit, že by z ní stejně nic nezbylo a léčba by byla zbytečně nákladná. Zub mi tedy vytrhl s tím, že se mi prořízne osmička. Kdyby pan Doležal rentgen pravidelně dělal, přišel by na to mnohem dříve a mohlo se s tím něco dělat.

Nedám na tohoto pana doktora dopustit - vždy se mi snažil pomoci i přes nepříznivou diagnozu, zažila jsem i operativní výkon. Syn k němu chodí již od dvou let a i přes nepříjemné zákroky se ho nikdy nebál a chodí dobrovolně i na prevence. Díky panu doktorovi mám ještě vlastní zuby a vždy byl ke mně i synovi příjemný.

Tento lékař přijímá pouze rodinné příslušníky svých pacientů ale zkusit to můžete

Nevíte prosím někdo, jestli pan doktor přijímá nové pacienty? Lenka D.

Machr - než si člověk stačí uvědomit, že je u zubaře, je hotovo.

Komunikativní, vysoká odborná úroveň, pozitivní přístup, řemeslná zručnost, energie, síla. Využívá nejmodernější diagnostické vybavení špičkové úrovně, digitální informační technologie jsou samozřejmostí. Je to profesionál, v Příbrami není lepší. Trochu drsnějšího zrna, ale to prostě chirurgové jsou. Extrakce osmičky trvala 3 minuty!

Mela jsem problem s temporomandibularnim klubem v celisti nekolik let a tento lekar mi dokazal pomoci behem 14 dni sice se jedna o bolestivi zakrok ale je to fakt machr dekuji Pane doktore Lucie

Skvělý zubař, vtipný, člověk se cití velmi příjemně!!!!Mám nejlepšího zubaře!Markéta