Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
24 názorů

A
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Ravak resekce zubního kořene

z resekce u pana doktora mám děsné vzpomínky - nejen,že se choval neurvale - ale seříznul mi kus rtu a ještě do něj udělal díru - za což mu nestálo ani aby řekl - promiňte - prostě nic... ale po resekci mě už měsíc brní celá brada a ret - protože mi poškodil nerv a to samozřejmě také nehodlá řešit - za mě nikdy víc.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

Pana Doležala je vhodné hodnotit ze dvou pohledů - jako chirurg je kapacita a to ho také baví. Jako stomatolog, ke kterému jsem chodila několik let velká bída - je vidět, že klasické prevence a vrtání ho nebaví, všechno rychle rychle, protože čekárnu má plnou lidí. Několikrát jsem mu říkala, že mě bolí horní zub, vždycky mi tam jen rejpnul a nic z toho. Nyní jsem přešla k jinému zubaři a byla jsem v šoku, protože poté, co mi udělal rentgen (který by mimochodem každý zubař pravidelně měl provádět, což p. Doležal nedělal) zjistil, že mám horní sedmičku schnilou a už nemá cenu ji léčit, že by z ní stejně nic nezbylo a léčba by byla zbytečně nákladná. Zub mi tedy vytrhl s tím, že se mi prořízne osmička. Kdyby pan Doležal rentgen pravidelně dělal, přišel by na to mnohem dříve a mohlo se s tím něco dělat.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


O
Ověřeny pacient

Nedám na tohoto pana doktora dopustit - vždy se mi snažil pomoci i přes nepříznivou diagnozu, zažila jsem i operativní výkon. Syn k němu chodí již od dvou let a i přes nepříjemné zákroky se ho nikdy nebál a chodí dobrovolně i na prevence. Díky panu doktorovi mám ještě vlastní zuby a vždy byl ke mně i synovi příjemný.


Ověřeny pacient

Tento lékař přijímá pouze rodinné příslušníky svých pacientů ale zkusit to můžete


Ověřeny pacient

Nevíte prosím někdo, jestli pan doktor přijímá nové pacienty? Lenka D.


Machr - než si člověk stačí uvědomit, že je u zubaře, je hotovo.


Komunikativní, vysoká odborná úroveň, pozitivní přístup, řemeslná zručnost, energie, síla. Využívá nejmodernější diagnostické vybavení špičkové úrovně, digitální informační technologie jsou samozřejmostí. Je to profesionál, v Příbrami není lepší. Trochu drsnějšího zrna, ale to prostě chirurgové jsou. Extrakce osmičky trvala 3 minuty!


Ověřeny pacient

Mela jsem problem s temporomandibularnim klubem v celisti nekolik let a tento lekar mi dokazal pomoci behem 14 dni sice se jedna o bolestivi zakrok ale je to fakt machr dekuji Pane doktore Lucie


Skvělý zubař, vtipný, člověk se cití velmi příjemně!!!!Mám nejlepšího zubaře!Markéta


Je to fachman a svou práci kterou vykonává neprovádí jen jako lékař, ale i jako soucítící člověk. Je to borec, hodnotím ze svého pohledu jako super jedničku.

Aleš Nycz


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti