Ordinace stomatologa
Harantova 1388, Písek

Umístění: Ordinace stomatologa Jiný

Nejlepší a nejochotnější zubní lékař,pracuje precizně,bez bolesti

Umístění: Ordinace stomatologa

Nejlepší zubař, u jakého jsem byla. Jako většina lidí, i já se bála zubaře. Teď už ne - nejde přes bolest a vysvětlil mi, co bude dělat. Profesionál, co šetrně provede svou práci a nemá u toho blbé komentáře.

Mámee nového zubaře. Jiří Boček mladší. Hurá. Vytrhl mi 2 stoličky. Naprosto perfektní výkon. Jsem ráda, že po dlouhé době jsme přestoupili. A dokonce berou akutní případy, což u bývalé stomaložky naprosto nefungovalo. Děkujivůbec to nebolelo.

po 17ti letech jsem byl nucen jit kvůli bolesti k zubaři a objednal jsem se do ordinace Mudr.Bočka.
Dostal mě do rukou Mudr.Boček mladší a výsledek je naprosto excelentní, už se ani nebojím zubaře :-)
Vyléčil mi zánět zubu a dál se mi o ně bude starat už jen on.
Výborný zubař, velice pečlivý a precizní.

Martin B.

Kdysi mi dělal nové korunky na přední zuby. Ve čtyři odpoledne mi sundal staré korunky, udělal otisky, staré korunky nasadil zpět a další den v sedm ráno mě už čekaly korunky nové! Kromě kvalitní práce a profesionálního přístupu přidává navrch ještě pořádnou dávku slušnosti a ohleduplnosti. V době, kdy si mnoho stomatologů udělalo ze svého lékařského poslání výnosný byznys, ba přímo zlatý důl, jsem nesmírně ráda, že můžeme chodit k solidnímu a slušnému panu doktorovi.

Je to naprosto vyborny zubar, setrny a nikdy po me nechce platit veci navic. Ani to od nej moc neboli! Jeho sestricka je take bezvadna!
Urcite doporucuji!

bál jsem se zubaře jako čert, manželka mě musela objednat a i tak sem tam šel opravdu nerad ale přístup pana doktora byl opravdu profesionální a celkově supr.na to že sem k zubaři necho dil nákou dobu a jeho přístup ke mě jako zubnímu flákači mě potěšil. takže tímto mu děkuji. Rozhon L

Velmi dobrý a šikovný stomatolog s citlivým přístupem k pacientům. Ochotně vychází vstříc, jestliže pacient potřebuje nutně ošetřit zub nebo opravit závadu na zubní náhradě, aby mohl plnit pracovní a společenské povinnosti. Ordinuje v pěkném prostředí, sestřička i recepční jsou milé a ochotné. Nejlepší ze stomatologů, s nimiž jsem se zatím setkal.

Nejlepší stomatolog, profesionální i lidský přístup, milý a příjemný člověk. Ošetření probíhá v hezkém prostředí, sestřička je rovněž velmi milá a ochotná. Všem mohu vřele doporučit. Marie

Velmi dobrý, pečlivý, vyrovnaný, spolehlivý, je mím ošetřujícím lékařem řadu let, jsem velmi spokojen. Jindřich Havlátko

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli berete lidí nastálo, děkuji předem za odpověď.

Dobrý den, v současnosti nové pacienty pro zcela naplněnou kapacitu neregistrujeme.

MUDr. Jiří Boček

Dobrý den, berete pacienty nastálo, předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, v současnosti nové pacienty neregistrujeme pro zcela neplněnou kapacitu.

MUDr. Jiří Boček