Denisova 639/2, Ostrava

Byl jsem s postupem pana doktora nadmíru spokojen. Žádné dlouhé řeči,ale perfektní práce. Sestřičky perfektní. Vysvětlení po zákroku panem doktorem bylo profesionální.

Umístění: Ordinace

Nejprve jsem byla s panem doktorem spokojena. Pak jsem tam prihlasila i sveho syna, kteremu je nyni 11 let. Pri preventivni prohlidce nasel synovi kaz a misto, aby mu zub hned opravil, rekl, ze by to trvalo dlouho a objednal nas na navstevu za 5 mesicu. To mi pripada velmi spatne. Navic, kdyz ja mela asi pred rokem bolesti se zubem, musela jsem dvakrat na pohotovost, jelikoz mi sestricka rekla, ze me muzou vzit az za 3 mesice, i kdyz jsem mela obrovske bolesti. Ptala jsem se u jinych zubaru a ti rekli, ze je to zvlastni, jelikoz oni maji pro pripad akutnich pripadu vymezenou dobu kazdy den 2 hodiny rano, jelikoz i kdyz maji objednane pacienti, nahla bolest muze postihnout kazdeho a zubar by Vas mel osetrit ihned. Takze velka nespokojenost.

Za bilou plombu jsem platila 1200 a po měsíci byla pryč.za kazdou návštěvu jsem platila jak mourovata a výsledek nic.jsem rada ze jsem odešla.

Ze začátku jsem byla velice ráda,že k panu doktorovi chodím,ale postupem času jsem změnila názor.Nejenom,že je pan doktor velice drahý,účtování za jednu blombu 1500,- - 1700,- je strašná pálka. Navíc jsem nebyla spokojená s léčením,kdy jsem byla přemluvena abych si zub nechala léčit,ale stejně skoro po tři čtvrtě roce zub se musel vytrhnou. Takových peněz vyhozených.Navíc se mi taky nelíbilo,že když jsem volala s bolestí zubu,tak mi bylo řečeno od sestřičky že teď mají plno a že mi zavolá,nevolala ani po 14 dnech.S tím jsem se ještě nikdy u zubaře nesetkala a proto jsem si našla jiného zubaře a jsem spokojená.Já tedy nedoporučuji!!!

Podle mého názoru je pan doktor opravdu člověk na správném místě. Precizní práce a laskavý přístup. Od malička mám po špatných zkušenostech hrůzu ze zubařů, ale teď už jsem se strachu zbavila. Konečně jsem se dostala k profesionálovi.
Kéž by takových bylo víc...

Maximální spokojenost! Práci pana doktora lze bez nadsázky přirovnat k přesnosti švýcarských hodinek. Opravdový detailista, na pacientech si dává opravdu záležet. A v ordinaci nechybí opravdu milá a šikovná sestřička.

Kdybych mohla, tak dám panu doktorovi dalších pět hvězd protože si je opravdu zaslouží. Opravuje mi škody, které mi způsobila má předchozí zubařka a já sem si až teď uvědomila, že stomatologie u tohoto zubního lékaře je na úplně jiné úrovni, než péče mé bývalé zubařky. Jsem moc ráda, že jsem k němu přešla. Vždycky mě pozorně vyslechl a vše mi vysvětlil. Má velmi milou a hodnou sestřičku. Opravdu nejlepší kombinace jakou můžete v zubní ordinaci mít. Přeju mu hodně dalších spokojených pacientů jako jsem já..... spokojená pacientka M. Borová

Skvělý pan zubař a milá sestřička - nejlepší kombinace. Krásně mi spravují a zachraňují zuby, a že se mnou po předešlém "panu zubaři" mají opravdu hodně práce! Konečně mám pocit, že jsou mé zuby v dobrých rukou. Klid, příjemná hudba a skvěle odvedená práce - někdo chodí relaxovat na kosmetiku nebo do sauny, já k zubaři :-) Děkuji, Barbora V.

jsem velice spokojena se zákrokem provedeným Mudr. Jiřím Balůskem , svou práci provedl profesionálně a velmi precizně . oproti mé předchozí zubní lékařce , která mi zuby jen zkazila, mi je Mudr. Balůsek po ní opravil. Velmi vřele doporučuji Hanusková

Velmi nezkušený doktor, naslibuje hory doly, ale pak začne couvat.