Jindra Kubínová, zubař Karlovy Vary

MUDr. Jindra Kubínová

Uložit

Zubař Více

8 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Bezručova 10, Karlovy Vary
Privátní zubní praxe

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil
Umístění: Privátní zubní praxe zubní vyšetření

Naprosto fantastická, uklidňnující a citlivá paní doktorka...jak pro dospělé , tak výborně s dětmi. Chodím tam já i náš syn. Ochotně poradí, když je akutní stav je velmi ochotná a snaží se maximálně vyjít vstříc.

Z
Ověřený profil
Umístění: Privátní zubní praxe

Bohužel jsem velmi nespokojená. Snad pod všemi plombami zůstaly kazy. I do roka se stejný zub musel opravovat a vůbec paní doktorce nepřiišlo divné, že ho dělá znovu, samozřejmě bez náhrady peněz. Dnes musím jít na opravu všech zubů, které udělala. Plomby popraskaly a s nimi i zuby které jsou prožrané zevnitř.

H

Skvělá doktorka. Nikomu nic nenutí a nevyčítá, i když by na to občas právo i měla. Poradí a vyslechne. Umí to s lidmi, kteří mají velký strach. Chodím k ní od malička a neměnila bych, i kdybych bydlela jinde. Chtěla bych, aby k ní chodily i mé děti.Partner má jiného zubaře a z toho mám strach, i když tam má jít jen on. Jednou jsem byla na pohotovosti a byl to otřesný zážitek, takže když jsem pak viděla paní doktorku, byla to velmi ulevující návštěva. Vřele ji všem doporučuji

Ověřený profil

V dětství mi vyléčila velmi bolestivý zánět okostice. Od té doby jsem neměla jediný problém, vždycky mi zuby perfektně spravila. Doktorka je velmi milá, klidná a empatická. Doporučuji především jako dětskou zubařku. Dnes již bohužel nežiju v KV, ale jinak bych k ní chodila i nadále.

S paní doktorkou jsem nebyla spokojená, všechny mé problémy brala na lehkou váhu. Když mě bolely zuby tak mi řekla, že jsou jen citlivé a mám si koupit jinou zubní pastu. Problémy s osmičkami řešit nechtěla, že prý vypadají v pořádku. Lékaře jsem změnila a nový pan zubař mi musí zuby, které mě bolely předělávat, protože jsem měla pod plombami kazy a osmičky samozřejmě musí ihned ven.

Jsem pacientkou paní doktorky už více než 15 let. Postupně se k ní přihlásili všichni členové mé rodiny.Máme k ní naprostou důvěru, je velice schopná, empatická, svou práci vykonává profesionálně a přitom s milým lidským přístupem. Každý zdravotní problém, který jsem prodělala, bez problémů a komplikací vyřešila. K lékaři nikdy moc ráda nechodím, ale návštěva její ordinace mi vůbec nevadí. Dokonce se vždy těším,že jí opět uvidím a ,,prohodím" s ní i pár neformálních vět.

K

Velmi dobrá stomatoložka, chodíme k ní celá rodina!

S

Velice příjemná a ochotná paní zubařka velmi milá i k malím dětem.Určitě můžu jenom doporučit!

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti