MUDr. Jindra Kubínová

Zubař Více

Karlovy Vary 1 adresa

Privátní zubní praxe
Bezručova 10, Karlovy Vary

Umístění: Privátní zubní praxe zubní vyšetření

Naprosto fantastická, uklidňnující a citlivá paní doktorka...jak pro dospělé , tak výborně s dětmi. Chodím tam já i náš syn. Ochotně poradí, když je akutní stav je velmi ochotná a snaží se maximálně vyjít vstříc.

Umístění: Privátní zubní praxe

Bohužel jsem velmi nespokojená. Snad pod všemi plombami zůstaly kazy. I do roka se stejný zub musel opravovat a vůbec paní doktorce nepřiišlo divné, že ho dělá znovu, samozřejmě bez náhrady peněz. Dnes musím jít na opravu všech zubů, které udělala. Plomby popraskaly a s nimi i zuby které jsou prožrané zevnitř.

Skvělá doktorka. Nikomu nic nenutí a nevyčítá, i když by na to občas právo i měla. Poradí a vyslechne. Umí to s lidmi, kteří mají velký strach. Chodím k ní od malička a neměnila bych, i kdybych bydlela jinde. Chtěla bych, aby k ní chodily i mé děti.Partner má jiného zubaře a z toho mám strach, i když tam má jít jen on. Jednou jsem byla na pohotovosti a byl to otřesný zážitek, takže když jsem pak viděla paní doktorku, byla to velmi ulevující návštěva. Vřele ji všem doporučuji

V dětství mi vyléčila velmi bolestivý zánět okostice. Od té doby jsem neměla jediný problém, vždycky mi zuby perfektně spravila. Doktorka je velmi milá, klidná a empatická. Doporučuji především jako dětskou zubařku. Dnes již bohužel nežiju v KV, ale jinak bych k ní chodila i nadále.

S paní doktorkou jsem nebyla spokojená, všechny mé problémy brala na lehkou váhu. Když mě bolely zuby tak mi řekla, že jsou jen citlivé a mám si koupit jinou zubní pastu. Problémy s osmičkami řešit nechtěla, že prý vypadají v pořádku. Lékaře jsem změnila a nový pan zubař mi musí zuby, které mě bolely předělávat, protože jsem měla pod plombami kazy a osmičky samozřejmě musí ihned ven.

Jsem pacientkou paní doktorky už více než 15 let. Postupně se k ní přihlásili všichni členové mé rodiny.Máme k ní naprostou důvěru, je velice schopná, empatická, svou práci vykonává profesionálně a přitom s milým lidským přístupem. Každý zdravotní problém, který jsem prodělala, bez problémů a komplikací vyřešila. K lékaři nikdy moc ráda nechodím, ale návštěva její ordinace mi vůbec nevadí. Dokonce se vždy těším,že jí opět uvidím a ,,prohodím" s ní i pár neformálních vět.

Velmi dobrá stomatoložka, chodíme k ní celá rodina!

Velice příjemná a ochotná paní zubařka velmi milá i k malím dětem.Určitě můžu jenom doporučit!