MUDr. Jaroslava Skalická

Zimmermanova 214, Vysoké Veselí

Sam. ordinace PL - stomatologa
Tomáše Svobody 141, Kopidlno

Soukromá zubní ordinace - stomatologie

Já teda nevím,ale já si na paní doktorku ztěžovat nemůžu-jak na chování vůči mě,jako pacientovi,tak na profesionalitu.Já zase pro změnu měla zubaře hrůza běs,proto ty zuby jsou takový jaký jsou-horní jsou v mých 40 již státní.....o dolních nemluvě,těch tam moc nezbylo,ale tím,že jsem změnila doktora a chodím k paní doktorce Skalické,tak přestaly bolesti,můžu se najíst a zbytek mých vlastních zubů je opravených tak,že ještě nějaký čas vydrží tak,jak jsou a hlavně-kde jsou.Holt,ani doktor se všem nezavděčí a stejně,i když bude mít zlaté ruce,tak se najde jeden,který bude rejpat a brblat.Holt lidičky,budete si muset zvyknout na to,že nikdo Vám již nedá nic zadarmo-taky za zuby platím,ale když se chci najíst,tak se holt nedá nic dělat.Paní doktorku jednoznačně doporučuji jako dobrého doktora s lidským přístupem.

Navštívila jsem ordinaci paní doktorky přímo v Hradci na Ulrichově náměstí a pokud můžu shrnout zážitky ze svých návštěv, bohužel ve výsledku na lepší hodnocení nemá. Objednání na určitou hodinu u paní doktorky nic neznamená - čeká se při nejlepším 30 minut (občas kvůli urgentním pacientům, což chápu, občas kvůli prodloužené pauze na oběd nebo kdo ví proč). Zato preventivní péče je vyřízená do 10 minut a vyvrtat kaz bez komplikací stihne také tak (a to možná pár minut přidávám). Při mé třetí návštěvě kvůli vrtání zubu paní doktorka věděla, který zub bude následovat, ale už nevěděla, že jsem vždy chtěla injekci. Před zákrokem mi neřekla nic o tom, co bude dělat, a rovnou se na mě vrhala s vrtačkou - než jsem stihla zareagovat na injekci ji naštěstí upozornila sestřička. Stejně tak se mnou nikdy sama neprobrala, jakou chci do vrtaného zubu výplň - brala to automaticky podle prvního vrtání. Při jiné návštěvě jí dělal sestřičku jiný lékař - beru, stát se může a asi nebylo zbytí. Když míchal amalgám, paní doktorka s ním přede mnou vtipkovala a smála se mu, jak mu to jde pomalu a že by se tím živit nemohl - brala jsem to s humorem, ale neubránila jsem se nepříjemnému pocitu, když mi ten amalgám pak dali do zubu... A samozřejmě, že jsem dostala nabídku na nové inovativní placené postupy léčby. Když ale viděla, že koupi pasty za 2000Kč, která byla podmínkou dokonalého efektu léčby, zvažuji (jako studentka si to vážně jen tak nemůžu dovolit), víc se se mnou už nebavila (myslím tím vůbec, pokud jsem se nezeptala já)... Brala jsem to sportovně a byla jsem ráda, že mám o zuby postaráno - doufala jsem, že dobře, a to bylo pro mě nejdůležitější. Po půl roce od poslední návštěvy, když jsem se ze solidarity rozhodla zajít do FN ke studentům na prevenci, je výsledkem nutná revize všech plomb kvůli kazům pod nimi. Co dodat =)

K paní doktorce jsem chodila asi od 8 let,nyní mi je 21 let ,a díky jejímu profesionálnímu vrtání zubů , kdy mi nechala pod plombami kazy , se mi do zubů dostaly záněty ,nemlluvě o tom že mám půlku zubů mrtvých,jeden se mi vydrolil ve 13 a nyní ve 20 chodím k doktorům aby mi na ty od ní ošetřené zuby udělaly korunky a můstky protože se mi buď vydrolí nebo zlomí a nikdo v mých 21 letech nechápe jak můžu mít tak zničené zuby.

Je mi líto že někteří zubní lékaři sou schopni vydělávat na tom že pod plombou nechají zbytek kazu aby pacient mohl za třičtvrtě roku znovu přijít s akutní bolestí a opět vysolit peníze. Vlastně ne,já půjdu už radši jinam..

Paní doktorka je sice vždycky milá a usměvavá, ale za ten rok co k ní chodím už jsem jí vysolila tak 4000 a zuby mě nehorázně bolí. Předtím nebolely vůbec. Nepřipadá mi normální, že opravený a zaplombovaný zub bolí tak, že se na něm nedá kousat...už jsem tam kvůli tomu byla dvakrát a žádná pomoc. Než jsem ji začala navštěvovat zub mě opravdu nebolely, ted mám co dělat,aych se najedla a napila. Odcházím jinam.

Zhruba necelý rok jsem chodila k Mudr.Skalické a po předchozích zkušenostech jsem si jí chválila, jak je usměvavá a jak se mi tam líbí ...jenomže, teď už chápu proč se smála-tolik peněz má vyděláno za tak neprofesionální péči na dvou pracovištích zároveň.Asi to dost vydělává ale aby svou práci odvedla tak jak má se bohužel nedá říct. V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEDOPORUČUJI PANÍ JAROSLAVU SKALICKOU !!!
Jako první co mi při registraci udělala byla vstupní prohlídka,už v tuto chvíli mi bylo sděleno že zub moudrosti musí okamžitě pryč, že to nebude trvat dlouho a měla bych bolesti.Měla v čekárně nával, bylo mi řečeno že si mě objedná na jindy.Přišla jsem jak jsme se domluvili, k moudráku dodala, že to ještě počká a že se vrhneme na jiný zub který opravíme.Moudrák jsme tedy opět nechali na jiný termín.Objednala si mě, ale pak se teda bohužel omluvila že její dcera bude mít termín porodu a bere si týden dovolenou.Přijít jsem měla po dovolené ale 2 dny před tím než jsem tam měla jít mě chytly příšerné bolesti asi v 8 večer.Okamžitě jsem letěla na pohotovost, mordovali mě tam 2 a půl hodiny.Silně jsem krvácela z dásně, museli mě šít.Kdyby paní Skalická dodržovala to, na čem se s pacientem domluví, ušetřila by spoustu zbytečných večerů strávených na pohotovostech. NEDOPORUČUJI !!!!!!!!

Paní doktorka je velmi profesionální,s velmi pěkným přístupem k pacientům,můžu jen doporučit.

Vynikající přístup k pacientovi. Perfektní práce a odborné znalosti.
Konečně paní zubařka s hodně velkým ¨P¨,které se člověk nebojí a na
návštěvu se dokonce i těší.

Paní doktorka je velmi příjemná a je vždy jako sluníčko.Ošetření není vůbec bolestivé.

Navštěvuji paní doktorku od jara letošního roku,k ní do ordinace jsem přišla s tmavým "mrtvým" zubem.Dnes mám zub krásně bílý a mohu se bez studu usmívat.Paní doktorku mohu jen a jen doporučit.Perfektně odvedená práce,příjemný přístup,rozumné ceny.