Jaroslava Lešanovská, pediatr Děčín

MUDr. Jaroslava Lešanovská

Pediatr

8 názorů

Uložit


Adresa

Čs. legií 10, Děčín
Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
8 názorů

M
Ověřeny pacient

Pani doktorka i sestřička jsou mile a profesionalni k detem se chovaji moc pekne chodíme s petou k pani doktorce uz od narozeni peta je ma moc rad antibiotika pani doktorka predepisuje kdys je to opravdu potřeba a z dětmi komunikuji moc pekne vse vysvetli a kdys něco nezabyra radi se vratime jsme radi ze mame Prave naší pni doktorku STASNA S PETULKOU


K

Jsem s p.doktorkou velmi spokojena,vždy vše do podrobna vysvětlí a hlavně děti se vůbec nebojí,je milá.Sestřička velmi komunikativní.Nemám špatnou zkušenost,já ji mohu pouze doporučit ostatním maminkám s prcky :-)


A

Já jsem s paní doktorkou velice spokojená.Spolu se sestřičkou se o mou dceru starají od narození velice dobře.Přes veškerá očkování a jiné nepříjemnosti se má dcera nebojí jít k lékaři.Touto cestou jim také velice děkuji za profesionalitu a zároveň vždy doboru radu a pomoc.


Š
Ověřeny pacient

Paní doktorka spolu s ochotnou sestřičkou tvoří profesionální tým. Mají bezvadný přístup jak k dětem tak k rodičům. Můžete se na ně obrátit s čímkoli-kdykoli!!!Na telefonu jsou nepřetržitě i o víkendech. Vždy nám pomohou,poradí, podpoří, a to je velmi důležité. Moc jim za všechno děkuji.


P

K paní doktorce chodím s oběma dětmi (3 roky a 2 měsíce). Vždy byla velice příjemná, s dětmi to umí a nikdy nám nic nezanedbala, ba naopak. Antibiotika nasazuje tepve tehdy, když to vyžaduje stav. Vždy, když měl syn podezření na angínu, nejdřív udělala stěr, a teprve když se potvrdil nález, nasadila antibiotika. Paní doktorka je vynikající pediatr a já jsem s ní byla vždy nad míru spokojená. Spolu se setřičkou tvoří vynikající tým.


A

Paní doktorku Lešanovskou jsme také dostali po Dr.markové. Nemůžu ale souhlasit s názorem, že je chladná a rezervovaná. Je pravda, že není lékař, který při první návštěvě ordinuje antibiotika při každém nachlazení což někteří rodiče ještě stále vyžadují. Již první měsíc jejího působení zaznamemala ordinace i čekárna změny. objevily se zde obrázky s dětskými motivy, hračky se kterými si děti můžou hrát což u Dr. Markové naprosto chybělo. s péčí a s přístupem p. doktorky jsem velmi spokojena a ostatním ji mohu jen doporučit.


Paní doktorku Lešanovskou jsme dostali po Dr.Markové, jejich přístup k dítěti je nesrovnatelný. Dr.Lešanovská je velmi rezervovaná, k dítěti chladná, neumí navodit atmosféru, aby se dítě uvolnilo, neosloví ho ani jménem. Dítě je u ní jak kus bezejmenné věci. S léčbou váhá, doporučuje přírodní léčení, které třeba u angíny stejně nezabírá a po několika dnech se k ní vracíme stejně pro antibiotika a hlavně stále platíme při jakékoliv návštěvě, i při kontrole, 30Kč. Jedna nemoc nás pak vyjde na dost peněz a dítě se nakonec uzdraví samo nebo díky antibiotikům, které dostaneme až po několika návštěvách. Zdá se mi, že paní doktorka snad ani neumí mluvit, zpočátku neodpovídala ani na pozdrav. S dítětem mluví asi takto: "vezmi si obrázek" a kouká při tom do počítače. Dítě je rozpačité, neví co má dělat, kde jsou ty obrázky.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní doktorka je super a sestřička také.Vždy vyjdou vstříc.Doporučuji lidem kteří chtějí také spolupracovat a né fňukat a svalovat vinu na druhé.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti