Praktický zubní lékař
Kollárova 6, Hodonín

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Při pokročilé parodontóze mně před 10 lety zachránil spodní řezáky, odkryl dásně, zpevnil zuby zevnitř, sešil, vše za normální peníz. Rychle, profesionálně, zuby drží dodnes. A to mi předtím můj zubař řekl, že mi ty zuby vypadnou… a nic. Udělal by mi za dvojnásobek náhradu, takže sláva Úlehlovi

Chodím k panu doktorovi druhým rokem a jsem velmi spokojená. Zuby mi spravil perfektně, vždy byl příjemný a jeho práce mi příjde profesionlně odvedená. Naprosto jsem se zbavila celoživotního strachu ze zubařů. U pana doktora mě nikdy nic nebolelo, ani při komplikovanějších zákrocích, vždy mi vše předem vysvětlí, komunikuje během zákroku a ujišťuje se, zdali nic nebolí. Pokud je třeba něco opravit stojí to samozřejmě peníze. Chodím sem i na zubní hygienu a také jsem moc spokojená. Některé starší komentáře mi příjdou cílené, aby pana doktora poškodily a naprosto se neshodují s mou zkušeností. Pana doktora doporučuji.

Já jsem s panem Úlehlou velice spokojená, je příjemný, sestřička i recepční také. Vždy se ke mě chovali mile a odvedená práce stojí za to :) Musela jsem si nechat vytrhnout zub kvůli rovnátkům (což mě doteď vlastně štve), ale co se týče zákroku od p. Úlehly, necítila jsem vůbec nic a vše proběhlo bez problémů. Doporučuji.

Pan doktor je typický zlatokop. Předražený, nepříjemný. Nedává moc volbu, nevysvětluje. Pokud máte hodně peněz na rozdávání, je to dobrá volba.

Vysoce profesionální přístup a perfektní výsledek. To platí jak pro mne, tak i pro manželku, které pan doktor operací zachránil kořen pro můstek. Škoda, že takových profesionálů nemáme víc.

Pan doktor,je velmi nepříjemný...i sestra která sloužila v neděli službu s panem dr.Ulehlou v Kyjově.Nechodím určitě na zubní pohotovost jen tak z rozmaru...ale jelikož mě bolí zub.Bylo mně řečeno,proč si nechodím za svým zubařem...že chodím na pohotovost nějak často.Kdyby mě ten zub tak nebolel,tak bych se určitě hned zvedla a odešla.Pan dr.je bezcitný,to jakým způsobem mi vyvrtal částečně zub....se nebudu ani raději zminovat.Prostě mi ošetřil zub tak dobře,že jsem ještě týž den musela navštívit pohotovost v Brně,jelikož už se ta bolest nedala vydržet.Pan dr.by se asi měl nad sebou zamyslet...Doufám,že už se sním více nesetkám

Přidávám se k panu Vondráčkovi. Podle svých zkušeností mohu prohlásit, že pan doktor velice rád vrtá, svoji práci nedotáhne do konce a především si za svoje úkony účtuje přemrštěné ceny, s kterými Vás předem ani neseznámí. Pan doktor přestěhoval svoji praxi z Moravy k nám do Kolína a jelikož jsem hledal nového zubaře oslovil jsem jeho. Ze začátku by jsem si řekl, že ví o čem mluví, ale bohužel jen do prvního zákroku. Hodinu a půl vrtal jeden zub, a přitom nepromluvil ani slovo. Nezeptal se jak se cítíte, co Vám dělá atd. No hrůza. Cena za tento úkon 1800Kč plus si účtoval zákrok na pojišťovnu. Za necelý týden jsem s tím zubem byl opět u pana zubaře, kde jsem strávil opět hodinu v křesle. Doopravdy zážitek na celý život. S takovýmto přístupem jsem se nikde nesetkal. Po těchto zážitcích jsem o pana doktora odešel a přešel k jiné paní zubařce a je to nebe a dudy. Lituji nově příchozí pacienty. Doufám, že ostatním nejen můj, ale i další komentáře pomohou v rozhodování, zda ordinaci pana "doktora" navštívit. Pan doktor snad promine a zamyslí se nad sebou pokd bude tento článek číst, ale za mne dostává opět nedostatečnou.

Co člověk to jiný názor. Za mě, ale pan doktor dostává nedostatečnou. Přešel jsem k panu stomatologovi Úlehlovi, jelikož jsem si myslel, že to je specialista na svém místě. Bohužel se tak nestalo a zodpovědně mohu prohlásit, že to je nejhorší stomatolog, s kterým jsem se zatím dostal do kontaktu. Jak už se tady někdo zmiňoval, tak mi to přijde, že se pan doktor vyžívá ve vrtání. Na začátku Vás neseznámí co vlastně bude dělat, jaká bude přibližná cena zákroku a vlastně mi to přijde, že nekomunikuje vůbec. Jen dobrý den, sedněte si a pak hodinový zákrok bez komunikace. No děs a běs. Tohle by člověk ještě pochopil a řekl si, že se potřebuje soustředit na zákrok, ale když pak vidíte ten mizerný výsledek, k tomu žádná komunikace a přemrštěná cena tak Vás humor přejde a rozumný člověk přejde k jinému již opravdovému panu zubaři nebo zubařce a k panu doktorovi Úlehlovi se již nikdy nevrátí.

Je neurvalé používat vulgární výrazy, což jsem činil v původním příspěvku já, ale je malomyslné někomu, kdo se neschovává za jakousi přezdívku, komolit jméno - s něčím podobným jsem se naposled setkal snad na základní škole... A ohánět se s inteligencí - to mám vůbec nejraději...
(nechci zkreslovat hodnocení - proto nyní hodnotím již neutrálně)

Právě, o odbornosti zubaře svědčí mimo jiné spokojení pacienti a u něj jich moc spokojených není.
Rakušáci sem do Hodonína jezdí, protože je to tu pro ně laciné a narážel jsem na jeho odlišný přístup k pacientům s valuty, nebo drtivé většině s kartičkou z pojišťovny, ale někdo má bohužel delší vedení, o tvé inteligenci svědčí také tvůj slovník, Myšuline. Nechť si každý přebere podle svého.
A jestli je standardem v 21. století extrakce stoličky bez umrtvení? Tak v Indii a podobně ano.