Adresy (2)

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

11 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil
Umístění: jiné místo

Pana doktora jsem navštívila 2x, jednou s mou dcerou ,která měla zlomenou ruku v zápěstí, a podruhé s mým kolenem. Moje dcera byla dle jeho názoru simulantka, jednal arogantně a s úsměvem na tváři. Poté jsme jeli jinam a dcera měla na 8 týdnů sádru na ruce, jelikož měla zlomenou ruku v zápěstí. Když jsem přišla do ordinace po druhé , tentokrát s mým kolenem, čekala jsem tam jiného doktora, předchozí nález na koleni u jiného doktora ukazoval na meniskus, o 3 dny později pan doktor Šilhan ze mě udělal blbku , která si to namlouvá, která na koleni nic nemá a na veškeré dotazy odpovídal jednou větou a s arogantním přístupem " Pochopíte ,že s tim nic nemáte?" Žádala jsem o doporučení na Ortopedické vyšetření a CT, pan doktor mě poslal domů s ortézou a to s vynucením. A bez doporučení na ortopedii. Zároveň jsem mu oznámila, že prášky předepsané jiným doktorem u mě vyvolali reakci, horečky a třásla jsem se celá. Na to mi pan doktor s úsměvem řekl, že to co se píše v krabičkách od léků tam je úplně zbytečné a ,že se tím nemám řídit a že má reakce nebyla reakce na tyto prášky. Na dotaz, jaké jiné prášky bych si mohla na bolest vzít, mi bylo zodpovězeno, " Prosim Vás neberte si radši už nic." S Arogancí a ironií. Na dotaz čím si mám koleno namazat mi řekl, že to je čistě moje věc, co si tam namažu, protože s ním nic nemám a že si tam můžu namazat co chci.
Můžu tedy za sebe říct, že po této druhé zkušenosti s tímto "DOKTOREM" jsem silně znechucena jeho arogantním přístupem k lidem. A už nikdy více!

M
Ověřený profil

Byla jsem panem doktorem operována , jednalo se o žlučník, na operaci jsem šla jako poslední a jako první jsem chodila. To jsem byla nejstarší. Vše bylo bez problémů, jizva po operaci malinká, pan doktor nešije, ale vyšívá. Je to odborník na svém místě. Klobouk dolů. Pane doktore děkuji.

J
Ověřený profil

Jeden z mála lékařů,kteří se starají o pacienta i po operaci na lůžku. Mnohokrát napravil-pokud to šlo-hrubé chyby jiných chirurgů. Mladé lékaře vede k vědomostem,které mnozí jiní lékaři před nimi zamlčují,snad proto,aby nebyli odborně předstiženi.
Manželce operoval 2x pupeční kýlu a zachránil jí nohu po úrazu,kdy jiný pan primář nepřečetl z RTG snímku dvojitou zlomeninu.
Pan Dr. Šilhan má pacienty z velikého okolí a rádi za ním přijedou kamkoliv. Děkuji mu za rodinu a přeji dobré zdraví!!


Souhlasím s názorem že rádoby "pan doktor", přivitá vás pěkně oblečen, jak kdybyste nepřišel do ordinace ale do divadla, pije si kávu a jste mu k smíchu.Léčí zřejmě jenom ty kteří mají opravdu viditelnou nemoc, ostatní jsou pro něj simulanti a pošle je domů, člověk aby žadonil o nějake další vyšetření, odborník to není a člověk také né, byl jsem tam 2x, naposledy s donucením a už nikdy více!!!!


Byl jsem na operaci s dvěma kýlama a operoval mě pan doktor.
Vše proběhlo v pořadku,dokonce se pan doktor přišel zeptat jak mi je po opeaci :-)
Je to velmi hodný a zkušený člověk a jsem rád že jsem ho poznal.
Takových-hle doktoru by mělo být více.

Poznámka :
A vy co tady kritizujete,jste akorat sebestřední do sebe zahleděni lidi,kteří jakmile nemaj něco hned tak je zle a všichni jsou hned špatní...


Ještě jednou děkuji panu doktorovy za jeho profesionalitu a přistup k lidem.


Pan doktor je úžasný jako člověk a po odborné stránce rozumí své práci
jako málokdo.Není mu co vytknout je skvělý.


S

Vynikající lékař a skvělý člověk. Na pana dktora nedám dopustit.


6

profíík


A

Výborný odborník- lékař a zároveň poradce a skvělý člověk. Jedná na rovinu a to se mi líbí.
Doporučuji ho všem.


A

Velmi milí,sympatický a zkušený pan doktor..své práci rozumí..Doporučuji ostatním..Jen škoda, že je až z Dačic, ale ta dlouhá cesta mi nevadí..S panem doktorem jsem velmi spokojena a v jeho péči se cítím v nejlepších rukou..


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,chtěla bych se zeptat jestli zvýšená teplota 37-37,3 vylučuje provedení operace například kýly nebo tlustého střeva nebo ledvin nebo jater..... U které operace se zvýšená teplota toleruje a u které ne? Co děláte s pacienty, kteří potřebují operaci, ale mají trvale zvýšenou teplotu. Všechna předoperační vyšetření jsou v pořádku. Liba B.

U plánovaných operaci je dobře když teploty nejsou protože teplota vždy něco znamená a může dojít ke zbytečným komplikacím v pooperačním průběhu. Toleruje se u akutních operací kde základní onemocnění ohrožuje život pacienta a bez operace by mohl umřít Ši

MUDr. Jaroslav Šilhan

Dobrý den. Nachází se běžně pod kůží zespod paže (triceps, biceps), v podpaží, na nohou u třísel, zespod čelisti takové malinké tvrdší bulky, kterých je v těchto místech mnoho, nijak nebolí. Je to běžná záležitost? Mockrát děkuji za odpověď.

To je opravdu těžké stručně odpovědět je potřeba to vidět navštivte svého lékaře ši

MUDr. Jaroslav Šilhan

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.