Dotazy od pacientů (5)
-
Dobrý den. Nachází se běžně pod kůží zespod paže (triceps, biceps), v podpaží, na nohou u třísel, ze
Dobrý den. Nachází se běžně pod kůží zespod paže (triceps, biceps), v podpaží, na nohou u třísel, zespod čelisti takové malinké tvrdší bulky, kterých je v těchto místech mnoho, nijak nebolí. Je to běžná záležitost? Mockrát děkuji za odpověď.
ODPOVĚĎ LÉKAŘE:
To je opravdu těžké stručně odpovědět je potřeba to vidět navštivte svého lékaře ši
-
Dobrý den,chtěla bych se zeptat jestli zvýšená teplota 37-37,3 vylučuje provedení operace například
Dobrý den,chtěla bych se zeptat jestli zvýšená teplota 37-37,3 vylučuje provedení operace například kýly nebo tlustého střeva nebo ledvin nebo jater..... U které operace se zvýšená teplota toleruje a u které ne? Co děláte s pacienty, kteří potřebují operaci, ale mají trvale zvýšenou teplotu.…
ODPOVĚĎ LÉKAŘE:
U plánovaných operaci je dobře když teploty nejsou protože teplota vždy něco znamená a může dojít ke zbytečným komplikacím v pooperačním průběhu. Toleruje se u akutních operací kde základní onemocnění…
-
Dobrý den, jsem týden po operaci tříselné a pupeční kýly. Operace proběhla bez komplikací, jizvy po
Dobrý den, jsem týden po operaci tříselné a pupeční kýly. Operace proběhla bez komplikací, jizvy po vpichach se hojí dobře. Jediné co mě trápí je nafouklé a tvrdé břicho. Je to normální pooperační stav,nebo mám navštívit doktora. Předem děkuji za odpověď. S pozdravem Roman l
ODPOVĚĎ LÉKAŘE:
Souhlas s předešlými odpověďmi ši
-
Dobrý den chtěla jsem se zeptat, jak probíhá odběr vlastní kosti a z jaké části těla se odebírá. Jed
Dobrý den chtěla jsem se zeptat, jak probíhá odběr vlastní kosti a z jaké části těla se odebírá. Jedná se o to, že mi musí nahradit část kosti, kterou mám po nezhoubném nádorů v palci na noze zničenou a tudíž mi ji budou muset nahradit kosti vlastní. Předem vám moc děkuji za odpověď
ODPOVĚĎ LÉKAŘE:
odpovědi jsou stejné, je to záležitost převážně ortopedická.
-
Dobry den, pred 6 tyzdnami som mala operovanu nohu na fracturu trimaleoralis. Dali mi 9 klincov,
Dobry den,
pred 6 tyzdnami som mala operovanu nohu na fracturu trimaleoralis. Dali mi 9 klincov, mam na nej sadru a podla rontgenu je vsetko v poriadku. Pan doktor mi povedal, ze ju mam pustat dolu casto na par minut a ze to zo zaciatku bude boliet. Chcela by som sa ale opytat,…ODPOVĚĎ LÉKAŘE:
bez rtg nálezu a klinického nálezu jsou rady plácání do vody. Mám li obtíže nejlépe je znovu navštívit lékaře a pořádně vysvětlit pacientovi stav a po posouzení i léčbu
Autor
Často kladené dotazy
-
Dobrý den, trpím celodenními úzkostmi a v poslední době se můj stav zhoršil. Snažím se používat r
Dobrý den,
to, co popisujete, se u úzkostných stavů objevuje…