Dobry den, pred 6 tyzdnami som mala operovanu nohu na fracturu trimaleoralis. Dali mi 9 klincov, mam na nej sadru a podla rontgenu je vsetko v poriadku. Pan doktor mi povedal, ze ju mam pustat dolu casto na par minut a ze to zo zaciatku bude boliet. Chcela by som sa ale opytat, ci je normalne, ze vecer ma strasne zacne boliet, pichat, akoby klinec chcel vyst z boku a trpne mi noha. Cez den tiez boli ale to sa da vydrzat. Moze sa stat, ze klinec vyjde sam? Vopred dakujem za Vasu odpoved.

43 názor
Praha

Takto časně se hřeb nebo šroub sám nikdy neuvolní. Bolesti odpovídají návratu inervace, tedy nervového zásobení) . Jediné , v čem bych nesouhlasil , je naopak nohu mít co nejvíce nahoře , dolů jen při chůzi na toaletu a podobně.

20 názor
Praha

Nevidím rtg ani Vaši nohu, takžýe jen orientační odpověď. Kovový materiál sám nikdy nevycestuje. Jinak polohovat, procvičovat prsty, ev. ledové obklady. Postupná rehabilitace dle instrukcí lékaře.

11 názor
Třešť

bez rtg nálezu a klinického nálezu jsou rady plácání do vody. Mám li obtíže nejlépe je znovu navštívit lékaře a pořádně vysvětlit pacientovi stav a po posouzení i léčbu

Stále hledáte odpověď. Položte další dotaz