dobrý dem, manžel má 82let, našel si --ženu z veřejného domu-, a je zlý, a dává ji - tisíce-, peněz, co mám dělat? obvodní lékař říká - jsem lékař a nebudu vám řešit problémy, kam se v Brně obrátit?

Mgr. Klára Gajdušková, MA
Psycholog, Psychoterapeut
7 názor

Dobrý den, musí být velmi těžké, čím procházíte. Nejsem si jistá, zda je to dotaz jen na psychologa, možná budete potřebovat i právní pomoc. Napadají mne proto dvě varianty: a) Můžete se zkusit obrátit na diecézní Charitu v Brně, řeší potíže seniorů, mají i právní a sociální poradnu. tyto služby jsou bezplatné. b) Zkuste zároveň vyhledat pro sebe psychoterapeuta (třeba zde na Známém lékaři), kterému budete důvěřovat a se kterým budete moci svoje trápení probrat. Přeji hodně sil Kg

PhDr. Hana Tučková
Psycholog
1 názor
Jindřichův Hradec

Dobrý den,pokud opravdu sháníte odbornou pomoc, obraťte se na manželskou poradnu v blízkosti Vašeho bydliště. Podobné problémy nelze řešit písemně nebo "na dálku" a podporu budete zřejmě potřebovat opakovaně.Nemusíte se bát, odborníci jsou vázáni povinností dodržovat tajemství. Přeji šťastné vyřešení.

Stále hledáte odpověď. Položte další dotaz