náměstí 28. dubna 2, Brno
Gynekologická ambulance

Umístění: Gynekologická ambulance Jiný

K panu doktorovi chodím už přes 20 let....vždy mi bylo vše v klidu vysvětleno...když byl problém okamžitě reagoval...díky jemu jsem ještě zde jednal rychle....v žádném případě bych neměnila...paní sestřička pohodová a vždy usměvavá....

Nejsem s dr. spokojená. Necitlivý,nepokrokový,mou péči zanedbal v těhotenství. Nikdy více....

¨K panu doktorovi Matějíkovi chodím už několik let a moje maminka taky. Vždy velmi milý,poradí...během mého těhotenství se o mě vzorně staral a s jakýmkoliv problémem mi pomohl! po porodu jsem začala mít problémy s čípkem,měla jsem na něm nález.. "hlídal" si mě každé 3měsíce na kontrolách a nakonec mě i doporučil ke svému známému do nemocnice na lepší vyšetření.. Doteď musím chodit na pravidelné prohlídky..Sestřička je vždy velmi milá,alespoň na mě,vždy usměvavá,prohodíme pár slov...nemám s nimi problém!!! Pana doktora Matějíka bych nevyměnila!!! Lenka,Brno-Bystrc

K panu doktorovi jsem chodila více než 10 let. Vždy mi připadal milý, vztřícný, měl snahu komunikovat, pokud jsem byla zvědavá, vše rád vysvětlil. K jeho smůle se mi ale zdá, že není příliš pokrokový. Pokud je vše bez problému a ví si rady, je vše v pořádku. Bohužel, v dnešní době ale není možné, aby lékař zůstal s vědomostmi o 20 let pozadu. Takže když se mi objevila komplikace a nezabírala běžná léčba předepsaná panem doktorem (stylem 'Pořád to zlobí? No tak zkusíme něco jiného.'), bylo zle, jistota z jeho hlasu zmizela a objevila se slova 'MĚLO by zabrat, NEMĚLO by to pokračovat, ASI je to tohle a tohle'... Dnes mám po několika letech 'léčení' závažné problémy, k panu doktorovi už nechodím, ale zdraví už mi také nikdo nevrátí. A doufám, že v průběhu léčby už nikdy neuslyším slova 'mělo by zabrat, mělo by pomoci, nemělo by to pokračovat' apod. Pane doktore, děkuji vám. Magda.

Pan doktor je velice příjemný člověk, který se snaží pomoct a vyjít vstříc. Jsem maximálně spokojena a určitě doporučuji!

je to skvělý lékař.Mohu ho všem doporučit.Beránková Květa Brno

Pan doktor Matějík je odborník na svém místě! Víc k tomuto dodávat nemusím!

Šla jsem k tomuto lékaři, z praktických důvodů - měla jsem 40-ti stupňové horečky a doma malé miminko. Dostala jsem zánět prsu a potřebovala jsem léky.
Nechci hodnotit jeho výraz, jestli se usmíval apod., už si to nepamatuji.
Snad jen, že obdivuji ženy, kterým nevadí "slíkací kabinka" se světýlkem, kdy do ordinace už musí jít "připraveny". Fuj!
Nicméně lék hledal v knize. Na můj dotaz, zda můžu pokračovat v kojení, mi odpověděl, že snad ano. Naštěstí mi v tu chvíli intuice zafungovala a raději jsem zavolala svojí lékařce, která měla v tu dobu ordinaci neprakticky v centru města, ale která má jinak moji 100% důvěru. No dobře že jsem jí zavolala. Napsala mi nový recept, pro který jsem poslala manžela.
A do Bystrce k tomuto lékaři bych už nešla ani za nic.

Bardzo dobry lekarz, bez uprzedzeń. Dowcipny, umie słuchać, wszystko jasno tłumaczy.

Mudr Matějík je nejlepší gynekolog co znám.Vždy pomohl a poradil.