MUDr. Jaroslav Koupil

Zubař Více

Hradec Králové 1 adresa

Sam. ordinace PL - stomatologa
Dobrovského 452/11, Hradec Králové

Musím souhlasit s panem Jaroslavem. I já se od dětství zubařských zákroků velmi bojím. Poprvé jsem do ordinace MUDr. Koupila přišla před více než deseti lety a přestože nejsem z Hradce, ráda k panu doktorovi dojíždím. Mám s jeho ošetřením i s jeho přístupem pouze dobré zkušenosti a obdivuji jeho trpělivost s pacienty jako jsem já. Tímto jemu i jeho sestřičce děkuji :)
Alena

Pan doktor Koupil je už dlouhá léta mým zubařem, dnes už také mojí sestry a dcery a všem ho opravdu doporučuji. Po zkušenostech s pár zubaři, kdy mi bílá plomba po roce-dvou vypadla (prý to tak je a běžně se to stává), znovu vrtání atd. pořád dokola - tak toto u pana Koupila neznám. Všechny plomby, které mi za ty roky předělal drží (a jsou také bílé). Vždycky jsem se zubaře bála, ale dnes už to tak není. Pan Koupil je sympaťák, laskavý, empatický, opravdový odborník a profesionál. Sestřička je také moc prima - milá a laskavá. I když to mám po přestěhování pár desítek km, ráda budu dvakrát ročně dojíždět.

Vždy jsem měl velký problém se zubaři - strašně se jich bojím a bez injekce jsem se nemohl pomalu ani posadit do křesla. Díky panu doktorovi si nejen že nechávám v klidu ošetřit cokoliv, ale navíc se do Ordinace vůbec nebojím. Maximálně hodnotím jeho lidský přístup a ochotu - nicméně stejné vlastnosti má i jeho sestřička! Podobní lékaři by se měli vyvažovat zlatem!

Jsem maximálně spokojen s jeho prací a ochotou!

výborný, myslím že jsem maximálně spokojen, ochotný, pečlivý, určitě odborník....

vynikající odborník

Konečně jsem nalezl výborného stomatologa. Ochotný, citlivý, pečlivý. Stejně hodnotím i sestřičku.

VVynikající odborník,člověk s mimořádným přístupem k pacientům vč. sestřičky!!!!!

velmi příjemný, citlivý, ohleduplný