MUDr. Jaroslav Dvořák

Zubař Více

Ústí nad Labem 1 adresa

Ord. praktického lékaře stomatologa
Pařížská 1217/9, Ústí nad Labem

Trpělivý, šikovný a hlavně bezproblémový. Mám s ním jen ty nejlepší vzkušenosti. V situaci, kdy v Chabařovicích již několik let není zubař (zubařka) mi vytrhl trn z paty. Člověk u něj najde správnou atmosféru až ztratí strach ze stomatologického záukroku.

Jako člověk sympatický,ale jako doktora ho opravdu doporučit nemůžu. Jak už tu někdo napsal,stále tvrdí,jak máte krásné,zdravé zuby,přejdete k jinému lékaři a jen koukáte,co vám všechno najde...a vzhledem k jeho věku by už měl vážně uvažovat nad odchodem

K panu doktorovi chodím dlouhá léta, s jeho odbornou péčí i lidským přístupem jsem velmi spokojená.

Z mých osobních zkušeností a zkušeností mé rodiny bohužel nemohu pana doktora pochválit. Pan doktor sice hezky komunikuje a je velmi příjemný a zdá se ochotný ke všemu, ale po přejití k jinému zubaři jsem zjistila, že po 25 letech mám v ústech obrovské překvapení. A ihned jsem poznala ten rozdíl, jak vypadá pořádná preventivní prohlídka a péče. Bohužel pan doktor nevyužívá moderní metody a materiály a je to škoda. Za mlada byl opravdu profesionál,ale krapet usnul na vavřínech.

Velmi profesionální přístup, empatický, pečlivý. Zde opravdu není co zlepšit.
Tomáš Pokorný

je to moc dobrý zubař...chodím sem už 8let a nemohu si stěžovat

příjemný, zkušený

vždy příjemný, je to odborník na svém místě. díky němu sem překonala strach ze zubaře

Velmi dobrý odborník, ochotný, vstřícný, laskavý k dětem, je ochoten pomoci i v mimoordinanční době.