Zubní ordinace
Francouzská, Plzeň 2-Slovany, Plzeň

Umístění: Zubní ordinace Jiný

Děkuji panu doktorovi i oběma sestřičkám za profesionální přístup, klidné prostředí a po celou dobu panující dobrou náladu i přes komplikovanou extrakci, kterou v mezidobí provedli jakoby mimochodem. Pan doktor vás o všech krocích předem pečlivě informuje, včetně následné péče o ránu po extrakci. Velmi doporučuji!

Umístění: Zubní ordinace Jiný

Před panem doktorem hluboce smekám. Bez přehánění můžu říct, že je to nejhodnější, nejpečlivějsi a nejmilejší doktor, u kterého jsem kdy byla. Vše podrobně vysvětlil, pořád povídal - svým příjemným, uklidňujícím hlasem. Byla jsem na resekci osmičky a já - s mým prahem bolesti a strachu ze všeho, jsem to zvládla naprosto v pohodě a bolest jsem měla jen jeden den. Myslím, že než krutá bolest, to bylo spíš otravné a nepříjemné, co jsem druhý den cítila, takže jsem si brala prášek. Ale jsem si jistá, že by to šlo v pohodě i bez něj.
Takže s osmickama už jedině k panu doktorovi. Škoda, že nepřibírá pacienty, hned bych se k němu i se synem registrovala. Za vše hrozně moc děkuji

Umístění: Zubní ordinace Jiný

Vcera jsem byl u pana doktora na extrakcí osmičky Byl jsem velice spokojen s velice milým přístupem pana doktora a velice dobre odvedenou profesionální praci Jeste jednou chci tímto podekovat

Umístění: Zubní ordinace Jiný

Pan doktor je profesionál, nejlepší stomatolog, jakého jsem kdy poznala. Vše v klidu vysvětlí a díky jeho milému a vstřícnému přístupu se vždy zklidním, ať už přicházím s jakýmkoliv problémem. Chválím také obě sestřičky. Moc děkuji za vzornou péči.

Pan doktor je nejlepší stomatolog a stomatochirurg v celém kraji. K němu, když se dostanete, tak se nemusíte ničeho bát. Je moc šikovný, precizní, milý a ochotný pomoci i když vůbec nemusí a nejste jeho pacient.
Moc děkuji za všechno. Za mě absolutní špička.

Umístění: Zubní ordinace Jiný

Včera extrakce dvou osmiček, kdy se i sekalo. Neskutečný přístup, zážitek... Nikdy mi nebylo u žádného zubaře tak výborně jako u pana Drobného. Zákrok předčil mé očekávání. Po zákroku nemám žádný otok,bolest. Nechápu to. Čekala jsem nejhorší a mě je lépe než kdyby mi včera vrtal zub. Je to neskutečně šikovný doktor i sestřička. V srpnu jdu na další dva a už teď se na zákrok těším. Maximálně doporučuji.

Umístění: Zubní ordinace Jiný

Zdravím, chtěl bych pochválit a vyzdvihnout jak pana MUDr. Drobného, tak i sestřičky. Udělala se mi boule na rtu a potřeboval jsem jí vyříznout. Dostal jsem kontakt z FN Plzeň, že pan Drobný je absolutní špička.. Jak jsem se bál, že to bude bolet, tak popravdě jsem zákrok skoro vůbec necítil!!
Pana MUDr. Drobného mohu doporučit a už vím, že když budu cokoliv potřebovat, tak už nepůjdu nikam jinam!

Umístění: Zubní ordinace Jiný

Byla jsem k panu doktorovi objednána na extrakci osmiček rozdělenou na dvě návštěvy..
Díky přístupu pana doktora a jeho schopnosti bezbolestného výkonu jsem odcházela o všechny čtyři osmičky najednou chudší:) Naprosto neskutečně provedený zákrok, kdy jsem do ordinace vcházela úplně vyklepaná a vystresovaná a odcházela naprosto vysmátá, pozitivně šokovaná a spokojená,..JEDNO VELKÉ DĚKUJI

Umístění: Zubní ordinace Jiný

Neuvěřitelný zážitek při trhání moudráku. Pán doktor řekne dopředu co bude dělat a taky, co by pacient měl při tom cítit. Téměř pořád něco říká uklidňujícím hlasem, čímž vytváří naprostou pohodu při zákroku. Po dlouhé době jsem potkala doktora, u kterého jsem měla pocit, že ho problém pacienta zajímá a chce ho vyřešit. Po Novém roce s klidem půjdu na vytržení dalšího moudráku znovu k Mudr. Drobnému.

Umístění: Zubní ordinace Jiný

Je to Bůh,člověk je objednán na nepříjemný chirurgický zákrok,který se v rukou tohoto Pana Doktora stane naprosto příjemnou návštěvou,smekam před Vámi a tleskam.Jste jeden z milionu. Děkuji za vše.