Umístění: Poliklinika Olomouc s.r.o. Jiný

Na pana doktora nedám dopustit. Dost mi pomohl se všemi problémy, které jsem měla. Jsem mu vděčná za jeho přístup a ochotu.

Umístění: Poliklinika Olomouc s.r.o. Jiný

Naprostá spokojenost, ať už se jedná o přístup, rady, vyšetření. Již jsem pacientem několik let, naprosto mi to vyhovuje neměnila bych. Není co vytknout.

Umístění: Poliklinika Olomouc s.r.o. gynekologické vyšetření

s panem doktorem mám samé dobré zkušenosti. chodím k němu už 18 let, 3 těhotenství - na cokoliv jsem se mohla zeptat. samozřejmě nejsem jediná pacientka, takže jsem se během těhotenství hodně ptala hlavně sestřičky, co mi neodpověděla, jsem konzultovala s doktorem. ultrazvuky dělá, jak má. pokud je ale těhulka v pořádku, není důvod ho dělat při každé kontrole:-) ani ve FN Olomouc není ultrazvuk tak přesný, aby určil míry dítěte. odchylka je +- 0,5kg. a jestli je miminko správně otočené pozná doktor i bez ultrazvuku.

Jsem ráda, že se mi jeho neaktivní přístup jen nezdál a má tento názor více žen :-( Opravdu je to doktor jen pro zdravé, neposlouchá co mu říkate nebo mu je to možná jedno. Nevím o moc problémech, které by vyřešil. H.K.

K panu doktorovi chodím přes 20 roků a velice si ho vážím. Na jeho doporučení jsem šla na operaci, která byla- jak se později ukázalo- nutná. Já jsem napřed hodně váhala. Pan doktor je příjemný, citlivý a já ho můžu jenom doporučit. Chodí k němu i moje dvě dospělé dcery.

Pan Doktor je presne takovy jak zde psalo dost zen, na pokec dobry, ale problemy nerad resi a nic moc nevysvetli! Prechazim k jinemu! Nedoporucuji.

Chodím k němu 13let a nemám s ním sebemenší problém.Pod jeho kontrolou jsem porodila zdravého klučinu který bude mít už 11 let.Nikdy jsem se nesetkala s tím,že by mě odbyl,neptal se na zdrav.stav a podobně.Je profesionál,který poradí a vyslechne,můžete s ním mluvit o čemkoli,což myslím že je dost důležité v oboru který dělá.Je perfektní a já ho mám ráda.

Pan doktor je fakt hodný rád si pokecá ale nerad řeší problémy.Jednou si tak dlouho vykládal že jsem se ho zeptala jestli mě vůbec bude prohlížet.

Já nesouhlasím s Paní báťková pač já jsem k němu přešla že nemůžu mít děti 2 roky a hned to řešil .Bylo to 2009 a 2010 v prosinci se nám narodila dcera.

Mě pan doktor vyhovuje, chodím k němu už řadu let a nemůžu si stěžovat. Byl to můj první gynekolog, za jeho dohledu jsem porodila 2 děti - bez problémů. Potom jsem musela z důvodů stěhováni na nějaký čas gynekology měnit - navštěvovala jsem celkem asi 4 jiné, muže i ženy. Nebyla jsem spokojená a proto jsem byla ráda, že se mohu k p. doktorovi zase vrátit.