Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Privátní chirurgická ambulance
Gajdošova 54, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

32 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Umístění: Privátní chirurgická ambulance Jiný

Pan doktor se snažit mi při vyříznutí znamének vytvořit co nejmenší jizvu, abych neměla keloid, ke kterým mám sklony. Opravdu se mu to povedlo a jsem velmi vděčná, že mám pěknou malou jizvu.

H
Umístění: Privátní chirurgická ambulance Jiný

Pan doktor má velmi rozumné názory, byla jsem u nej s tatínkem v pokročilém věku. Vše podrobně vysvětlil, je příjemný, jeho přístup je profesionální.

J
Umístění: Privátní chirurgická ambulance Jiný

Pan doktor se narodil pro své povolání. Děkuji mu moc za perfektně provedený zákrok - operaci karpálního tunelu. Navíc jemu i sestřičkám děkuji za milé přijetí a skvělou péči.


D
Ověřený profil
Umístění: Privátní chirurgická ambulance Odstranění znamének

Pana doktora Vašíčka a sestřičku moc chválím, laskavý a profesionální přístup. Ochota se kterou přistupují k pacientům mne v dnešní době překvapila. Přicházela jsem lehce nervozní a odcházela jsem maximálně spokojená. mohu jen doporučit. Moc děkuji Dana


M
Ověřený profil
Umístění: Privátní chirurgická ambulance Karpální tunel vpravo

Včera jsem byl na zákroku s karpalama na pravé ruce.Jehly,a krev nemám vůbec rád, takže panika, nervozita. Nicméně sestra svým profesionálním a lidským přístupem mě uklidnila.A pán doktor, profík ve svém oboru,vše vysvětlil,popisoval postup(neměl jsem žaludek na koukání), rychlá a minimálně do teď bezbolestná operace.
Sestra mě pak pomohla do bundy, zavázala boty. 20 minut a bylo vše hotovo. Můžu jen doporučit.


P
Ověřený profil
Umístění: Privátní chirurgická ambulance Odstranění znamének

U pana doktora jsem byla opakovaně odstraňovat znaménka v dekoltu. Jeho práce je velice kvalitní a pečlivá. Opravdu rychlost objednání, krátké čekací doby, jde se na věc. Děkuji a doporučuji.


K
Ověřený profil
Umístění: Privátní chirurgická ambulance Operace karpálních tunelů

Pan doktor byl šikovný, rychlý a efektivní. Žádné zbytečné prostoje v čekárně ani hloubání na chorobopisem. Mohu jen doporučit!


E
Ověřený profil
Umístění: Privátní chirurgická ambulance Operace karpálního tunelu.

S panem doktorem jsem měla už jednu zkušenost, kdy jsem byla naprosto spokojená, takže když jsem měla problém s karpálním tunelem, obrátila jsem se zase na MUDr. Vašíčka. Mám 4.den po operaci a super, nic nebolí, při včerejším převazu maličká čistá jizvička, pan doktor je opravdu profík.


Ověřený profil

pan doktor je velmi milý šikovny vnimavy chapajici vse již nekolikrat probehlo velmi dobře bez bolesti ci naslednych problemu tak i sestricky velmi mile


Ověřený profil

K panu Vašíčkovi jsem se dostal víceméně náhodou. Zákrok proběhl rychle, bez problémů a celou dobu jsem se cítil výborně. Pan doktor Vašíček, příjemný, ochotný, usměvavý a hlavně odborník ve svém oboru. Jsem velice spokojen a mohu doporučit ostatním. Děkuji Blažka


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
před čtyřmi dny jsem si nechtěně vytrhnul kus nehtu na levém palci u nohy, od té doby mi to lehce napuchlo, hnisá a při chůzi v botech mě to bolí. Ránu jsem vyčistlil. Chtěl bych se zeptat, zda je nutné jít s tím k lékaři nebo se to časem samo zahojí.

to bude chtít návštěvu na chirurgii a asi bude potřeba menší zákrok v lokálním umrtvení.
zdraví dr. vašíček

MUDr. Jaromír Vašíček

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti