Jihlavská 20, Brno
Fakultní nemocnice Brno

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, + 3 Více

Umístění: SynCare - Centrum estetické dermatologie Akné syna

S paní doktorkou jsme velmi spokojení a odjíždíme za ní až z Ostravy.Synovi konečně vyléčila velmi těžké akné se kterým si nevěděli rady dva lékaři před ní.Jeji přístup můžu hodnotit jako velmi vstřícný a citlivý.

Umístění: Fakultní nemocnice Brno Doporučení z KICh Bohunice

Zkušenost s touto lékařkou nebyla vůbec příjemná ani nikomu nepomohla, ba naopak. Doktorka by si měla uvědomit vážnost svého povolání a svého jednání a byt profesionál. Lékařka,která se nepodívá na pacienta a jen řeší z jaké nemocnice přichází a vulgárně člověka pošle odkud přišel nikoho nevyleci.

Umístění: Fakultní nemocnice Brno akné

Nejspíš špatná osobní zkušenost, ale přístup paní doktorky bych zhodnotila jako opravdu neprofesionální. Říct pacientce, která k ní pravidelně dochází s problémovou pletí, že vypadá jak podrápaná kočkou, jí na psychice asi moc nepřidá. Střídání x mastiček bez výsledku a viditelným zhoršením stavu, také asi nebude úplně nejlepší způsob řešení. Proto jsem navštívila jinou ambulanci, kde mi bylo zjištěno, že mám zánětlivé onemocnění Impetigo. Takže po roce léčení vidím konečně výsledky. Stačilo pouze důkladně prohlédnout pacientku a nekoukat na ní z půl metru a už rovnou psát recept na léky. Nasazením vhodných antibiotik a řádné léčby se mi konečně pleť hojí. Je to pouze osobní zkušenost, ale znovu bych paní doktorku nenavšívila.

Navštivila jsem paní docentku Rulcovou asi po 4 letech, aktuálně se mi dost zhoršila pleť po vysazení HA. Paní doktorka byla velice milá, vstřícná a empatická. Poradila mi se všemi kožními obtížemi, měla na všech problémech osobní zájem, opravdu velká spokojenost.Teď jen doufat, že léčba zabere :)
Co se týče sestřičky, mám jen tu nejlepší zkušenost. Velice milá a ochotná. Chystám se k ní na lék.kosmetiku. A pokud si někdo stěžuje na dlouhou čekací dobu, při objednání nebo v čekárně....hold nezbývá napsat, než že na dobré věci a odborníky si musíte počkat! Ostatní kožní lékaři vás možná objednají do pár dní, ale výsledek stojí za nic.
Za mě paní docentka i její sestřička na 1*

K paní doktorce chodím již 5. rokem, musím říct, že mé obtíže se za tu dobu zlepšily. Léčba probíhala asi tím způsobem, že paní doktorka stále obměňovala několik různých léků - Zineryt, Aknemycin atd. Bohužel musím také říct, že mi předepsala i lék, po kterém se u mě objevila alergická reakcí, která se musela dále řešit. Od té doby mi tento lék z nepozornosti chtěla předepsat ještě asi 2x, přičemž jsem reagovala odmítavě. Objednací doba je dlouhá - kolem 3 měsíců. Doba, kterou strávíte u lékaře čekáním se pohybuje kolem 1 až 2 hodin. Přístup sestřiček je slabý. V květnu jsem se chtěla objednat s tím, že mi sestřička sice napsala termín na říjen, ale řekla mi, ať si zavolám za měsíc, kvůli termínům na září, že údajně ještě nejsou vypsané. Volala jsem tedy za měsíc a bylo mi řečeno, že mám zavolat opět za měsíc (tedy v srpnu) s tím, že termíny ještě nejsou. Přesně za měsíc mi bylo sestrou naznačeno, že nechápe, co po ní žádám a neví o jakých termínech mluvím s tím, že bych měla být ráda za svůj dosavadní říjnový termín. Až když jsem mírně zvýšila hlas si sestra rozpomněla, ale s tím, že už je všechno plné. Shrnula bych to tedy z mého pohledu tak: Paní doktorka není špatná, ale vzhledem k mým (ne tak závažným) problémům se možná vyplatí najít si lékaře, který bude předepisovat stejné léky ale zato bude dostupnější a doba strávená vyřizováním a čekáním bude podstatně kratší.

Katastrofální přístup paní doktorky DŮLEŽITÉ mě ohromil. Může být sebelepší doktorka, ale to, jak vede ordinaci nemá obdoby. Na stejný čas si vždy objedná nejméně 5 lidí, ti všichni tam pak v čekárně sedí 2 hodiny. Nepřeháním, 2 hodiny jsou tam zcela normální. Mezitím vidíte paní doktorku neustále někam odbíhat, pak přijdou medici a paní doktorka si je začne zkoušet... Mezi tím vy tam stále čekáte jak osli. Když vás to pak přestane bavit, protože spěcháte do práce nebo kamkoliv jinam a na paní doktorku zaklepete, že už jste měli být dávno na řadě, tak vám otevře sestra a sjede vás, že tu nejste sama, a že je to normální, tak ať se zase laskavě posadíte.
Když konečně přijdete na řadu a zeptáte se doktorky, proč neobjednává pacienty alespoň 10 minut po sobě, vyjede na vás, že takto to teda vůbec nejde, že ona má do toho plno jiných povinností a vy holt musíte čekat. A my jako nemáme povinnosti? To abych si vzala den dovolené, když jdu na kožní... No prostě přístup strašný.
NEDOPORUČUJI. Leda kdybyste nevěděli co s časem :-D

Mám problémy, které se táhnou už 4 roky. Navštívila jsem už řadu různých dermatologů, nejen v Brně a problémy se akorát zhoršili o 300% . Po přečtení nejen tohoto webu jsem se objednat i k paní docentce. Možná je paní doktorka opravdu skvělá, já se to, ale opravdu nedozvím. Objednávací doba nejdříve za 3 měsíce, když máte problém, který potřebujete aktuálně řešit.... Co to je?

Přidávám se a píši paní doc.Rulcové velké doporučení. Je vynikající lékařkou s velmi lidským přístupem a velkým srdcem. Podstoupila jsem u ní léčbu akné přípravkem Curacné (podobný přípravek jako Roaccutane), a přestože se jednalo o náročnou léčbu, díky paní docentce a jejímu pečlivému přístupu fungovala velmi dobře bez přílišných vedlejších účinků. Paní docentku vřele doporučuji jako volbu pro lidi, které trápí akné a jejich doktoři jim neumí pomoci. Sama jsem se s akné trápila cca 15 let, po léčbě paní docentky se zatím zdá, že je vyléčené. Nevýhodou je delší čekací doba (odhaduji na 2 měsíce), ale určitě se vyplatí si počkat.

K Paní docentce chodím už třetím rokem a mohu jen chválit. Po první návštěvě jsem dostal přednášku kdy a jak čistit pleť, bylo mi vysvětleno jaký typ akné mám, vůbec jeho vznik a průběh. To jsem se od své bývalé kožní doktorky nikdy nedověděl. Paní docentka má lidský přístup je milá, laskavá, dokáže vyjít vstříc a hlavně jsou vidět výsledky. Akné se mi na obličeji výrazně zlepšilo. Její umění střídat léky podle ročního období, či momentálního stavu je na jedničku. Z mého pohledu jako pacienta si myslím, že pro mě dělá maximum co může.

K paní docentce docházím především kvůli problémům s akné. Po čtyřech neúspěších s doktory, kteří léčili dle manuálu a nezkoumali problém do hloubky změna - chápavá, snaží různé metody, lze s ní vše do detailu probrat. Doporučuji, v Brně nejlepší volba.