Klinická imunologie a alergologie
Spálená 12, Praha

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Naprosto skvělá paní doktorka, snad nejlepší, jakou jsem dosud potkala. Kdyby všichni doktoři přistupovali k pacientům jako ona, svět by byl hned hezčí :). Vstřícná, milá, ochotná, pečlivá, hodná, s velmi profesionálním a zodpovědným přístupem.

odbornice na slovo vzatá, neobyčejně lidská, přívětivá, dokáže vždy poradit a pomoci

V pohodě alergoložka, můžu doporučit.
Sestra taky docela v pohodě, občas typicky protivná Pražanda.

velmi dobré zkušenosti, přístup, doporučuji

Velmi kvalitní, pečlivá, milá a ochotná lékařka.

S paní doktorkou i sestřičkou jsem velmi spokojena.

Vstřícná, zajímá se o průběh "nemoci" (rozuměj vývoj alergie), nic nenutí, nabízí alternativy jak v léčbě tak v nabídce léků. Na rozdíl od některých militantních alergologů nemá problém s tím, pokud se člověk rozhodne podstoupit alternativní léčbu (homeopatika, akupunktura...), naopak o výsledky se zajímá.

bez problemov, pani doktorka velmi pomohla

Paní doktorka je skvělá, ale sestra Erika svým arogantním chováním odpuzuje mnohé pacienty. Klade zvláštní až nepřirozený důraz na tykání lékařce. Její "Jarmilko"!
je velmi důrazné a afektované.

Velmi slabá péče, změnila mi druh vakcíny, aniž by mě o tom informovala, tvrdila mi, že závažné příznaky, které popisuji, mít nemohu, protože "není sezóna", většinu skutečné péče obstarává naprosto skvělá sestra, paní doktorku člověk vidí jednou ročně při sepisování zprávy o stavu pacienta. Její chování vzbuzuje nedůvěru. Přestože ve výsledku se můj stav zlepšil, paní doktorku nedoporučuji.