Příkop 2a, Brno-střed, Brno

Přijímám: dospělí
Hotovost, Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Přijímám nové klienty. Jmenuji se Jarmila Hoppová. V současnosti pracuji ve své psychoterapeutické praxi (www.jarmilahoppova.cz) a soustavně se vzděl...

• Pracovní krize
  • Stres
  • Neuróza

Ukončené školy

• Magisterské studium Psychoterapeutická studia (Fakulta sociálních studií, Masarykova univerzita)
  • Bakalařáské studium Poradenství v sociální práci (Ostravská univerzita v Ostravě)

• psychoterapie

Individuální psychoterapie

Krizová intervence

1 názor

Umístění: Mgr. Jarmila Hoppová individuální psychoterapie

Má osobní zkušenost s paní Hoppovou je velmi pozitivní, určitě doporučuji. Terapie je vždy příjemná, vlídná, přátelská a profesionální. Každé naše setkání bylo a je přínosné. Jsem velmi vděčná, že jsem paní Jarmilu poznala a mohu s ní sdílet těžké okamžiky svého života a nalézat cestu k lepším zítřkům. Děkuji za veškerou Vaší podporu!

• Pracovní krize
  • Stres