Praktický lékař stomatolog
Chittussiho 9/1001, Ostrava

K paní zubařce jsem chodila od mala a nikdy, opakuji nikdy jsem s ní neměla dobré zkušenosti. Vždy byla velice arogantní a protivná. Toto jsou mé zkušenosti :

1, Jako malé mi před trháním zubu vždy nastříkala na zub umrtvovací vodičku a ihned zub trhala. Místo nástřiku jsem přestala cítit až po cestě domů.
2, Jednou mi ničeho nic mi začala trhat nerv aniž by mě na to upozornila ! Opravdu nepříjemný zážitek.
3, Zuby mi opravovala 9 měsíců! Po skončení této "léčby" jsem dva měsíce na to skončila na pohotovosti s bolestí zubu, kde mi nechtěli věřit, že jsem u zubaře byla naposledy 2 měsíce zpátky!
4, Když jsem za ní jednou přišla se zlomeným zubem, tak po mě hlasitým tónem vyjela, že můj zničený chrup vidí i z dálky!

Jednou se stalo, že se na mě i usmála, ale to musela mít zřejmě extrémně dobrý den, protože díky této paní zubařky se zubařů bojím. Díky bohu, že si člověk může vybrat i někoho jiného ..

Velice příjemná návštěva, když už mám problém. Lékařka i sestřička naprosto pohodoví lidé.

Oceňuji milý,profesionální a klidný přístup.Paní doktorka vždy předem vše vysvětlí ,při zákroku je citlivá a jemná.Všem doporučuji! Taktéž díky patří i sestřičce,kterou provází vždy úsměv a dobrá nálada.

Paní doktorka je velmi dobrá zubařka. Vždy vysvětlí, co bude následovat a snaží se pracovat co nejjemněji. Chodíme k ní celá rodina a nikdy nebyl problém. I sestřička je velmi příjemná. Člověk se přestane bát jen co vstoupí do ordinace a "dýchne" na něho ta pozitivní nálada, co tam panuje. Vřele doporučuji.

Již několik let chodím k paní doktorce a nemůžu si na nic stěžovat.Ochotná,milá,příjemná, stejně tak sestřička. Nikdy žádný problém.

pani doktorka je zkvela,vrta bezbolestne a je prijemna

Milá,příjemná,trpělivá

paní doktorka je velmi necitelná a neuznává že někteří mají ze zubařů panickou hruzu a vyžívá se v tom je nepříjemná až nekdy protivná jsem velmi ráda že od ní odcházim

Velice milá a příjemná lékařka se stejně skvělou sestřičkou. Pacient se cítí u nich dobře a spadne z něho veškerá nervozita, když ho přivítají takové milé úsměvy.