Privátní zubní lékařka
U Gemini 360, Zlín

Dobrý den, nezdá se vám, že u paní doktorky platíte i za zákroky, za které se běžně ani v lepších odrinacích neplatí protože jsou na pojištovnu? Kvůli rentgenu musíte přes celé město. Tak běžná věc, kterou má již každý druhý business lékař v ordinaci...a ceny tak nesmyslné...no, tak si za naše peníze aspon udělají Stodůlkovi pěknou dovolenou v Itálii. Přejme jim to!

Paní doktorka je příjemná a skvělý odborník. Vřele doporučuji.

Pani doktorka patří k nejlepším zubařkám co jsem kdy mohla vyzkoušet. Jezdím k ní s dětma od 3 let a nejstarší syn má již 15 let a ikdyž jsme z Pozlovic tak rozhodně zubařku nevyměníme. Skvěla je i sestřička. Všem mooooc doporučuji. Ivana P.

Skvělá paní doktorka která své povolání dělá s láskou a veškerou péčí ve prospěch pacientů. Věnuje se i nad rámec své stomatologické praxe (akupunktura, akupresura aj.). Přihlásila jsem k ní mé dvě děti a jsem velmi spokojená s jejím přístupem k tak malým pacientum. Mého syna ordinovala již ve 2,5 letech kdy mu plombovala 3 zuby. Ani jednou jsem jej neslyšela zabrečet a nemá ze zubařů žádný strach. Druhému synovi doplnovala ulomený zub. Super je i její zdravotní sestra, spolu jsou opravdu velmi skvělý profesionální tým. VŠEM DOPORUČUJI!!!!

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda provádíte zubní implantáty. Chtěla bych se objednat...
S pozdravem

Implantáty u nás bohužel neděláme.

S pozdravem
Zubní ordinace Zlín