Adresa

Praktický lékař pro dospělé
Astronautů 3, Havířov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

7 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Velmi pečlivá a dusledná paní doktorka jsem velmi spokojen kdykoli jsem potřeboval její Pomoc vždycky mne ošetřila a vyléčila jak se patří na dr. S tak dlouhou praxí. Děkuji jí i sestře.
Lukáš 1984.

D
Ověřený profil

Výborná paní doktorka, vstřícná, empatická, pečlivá. Co se mě týče, přešla jsem k ní od jiného lékaře, který, když jsem měla zdravotní problém, se tvářil, jako bych byla hypochondr. Co se paní doktorky týče, cokoliv jsem jí řekla, ihned vyšetřila, nebyl s tím sebemenší problém. Mám s její léčbou výborné zkušenosti a mohu ji jen vřele doporučit. Přeji si víc takových lékařů, kteří se věnují svému řemeslu tak, aby byli jejich pacienti spokojeni. Nemohu opomenout také výbornou sestřičku, která je pohotová a umí vyjít vstříc. Je sice pravdou, že člověk si v čekárně posedí, než se dostane na řadu, ovšem to je také díky tomu, že paní doktorka je velice pečlivá a každému pacientovi se plně věnuje.

Jsem velmi udiven velmi nelichotivými komentáři dvou pacientů.
K paní doktorce docházím roky, a neměnil bych. Vždy mi vysvětlí, co dělá, a proč to dělá. Začal jsem k ní docházet, jako ke své závodní lékařce a i po změně zaměstnavatele jsem u ní zůstal. Jelikož můj současný zaměstnavatel mě vysílá na různá povinná vyšetření k lékařům, se kterýma má uzavřeny smlouvy pro jejich údajnou "odbornost" mám s čím porovnávat. Netíží se mi vyzvednout si kartu, absolvovat orazítkování potvrzení u "údržbáře" a vrátit ji zpět.
Jari


K lékařce chodím několik let sice je pomalá ale velmi pečlivá než by se zmílila raději pošle pacienta na dukladné vyšetření.


Je to můj dlouholetý lékař bez výhrad.


P

Chtěla bych touto estou poděkovat paní doktorce, za obětavou péči a pomoc při řešení zdravotní a sociální situace mé babičky p.Bauerové. Paní doktorko moc Vám touto cestou děkuji za pochopení, radu a vstřícnost. Pilchová


M

Byl jsem u ní pár let a jsem rád ,že jsem odešel. Když člověk chtěl něco vyzvědět byla tajuplná jako hrad v Karpatech a děsně ji všechno trvalo. Mnohdy jsem si musel poradit sám. Prostě neměl jsem dobrý pocit.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu